Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Nem tudom, hogy mi is beszél most belőlem, de ez most annyira nem hozott lázba.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) westlake válasza ribizly (#1) üzenetére


westlake
félisten

És minden olyan cikkhez odaírod ezt, ami nem hoz lázba? :U

#3: Egyrészt nem írtam, hogy zavar, másrészt pedig nem a te dolgod.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#3) .LnB válasza westlake (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ha oda írja? Az téged miért zavar?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Nah azt hittem majd meg kellene venni a D2-t, de úgy tűnik szerencsére nem... ;]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#5) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Nem látok sok változást a sima destinyhez képest.

(#6) mortician válasza HaZsolt (#5) üzenetére


mortician
csendes tag

mert nincs?

(#7) tepenzed válasza HaZsolt (#5) üzenetére


tepenzed
őstag

van PC-re, ez a változás. Kb, mintha új kiegészítő jelent volna meg az első részhez.

(#8) Raysen623 válasza tepenzed (#7) üzenetére


Raysen623
addikt

Sokat nem érsz a PC portal ha a játék maga nem hozza a szintet... :U

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#9) Mr.White


Mr.White
senior tag

Valaki felvilágosítana, hogy mi is ez a játék pontosan?MMO?Single+Multi shooter?Csak mert akármikor néztem streamet az első részből mindig valami capture the flag ment vagy TDM, ismerősök pedig álítják hogy MMO.

(#10) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

boxon toltam. nemrég vettem meg. az összes DLC-és változatot. billel+egérrel kitoltam vígan. a múlti része nem mozgatott...
de ezt a részt PC-re fogom megvenni sztem...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) oriic válasza Mr.White (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan FPS, RPG és MMO elemekkel. Van sima és cooperatív PVE, és PVP, de a program nem futtatható offline.

Live-Die-Respawn

(#12) saen válasza oriic (#11) üzenetére


saen
veterán

Akit a PvP rész nem érdekel az mennyi játékidőre számíthat? Érdemes így is foglalkozni vele?

(#13) oriic válasza saen (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Maga a történet az összes kiegészítővel olyan kb. 15-25 óra, de 10x, 100x, 1000x ennyit bele lehet ölni a RAID-ekbe és Strike-okba, főleg ha barátokkal játszunk coopban.

Live-Die-Respawn

(#14) saen válasza oriic (#13) üzenetére


saen
veterán

Ez jól hangzik, köszi!

(#15) Ragnar_ válasza saen (#14) üzenetére


Ragnar_
addikt

A bétánál majd kiderül, hogy miről is van szó. Battlefrontot is addig akartam megvenni amíg ki nem próbáltam a bétát. Ennél még a SW skin sincs, de kipróbálom azért, lehet, hogy játszva mégiscsak jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#16) Raysen623 válasza saen (#12) üzenetére


Raysen623
addikt

Játékidő már az elsőben is volt bőven, azzal biztosan nem lesz gond :D Mivel nem tudom eladni az első részét, lehet visszarakom és kijátszom egy újabb nekifutással :B

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) saen válasza Ragnar_ (#15) üzenetére


saen
veterán

Bétát én is várom, jelenleg sajnos a youtube videokból nem sok minden derül ki, mert mindenki csak a változásokról beszél. A PC-s társadalom pedig nem játszott az első résszel, szóval sok dolgot nehéz hová tenni jelenleg. Sajnos még legalább egy hónap mire pc-re megjön a beta...

(#18) westlake


westlake
félisten

Én biztosan megveszem.

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.