Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

én még sehol nem tartok benne.. meg sincs :DDD
remélem a sztorit viszi tovább

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) oriic válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg nem lesz új sztori a DLC-ben.

(#3) - = Zk = -

Forsakenben van sztori, ha azt kérdezed.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) - = Zk = - válasza oriic (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a Forsaken az azért még az, ugye?!

szerk
igen, azt.... köszi
akkor azt még behúzom, ha olcsó lesz a többi DLC-t meg majd akkor, ha már kint a Destiny 3

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Még ha nem nyírták volna ki a játékot az Annual Pass-al. Az a kevés de stabil játékosállomány fele is eltűnt szépen.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#5) saelin válasza laceszgamer (#4) üzenetére


saelin
veterán

Mi is otthagytuk munkatársammal. Egy idő után egyszerűen meguntuk.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) laceszgamer válasza saelin (#5) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én elvoltam vele, tavaly ilyenkor meg úgy az egész télen nagyon jókat játszottam vele, csak épp arányaiban nem érzem azt, hogy annyit megér a dolog, mármint amennyit még kérnek érte, hogy úgymond ismét teljes játékom legyen.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.