Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Ti is így vagytok vele?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nem

;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) pető bá' válasza Dr. Romano (#2) üzenetére


pető bá'
őstag

szintén nem.
Minek 4 telefon és 2 tablet? :Y

Van két powerbankom, két év alatt kevesebb, mint 10-szer volt rá szükségem..

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#4) bambano válasza Depression (#1) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

mivel? hogyha a párommal vagyok, akkor ketten vagyunk? :P
ne aggódj, a helyzeted sokat fog romlani, mikor a gyereked eljut abba a korba (nagyjából másfél évesen), hogy képes hangosan üvölteni, ha elveszed tőle a tabletet :P :P :P na és ha két gyereked lesz...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) szipipeti válasza Depression (#1) üzenetére


szipipeti
csendes tag

Nem!
1 tablettöltő (rajta USB-s töltő (Surface Pro3) otthon
1 tablettöltő (rajta USB-s töltő (Surface Pro3) munkahelyen
1 saját töltője a telefonnak otthon
1 töltő a kocsiban
1 powerbank 10.000mAh
2 db 7xUSB-s HUB amin 2x4 port csak töltő...
1 SONY akciókamera, (napi használatban) + sok egyéb "aprókütyü"
a "pótaksit" kb 2-3 havonta használom, 1-2 napos kirándulásokon...
Venni kell minden "gyakori helyre" 1-1 db-ot, és otthagyni, nem vinni magaddal...
Nem látok okot az aggodalomra...

[ Szerkesztve ]

(#6) Eastman


Eastman
őstag

Bocs, de úgy tűnik, hogy nem a kütyüid szolgálnak téged, hanem te őket. :U Ki a szabadba, oszt' fotózzatok a szemeitekkel...

Szerk: Nem tudom azt elképzelni, hogy két telefonnal járjak, ezért használok dual-sim készüléket. A sarokba lehuppanós ötlet pedig: [link]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) sketchifun


sketchifun
senior tag

6 dolgot töltök rendszeresen.

Laptop, saját töltőjével. 2 akkum van hozzá, darabja 4-5 óra, így egy teljes munkanapot kibírok töltő nélkül.

1 db iPad
2 db telefon
1 db bluetooth headset
1 db bluetooth hangszóró.

Mindezt összesen 2 töltővel töltöm. Egy otthon, egy a táskában jön velem.

A telefonok simán kibírnak 2 napot(Galaxy A6+, Redmi Note 6), a tablet egész nap töltőn lóg, este szoktam levenni amikor használom. Mindkét telefon kb 1,5 óra alatt feltölthető, a bluetooth füles kb 20 perc alatt tele van.

Szerintem túl sok eszközt használsz, és azok sem a leg megfelelőbbek az életmódodhoz. Én el sem tudnám képzelni, milyen az, amikor a telefonért nyúlva sokk ér, hogy úristen mindjárt lemerülök. Az, hogy napjában kétszer töltöd a telefonod, nekem kicsit sok.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#8) dugynok


dugynok
senior tag

Léteznek több portos töltők, pl. Orico 5 port, 40W, veszel 5 kàbelt hozzà és meg van oldva. 4000Ft-ból kijön a töltő.

(#9) Cucuska2 válasza dugynok (#8) üzenetére


Cucuska2
őstag

Pont ezt akartam mondani. A Biltzwolfnak is van jó töltője, én egy noname 3 lukasat használok, aminek egyik luka QC 3. Mindenki úgy néz rám, mint ha isten lennék, amikor kiveszem a táskámból.
És 3 kábel van rátekerve, két micro és egy type-c.
Laptophoz van egy munkahelyi töltő, meg egy olyan, amit hordozok/otthon használok.

Bár az is igaz, hogy tabletem sosem volt - nem volt rá pénzem.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Én 3 naponta töltöm a Redmi 3s-t, pedig nappal online van wifin/mobilneten. Ráadásul már elmúlt 2 éves. Ok, én nem telefonálok csak heti pár percet, de sokat olvasok rajta. A térerő is sokat számít, mennyit vált tornyot stb...
Javaslom az új Redmi 7-et, ~35e forint, 4000mah aksi van abban is. A redmi 3s dual simes, szóval egy telefont meg is spórolnál. Mindig olyan telefont vettem amiben normális aksit tettek, pl: Lenovo P780 elment 2-3 napot is nálam egy töltéssel. London-Békéscsaba buszos utat kibírt egy töltéssel is, miközben mindenki más már a power bankját is lemerítette és a falat kaparta kínjában... Hiába menő az Iphone, ha nem bír ki 1 napot se... menőztek ott is velük, de csak egy darabig :)
Tabletem volt pár hónapig, de nem tudta kiváltani a laptopot. Többet nem lesz.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#11) Depression válasza Victoryus (#10) üzenetére


Depression
veterán

Nekem egy nokia 2 van, ami most működik vészmegoldásnak, de az elephone s8-nak sajnos haldoklik a 4000-es akksija, kb 4-5 órát bír, ha nem használom, de nagyon ritkán lehet már 67% felé tölteni, 20% alatt meg nincs 5 perce kikapcsolásig.
Jelenleg nem dolgozom, így telefonvásárlás huszadrangú, veszek még több kábelt, és meg van oldva.
Csak bosszantó, hogy mindig valaminek a töltőn kell lógnia. Párom csak használja a dolgokat, ha merül a telefonja, rádugja a powerbankra, de a töltésekre nekem kell figyelnem, mert ha le van merülve a pb, akkor bosszús. :D

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#12) ncc1701


ncc1701
veterán

Nem. Tablet nincs, nekünk nem kell, pláne 6" körüli teló mellé. Amire nem elég az, arra ott a pc.

Két telót nincs az a pénz, amiért hasznánlék, mikor vannak dual simes telók.

Számodra lehet fontosabb szempont lenne egy telónál az akku mérete/képernyő idő, mint az egyéb paraméterek. Vannak nagy akkus telók, komoly üzemidővel, dual simmel.

Powerbank van valahol a fiókban, de tán 2x használtam életemben. Kocsiban tudom tölteni a telefont, meg eleve a telóm kibír simán 4-5 napot, ha nem böködöm (5100mAh akku, 13-14h sot).

(#13) solena


solena
tag

De jó, hogy megírtad ezt a bejegyzést, eszembe juttattad, hogy fel kéne rakni töltőre a powerbanket és az mp3 lejátszót, mert holnap utazunk ;]

Nálunk szerencsére nincs gond a töltéssel, a telefonoknak elég napi másfél óra töltés, és simán kibírnak egy GPS-navigációval súlyosbított napot is (Lumia 520 és 530). Igaz, hogy mi nem lógunk állandóan rajta, arra ott vannak a számítógépek (egy PC és két lapos), és az adatátviteli kábelekről egész korrektül tölthetőek a telefonok, ha arra van szükség:)
A powerbank alapvetően a kocsiba kell, mert a szivargyújtóba a transmitter kerül (azon keresztül használjuk az mp3-at), mert még kazettás magnó van benne, és az elektronikát nem terhelnénk fölöslegesen még a töltéssel is egy elosztón keresztül. De lehet, hogy a transmittert ritkábban fogjuk használni, férjem megtalálta a kazettáit, már csak egy használható állapotú mini-hifit kéne szerválnom valahonnan, amin van aux bemenet, és akkor lehet átjátszani számokat :C

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#14) Fred23


Fred23
nagyúr

Voltam én is így régebben, szerintem azzal sokat lehet nyerni, ha elkezdünk olyan ezközöket használni, amik vezetékmentesen tölthetők azonos szabvány -pl Qi- mellett.

(#15) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Nincs ennyi kütyü, ráadásul, ami van, az sincs csúcsra járatva, néha csak 2 naponta töltöm a telefont.
Viszont egy időben drone-oztam. Ahhoz vettem ilyen elosztós töltőt, 5 eszközt rá lehet dugni. Kellett is, mert kb 5 percig bírták az aksik és több mint fél óra volt a töltési idő.

"De várom már, hogy egyszer eljussunk oda, hogy havonta kelljen csak tölteni valamit,"

Ilyen szerintem az én életemben nem lesz. Ennek az az egyszerű oka, hogy ha lenne egy technológiai ugrás, aksik terén és mondjuk a mostani méretben 30x nagyobb kapacitású aksik lennének (Már elég lehetetlenül hangzik.), akkor egyszerűen kisebbet raknának bele, meg tudnák növelni a soc és egyéb eszközök teljesítményét és a végeredmény ugyanaz a pár napos használhatóság lenne. Ha megnézed a trendeket, vékonyításról szólt az elmúlt pár év, mert azt veszi a nép, nem a nagyobb aksisat. Persze én értékelném, de én a kisebbséghez tartozom.

(#16) salaud válasza Depression (#1) üzenetére


salaud
aktív tag

IKEA-s telefontöltő, 5V 3400 mA kimenő, 1 porton tud 2400 mA-t. Három eszközt vidáman tölt egyszerre.
Az elephone-odba meg aliexpressről vehetsz fillérekért új akkut.

[ Szerkesztve ]

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#17) total90


total90
veterán

Valamit rosszul csináltok. Miért nem lehet mindkét lakásba venni minden eszközhöz egy töltőt venni és ha úton vagy akkor meg Powerbank.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#18) domos


domos
senior tag

iPhone SE, iPhone X, iPhone XS Max, iPad 2018 - > mindnek jó az iPad töltője
Galaxy Note 8, Nintendo Switch - > switch töltője jó
Egyedül az Apple Watchnak van külön cumója.

Szerencsére egyik mobilt sem kell naponta 2x tölteni.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#19) totron


totron
addikt

Az USB előtti korszak megvan...? Csodás, egyszerűsödött korban élünk ám. Persze aki el akar veszni a pótcselekvésekben, az is megtalálhatja számítását.

(#20) Beri válasza dugynok (#8) üzenetére


Beri
addikt

És léteznek olyan kábelek, amik egyszerre tudnak typeC-t, microB-t, és lightning-ot. Úgy tényleg bármit tölthetsz bármikor és az egésznek alig kell hely.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#21) razorbenke92

Ami nálunk nagyon sokat javít a helyzeten az a qi charge. Mindenütt van egy-két töltőpad, és azt rakunk rá amit akarunk.

Ezen felül egy másik megoldás, hogy mindenből van egy a kocsiban. Ha bárhol úton vagyunk, és kell, akkor ott van.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#22) Tikakukac


Tikakukac
titán

Mindenhol Blitzwolf töltő van, 2 lyukkal, QC-val. És ezekben 3 ágas kábelek. Itthon is meg a másik pecóban is. Kocsiban is ilyen kábel van.

Nincs gond, mindenhol mindent lehet tölteni mindehogy :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#23) UnA válasza razorbenke92 (#21) üzenetére


UnA
Korrektor

Már ketten is írtátok a vezeték nélküli töltést, de ebben nem igazán látok semmilyen előrelépést, mert ugyanúgy be kell dugva lenni annak is... :)

Sőt csak bonyolítja a helyzetet, mert ettől függetlenül továbbra is kell valamilyen "hordozható" megoldás a töltéshez.

(#24) Fred23 válasza UnA (#23) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ha nem utazol sokat, viszont minden szóba jöhető helységben van egy vezetéknélküli töltőd jó helyen, szerintem nyerő vagy.
EZ meg akár az irodai asztalodba is beépíthető diszkréten. Soha többé nem akarok olyan mobilt, amit töltőre kell dugni!
Most ez van mellettem:

[ Szerkesztve ]

(#25) razorbenke92 válasza UnA (#23) üzenetére

Az autóban nem kell bedugva lennie, be van építve.

Otthon a legtöbb helyen, ahová a telefont lerakjuk szintén (éjjeliszekrény, íróasztal, előszobai asztal)

Persze, nyilván valahonnan azok is kapják a tápot, viszont nem hurcibásszuk el őket mindenhova, és nem kell visszafordulni, mert az utolsó kábelt véletlenül elvittük.

Emellett sokkal kézenfekvőbb, mert amikor én tetszőlegesen lerakom 5 percre a telefont/tabletet az tölt. Amikor te lerakod 5 percre, nem biztos, hogy bajlódsz a kábeldugdosással. Aztán az 5 percből 1,5 óra lesz, és amíg a te eszközöd még mindig csak merül, az enyém ezalatt feltöltött.

Nálunk mióta ilyen szintre emelkedett a vezetéknélküli töltés, gyakorlatilag 100%-ban megszűntek a "Nem láttad a töltőm?" problémák, és a készülékek akksija sem nagyon merül 20-30% alá akár hetekig. (Ennek a jótékony hatása az akkura egy külön plusz).

Szerk: Úgy látom Fred23 kolléga érti mire gondolok. Magam sem tudtam elképzelni, hogy ennyit jelent, de már nálunk is vezetéknélküli minden, még az is ami eredetileg nem.

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#26) szabifotos


szabifotos
senior tag

Nálunk akkor kaotikus a helyzet, amikor hazajön külföldről a 2 nővérem és családjaik. Mindenkinek tablet és telefon, és a gyerekeknek is külön. Ezért idén erre az esetre beszereztem egy ILYET+ a konnektor helyére betettem egy 3 portos ilyet. A fennmaradó konnektor pedig kap egy ilyet :) Ez lett a kinevezett töltőpont a házban :D

[ Szerkesztve ]

(#27) davenport válasza Depression (#1) üzenetére


davenport
aktív tag

Powerbank minimális használatban, otthon a "fő" töltő egy 6 portos Orico, a munkahelyen van egy 3 portos, az ágy mellett pedig egy szintén egy töltő, mindegyiken legalább az egyik bemenet gyorstöltős. Kábelek vegyesen usb-c, micro usb, a blitzwolf-nak voltak 3 darabos szettjei, abból vettem két csomaggal. A két nagyszülőnél szintén le lett rakva egy-egy normális töltő usb-c, micro usb kábellel. Utazáshoz meg ott a baseus négyvégű töltője, ami nem gyors, de egyszerre négy eszköz köthető rá.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#28) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem egy cipősdoboz van tele töltővel és még van bőven azon kívül is. Összegyűlt az évek folyamán. Telefon és tablet számot nem írok. Powerbank van 7 darab.
Mivel ezek kisfogyasztásúak, vegyél nyugodtan több hosszabbítót is és "fűzd össze" őket.

(#30) bambano válasza #20749568 (#29) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

azért az egy érdekes helyzet lesz, hogy több töltőd van, mint a barátnődnek cipője :P :P :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#32) Sethdobaloah válasza bambano (#4) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

? Nincs tabletem, a gyerekem nem uvolt erte pedig a nagyobb lassan az ovodabol is kino.
Telefonhoz csak engedellyel nyulnak, akkor is csak fotozni.
De hogy on is legyek: en vettem elosztot, igy egy tolton van 3 fele csatlakozo, nincs gond azzal se, ha vendeg akarna telefont tolteni.

...csak én vagyok helikopter?

(#33) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem ez ismeretlen. A melóhelyen állandóan töltőn van a telefonom. Itthon egy töltő az ágy mellett. A telóban amúgy borzalmas az akku, egy napot nem bír. Powerbank van, amikor nem kell, nem töltöm.
A laptopra (dokkolós) van dugva 2db USB kábel, ha valamit kellene tölteni. (Lehetne a NAS-on is.)
Mindenről mindenre van átalakítóm, amit szoktam használni. Mondjuk van itthon 3 telefon, 2 tablet, 1 powerbank, szóval nem olyan nagy cucc. (S mind USB2 még)

A laptopról, asztali gépről töltéssel sok helyet meg lehet spórolni. Különben meg venni kell pár töltőt mind a két helyre, autóba is, és akkor mindenhol van. Nem is kellenek olyan hű de minőségiek azokra a helyekre, ahol ritkán használod. Illetve vannak több USB aljzatos töltők.

Laptoptöltőket oldottuk meg hasonlóan, a régi tápokkal adapterrel mennek a gépeink, van asszonyéknál, nekem van utazós, meg itthon pár, amiket akárhogyan össze lehet dugdozni. Ehhez persze kell, hogy mostanra csak egyféle lapos legyen itthon.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#34) UnA válasza hcl (#33) üzenetére


UnA
Korrektor

"Nekem ez ismeretlen."

Ez tetszett, mert amit ezután leírtál, az éppen olyan zűrzavar, mint amit a poszt is leírt... :)

(#35) Fred23 válasza UnA (#34) üzenetére


Fred23
nagyúr

A zseni átlátja a káoszt. :D

(#36) Depression


Depression
veterán

Már elég régóta menedszeltem ezt, csak most az egyszer otthon maradt az összes type c kábel, egy véletlen mozdulattal kiraktam a fülessel. Nem is nagy Táv. A szomszéd város, de akkor is este 10 körül ültem kocsiba, egy nyamvadt kábel miatt. Reggel asszonypajti vitte a kocsit, szóval egész nap nem lettem volna elérhető azon a telefonon, és ugye ilyenkor jönne az állásajánlat, mikor máskor.

A vezetéknélküli töltés meg csak azért nem játszik, mert ha eladnám az összes cuccot, akkor talán egy ilyen telefont tudnék venni. Igaz, az is megoldaná a gondot :DDD
Töltő is akad bőven, a kábelek fogytak el az idő során, és itt a házban meg nagyon kevés konnektor van. Nagyjából egy szoba, egy konnektor. Abból egy elosztó: tv, router, upc, kislámpa, számítógép. Konyha: egy elosztó: mikro, kávéfőző, vízforraló. (Anyósom házát őrizzük már egy hónapja, mert kórházba került. A párom meg cirkuszolt az új lakásunknál, hogy miért terveztem mindenhova olyan sok konnektort.)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#37) hcl válasza UnA (#34) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Pedig nem. Mindenhez mindenhol van töltő, asszony a sajátjait rendezi (ezt nem írtam), de mindenhez jó az USB aljzatos. Tartalék 500mA-es töltők és kábelek is vannak, ha károsodik, pótolva pár száz Ft-os ebay-es töltőkkel, kábelekkel.

Mutogatni való hater díszpinty

(#38) D1Rect


D1Rect
félisten

Optimalizálni kellene ezt a sok lomot, 6 eszköz ami kvázi ugyanazt csinálja.

Aztán ha van 1 telefonotok fejenként akkor mind a két helyre veszel 1-1 plusz töltőt.

(#39) erer1000


erer1000
őstag

asztali gépből 1 kábel, + ágy mellett a töltő nálam a felállás.

leülök géphez, felrakom (ha lenne vezetéknélküli töltésre lehetőségem, még kényelmesebb lenne)

előttem szólóval értek egyet, itt te szolgálod az eszközöket, nem ők téged.. nagyon nem optimális ez a mennyiség

[ Szerkesztve ]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#40) pető bá' válasza D1Rect (#38) üzenetére


pető bá'
őstag

itt vesztettem el a fonalat én is, túl sok az eszköz .
Van egy dualSim telefonom (céges+magán), ami végig bír egy napot, az esetek 95%-ában csak éjjel töltöm (igen, egész éjjel töltőn lóg, ha egészséges, ha nem). Ez a töltő fixen az ágy mellett van bedugva. Szüleimnél otthon az ágy mellett egy ugyanilyen gyári töltő, szintén az ágy mellett, ugyanígy használom.

Ha valamiért mégis le akarna halni az akksi, van az autóban (a DashCam miatt) egy állandóan bedugott szivargyújtótöltő (két csatlakozós), és kábel a kesztyűtartóban (csak navigálásnál szokott kelleni). Emellett tartaléknak egy powerbank a laptoptáskában, ami az esetek 70%-ában nálam van (két darab usb-c kábellel). A munkahelyemen szinte soha nem töltöm a telefont, töltőfej nincs is nálam - ha kell, powerbankról töltöm, de erre 2 év alatt talán ha háromszor volt példa.

Tabletet nem használok - van velem egy laptop (céges), ami napi 5-8 órát töltőn van, asztalon használva, így kb mindig 90-100%-os töltöttségű, és ~5-7 órát kibír. Ehhez csak egy töltőm van, ezért ezt mindig a táskában hordom a géppel.

Szóval egy telefonhoz vettem +1 gyári töltőt, +3 kábelt (ebből kettő gyorstöltésre alkalmas), illetve van két powerbankom, amiket szinte soha nem használok. Ha még lenne 1-2 hely ahol néha ott alszom, akkor lenne még 1-2 pár kábel+töltő kombó, vagy egy kábel+töltő lenne állandóan a táskámban.

Szóval túl sok az eszköz.

"... and I hope you have a great day!"

(#41) hcl válasza pető bá' (#40) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Teljesen egészséges töltőn hagyni éjjelre, az akkumanagement megoldja, hogy ne töltse túl, de nem is hagyja lemerülni. A líitumakku amúg is ciklusszámmal romlik, szóval ha folyamat töltőn van, az a kisebb gond neki, a rosszabb az, ha rendszeresen nagyon lemerül.

Mutogatni való hater díszpinty

(#42) pető bá' válasza hcl (#41) üzenetére


pető bá'
őstag

én is így gondolom, de ezen mindig el szokott vitázni a társaság egy 100-300 hsz-t. Quick meg SmartCharge, nehogy pont ezt ne tudja egészségesen kezelni..

"... and I hope you have a great day!"

(#43) hcl válasza pető bá' (#42) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Pont a Logout-on volt erről egy-két remek cikk, illetve érdemes néhány cella adatlapját megnézni, az nem hazudik :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#44) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Vannak az alkoholfüggők, a nikotinfüggők, a játékfüggők, itt pedig a csipegő-villogó tárgyacska függők.
Érdekes nekem 1 db. telefonom van, amit csak telefonálásra használok, hetente egyszer feltöltöm.
Az elmúlt évtizedekben soha nem volt ilyen jellegű problémám. érdekes

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#45) D1Rect válasza hokuszla (#44) üzenetére


D1Rect
félisten

Nagymami egész életében nem töltött telefont.
Ő még tőled is praktikusabban oldotta meg.

(#46) Tikakukac válasza hokuszla (#44) üzenetére


Tikakukac
titán

És neked mi a függőséged?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#47) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Marie Kondo lelkesen jegyzetel a következő könyvéhez :D

(#48) Chaser válasza Depression (#1) üzenetére


Chaser
titán

nem, az én telefonomat két naponta kell tölteni, de ha nagyon agyon használom, értsd egész nap telefonálok és nyomogatom, egy napot akkor is kibír, pedig nem százezres' csodafon
a notebookom töltőjén van 5a-s usb kimenet, onnan is tudom tölteni a telefont, v bármit amihez jó, van telefon töltőnk is, de notebookon is tudom tölteni, régóta lehet már kapni olyan konnektor szerelvényt, ami gyárilag csak usb kimenetet tartalmaz direkt töltéshez, az is jó megoldás tud lenni
én se örülök neki h sűrűn kell töltögetni az eszközöket, havonta egy tényleg jobb lenne ( :

szerk:

hcl
jellemzően nálam is úgy van, lassan két éves a mostani fon, gyári állapothoz képest azért romlott már valamennyit, mert időnként fullra lemerítem, ha pl kimarad a kétnaponkénti esti töltés és utána 3. nap úgy viszem, de olyankor legalább megvan a restart is, 3-4 havonta azért beleszaladok ilyenbe:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49) hcl válasza Chaser (#48) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, nekem az S5 2014-es kiadás, a herdver tök elég ma is, de nem lehet normális akkut kapni. Meg a Lineage 16 többet is eszik, mint a 4.4.4, amivel kijött. Ugyanakkor nem kéne ilyen balta módon merülnie, szóval a soro... kínai akkugyártók ármánykodása lehet a háttérben...

Mutogatni való hater díszpinty

(#50) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Jöhet egy "bezzeg régen minden más vót"? :DDD
De tényleg az volt.
Visszasírom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.