Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #52588800


#52588800
törölt tag

Már teljesítették.

[ Szerkesztve ]

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És a hivatalos idő:

"18 hours and 48 minutes"

Live-Die-Respawn

(#3) #52588800


#52588800
törölt tag

Hol vannak azok a régi szép idők, mikor egy raid teljesítése hónapokig tartott :DDD

(#4) Anaren91 válasza #52588800 (#3) üzenetére


Anaren91
senior tag

Ne is mondd. Wow BC Tempest keep utolsó boss. Több mint egy hónapig tryoltuk, de amikor végre lement az felejthetetlen élmény volt.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#5) Raysen623 válasza #52588800 (#3) üzenetére


Raysen623
addikt

De nem megállás nélkül 0-24-ben tartott hónapokig. :U

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) #52588800 válasza Raysen623 (#5) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ki gondolta volna :U

(#7) gyuribácsi88 válasza Raysen623 (#5) üzenetére

Ne erre csak annyit lehet írni; gyere le jóisten :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#8) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Jól értem,hogy egyhuzamban 19ó volt teljesíteni egy küldetést? És azon belül mit kell csinálni?

Life, Uh, Finds A Way

(#9) Raysen623 válasza #52588800 (#6) üzenetére


Raysen623
addikt

Összehasonlítottál egy folyamatos 18 órás raidet egy hónapokig tartó szakaszos történettel. Almát a körtével és még te vagy meglepődve... :W

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) Prof01 válasza #52588800 (#3) üzenetére


Prof01
veterán

Pont ezt szeretem a Destiny-ben, hogy sokkal casual-ebb, mint a WoW. A Raid-ek begyakorolva akár 1-2 óra alatt hozhatóak (akár kevesebb). Csak 6 fősek, így nem igényelnek annyi koordinációt se. Lazább, barátibb a hangulat.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11) Scholes9 válasza Anaren91 (#4) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kael nagy fight volt. Nekem is nagy élmény :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) tegbashar válasza Anaren91 (#4) üzenetére


tegbashar
tag

Az sem 2 pillanat volt, mire 60-on leöltük KelThuzadot (Bloodscalp, eu)- egy elég szük létszámú klubba kerülve ezzel. Mondjuk nem is tegnap volt.

(#13) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már az is nagy szó, hogy még mindig játszanak ezzel a játékkal. Nem, hogy még "szenvednek" is a raid-del. ;]

(#10) Prof01: "Lazább, barátibb a hangulat." Érdekes logika. De legalább téves. Vagy, csak a te tapasztalatodat tükrözni, ami meg nem általános.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) sp8787 válasza .LnB (#13) üzenetére


sp8787
addikt

Nem mondhatnam ,hogy reszletesen kovettem(raadasul nem is jatszom) ezt a D2-ot de amennyire apritottak az elejen most ennek pont az ellenkezojet latom. Ezzel az utolso huzassal ahogy en latom a Bungie nagyon betalalt.

Ismetlem csak amit a Reddit olvasas alapjan meg tudok itelni.

[ Szerkesztve ]

(#15) .LnB válasza sp8787 (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem késő egy kicsit? (De) Én úgy megutáltam a játékot a megjelenést követő hetekbe, hogy ha fizetnének se indítanám újra el. Ígérgetett mindent a Bungie, aztán kiadtak a megjelenéskor egy üres, demo-t. Most már azt csinálnak amit akarnak. ..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) sp8787 válasza .LnB (#15) üzenetére


sp8787
addikt

Ertelek. Nekem a Destiny elmenyem kb. annyi ,hogy most a hetvegen elinditottam az elso demojat.

De sztem most eleg komoly mennyisegu uj jatekost rantottak be.

(#17) .LnB válasza sp8787 (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, mert PS Plus-ban ingyenes a második rész. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) oriic válasza .LnB (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ami kb. demónak felel meg. :D

Live-Die-Respawn

(#19) .LnB válasza oriic (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt leírtam a #15.-ben én is. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) sp8787 válasza oriic (#18) üzenetére


sp8787
addikt

Tenyleg?! Na akkor az sztem nagy huzas volt toluk, Uuuuugyes!

(#21) oriic válasza sp8787 (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint teljes játékot kapod meg, sztorit le is lehet tolni, csak a DLC-k hiányában érdemi fejlődést sajnos nem lehet összehozni. Arra jó, hogy ingyen beleugorjon az ember és letolja a kampányt, így beleérez a hangulatba, aztán később el tudja dönteni hogy megveszi-e season pass-t.

Live-Die-Respawn

(#22) sp8787 válasza oriic (#21) üzenetére


sp8787
addikt

Yep de ez alapjaban egy loot/level grind game nem? Az ilyeneknel az alp az megiscsak ilyen tutorial/demo.

Egyebkent most hirtelen megneztem es ha jol ertem ha mindent akarok ami eddig kijott akkor kell ez
Destiny 2 - Expansion Pass 5.4K
meg ez
Destiny 2: Forsaken + Annual Pass 21K
??????

Na ezert jo uzlet ez ha vkit elkap a gepszij.

(#23) oriic válasza sp8787 (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, nem olcsó összességében a cucc. :DDD Főleg hogy az Annual Pass tulajdonképpen egy 2. Season Pass-nak is felfogható.

Live-Die-Respawn

(#24) Raysen623 válasza oriic (#21) üzenetére


Raysen623
addikt

Nekem egyenlőre bőven elegendő az alapverzió. Amennyiben kitart a lelkesedésünk és lesz csapat is, akkor majd tolom addig amig ki nem jön az Anthem :DD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#25) saelin válasza oriic (#18) üzenetére


saelin
veterán

Az alapjáték hangulata és tartalma a dlc-s verziót meg sem közelíti. Engem a Warmind campaign-nál kezdett beszívni és azóta nem is enged. Nagyon jó cucc lett.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#26) Scholes9 válasza sp8787 (#22) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kenjék a hajukra, ebből inkább megveszem a Red Dead Redemption 2-t és még pénzem is marad... :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.