Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Csak én vagyok ilyen ügyetlen, vagy nálatok is jelentkezik ez a tünet?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) Kolondrum válasza Depression (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Sztem tudd be ezt annak h nem használod a kézírást.

(#3) Samus


Samus
addikt

Nekem még talán megy, de én sem használom ezt a módszert. Középiskolában irodalomtanárom meg is említette, hogy hogy tudtok ilyen gyorsan írni. Amolyan írógépes karaktereket írok, tehát egyesével. Nekem tetszik :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) madstunt


madstunt
addikt

én sem tudok mamár.nyomtatotan mindig gyorsabban írtam így mindig azt favorizáltam

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én tudok, bibibi... :K

Egy hibám nekem is van. Kényelmi szempontból vizszintes vonalat húzok a rövid "ö", "ü" fölé.
Ja, és nagyon rondán írok. Alsó tagozatban a fogalmazásra ötöst, a helyesírásra ötöst, a szépírásra (akkor még osztályozták) nullát kaptam, az is át volt húzva kétszer. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) 7


7
addikt

En egyfajta kevereket hasznalom a folyoirasnak meg a nyomtatott betuknek. Az altalanos iskolaban tanultak arra jok, hogy nyujtson egyfajta altalanos alapot, ami egyreszt segit megerteni az olyan modon irt betuket is, masreszt belenevel az ember gyermekebe egy olyan normat, amitol meg ha el is ter idovel egyeni szinten (marpedig szinte biztos, hogy el fog), akkor is csak annyira, hogy masok azert meg tudjak ertelmezni, amit leirt (vagy legalabbis olvasni :D)

[ Módosította: ollie ]

(#7) aphra2 válasza 7 (#6) üzenetére


aphra2
aktív tag

"En egyfalyta kevereket hasznalom a folyoirasnak meg a nyomtatott betuknek"

Detto,... teljesen random módon váltok át írás közbeni folyóírásról, nyomtatott betűkre.
Valahogy gondolkodás nélkül váltok, aszerint hogy melyik stílusban tudom az adott szót gyorsabban, ill kényelmesebben leírni, az ékezeteket vegyesen, pont, vessző, vagy vízszintes vonallal jelölöm.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#8) bubi92 válasza 7 (#6) üzenetére


bubi92
őstag

ha így írnék, magyar tanárom agyf*szt kapna:D

(#9) zoo8800


zoo8800
veterán

Én tudok:)
Bár egyre kevésbé olvasható... :B

rip and tear, until it is done

(#10) ABE


ABE
őstag

Nyomtatottal nagyon lassan tudok írni, sosem szerettem. Elképzelhetetlennek tartom, hogy hosszabb szöveget ne folyóírással jegyzeteljek le, bár mindez biztos megszokás kérdése is.

(#11) eziskamu


eziskamu
addikt

Váltsál Lucida handwritting betűtipusra ;]
Komolyra váltva én tudok úgy írni, de a visszaolvasás már problémás :)
Amúgy hogy szoktál át? Zöldséges vagy vagy eladó ?

ABE: dettó, nyomtattotan nem megy :(

[ Szerkesztve ]

(#12) #24889344


#24889344
törölt tag

Olvasható? Csíkos lapra azért szebben megy.

(#13) PierNight válasza #24889344 (#12) üzenetére


PierNight
aktív tag

olvasható :)
én folyó irással irok és ha valamit kikell tölteni nyomtatottan sinte mindig eltévesztem és elkezdek átváltani folyó írásra...viszont nem szeretek szövegeket kézzel írni! inkább gépelnék :)

(#14) dabadab


dabadab
titán

Latin betukkel meg megy a folyoiras, de a cirill az mar tenyleg read-only. :(

Egyebkent az tulajdonkeppen ertheto, hogy azok, akik egesz nap a billentyut nyomogatjak lassan elfelejtenek kezzel irni - amit viszont nem nagyon ertek, az az, hogy ezeknek az embereknek a tobbsege nem tud gepirni - pedig eleg egyszeru.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#15) Depression válasza eziskamu (#11) üzenetére


Depression
veterán

Már középiskolában így írtam. Miért? Passz, nem tudom, rég volt.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#16) 7 válasza bubi92 (#8) üzenetére


7
addikt

Az én tanáraim szerették, mert könnyen olvasható, plusz a keveredés ellenére egységes írásképem van, pedig sokan mondják, hogy a balkezes férfiak írnak a lehető legrémesebben :D

(#17) eziskamu válasza Depression (#15) üzenetére


eziskamu
addikt

Csak a zöldségesnél volt ugye ilyen tábla amire fel volt írva krétával, hogy mi mennyibe kerül :)

(#18) Bubu79 válasza 7 (#16) üzenetére


Bubu79
addikt

Ezt az állítást cáfolnám - két balkezem is van és "szépen" írok :D

Van amit folyóírással és van, amit majdnem nyomtatottal - keverve. És tényleg ballal írok ;)

A kétpöttyös ékezetes betűk nálam is vonalat kapnak, az sz-emet pedig inkább csak sejteni lehet, mert egyik betűt a másikból fűzöm, de nem a tanult forma szerint :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én folyóírással írok, nem túl szépen. De ha van időm (nem jegyzetelek), akkor viszont általános iskolásokat megszégyenítően szépen tudok írni :)

(#20) z0d1AK válasza 7 (#6) üzenetére


z0d1AK
veterán

Hasonló a helyzetem, nem nagyon válogatok a módok között.
Bár hozzáteszem, hogy mostanában kéthetente a dolgozatot, és hétvégénként a meccsen a jegyzőkönyvet írom csak.
Az utóbbit nyomtatott nagybetűvel kell írni.

Egyébként csak billentyűzeten írok jó ideje.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#21) Tulipanti


Tulipanti
tag

Én pont fordítva vagyok, nem tudok nyomtatott betűkkel írni. :) Vagyis tudok, de lassan megy plusz csúnya is. :U Viszont ha a suliban tanult módon írok, úgy azért szép az írásom. :)
Ja igen! A gyöngyfűzés sokat javít a kézíráson. :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#22) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Nekem gimiben még sokat kell jegyzetelnem, szal megy. De nagyon kisbetűkkel írok és nagyon sok betűm hasonló (o-a-v-u; l-t). Apám ír szabványírással (illetve olyanféleséggel, de inkább a kézírás és a szabványírás fúziója)

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#23) Ice!? válasza #24889344 (#12) üzenetére


Ice!?
őstag

"nyom tutottun"?;]
Amúgy én vegyesen írok.

(#24) Kolondrum válasza #24889344 (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Rádküldenék egy grafológust! ;] jó téma a grafológia!

(#25) Ottoka


Ottoka
őstag

Én a melóhelyen kezdtem el nyomtatottan írni, mikor szükség lett arra hogy más is el tudja olvasni az írásomat. :B

Mezőhegyes

(#26) Eagle16


Eagle16
addikt

Az enyém ilyen.

Régen sokkal szebben írtam, főiskolán sajnos nagyon sietni kell, mert lemarad az ember.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#27) #24889344 válasza Kolondrum (#24) üzenetére


#24889344
törölt tag

Tudom. Még régebben mikor munkát kerestem volt egy cég ahova kézzel írott önéletrajzot kértek. Biztos kielemezték.

(#28) Fecogame


Fecogame
veterán

Én gyorsan írok, de kb. minden 10. szót már nem tudok elolvasni. ;]

Eagle16: Ha az enyémet látnád :DDD

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#29) #65675776 válasza Depression (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem függ vajon össze a tegnapi bejegyzéseddel?

(#30) Lenry


Lenry
félisten

nekem kétféle írásom van:
az olvasható, de kevésbé designos, amit akkor használok, amikor vissza is szeretném olvasni, amit írtam

és az olvashatatlan, de látványos, amit olyan jegyzeteléskor használok, amikor unom magam

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#31) tkazmer


tkazmer
addikt

nekem egyetlen bajom van a kézírással, hogy egyszerűen nem bírok olyan gyorsan kézzel írni, bármennyire rondára is veszem a formulát, ahogy gépen írok.
és mivel kézzel nagyon ritkán írok, ezért problémát okoz, hogy kézírás sebességűre fékezzem a gondolataimat:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#32) Csemike


Csemike
csendes tag

Ha valaki úgy ír, hogy nem kapcsolja össze a betűket, ez a grafológiában kötődési problémákat jelent. ;]

(#33) Lenry válasza Csemike (#32) üzenetére


Lenry
félisten

vagy kiskorában mindig 0-st kapott szépírásra, és rájött, hogy emígy meg olvasható :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#34) Thunderzolee

A gyorsírás minek számít? ;]

Gyorsírással puskát is lehet a padra írni, a tanár úgysem tudja elolvasni mikor körbejár.. ehhehh..

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#35) P00By


P00By
nagyúr

Évek óta nyomtatott betűkkel írok. Vmennyire megy írottan, de már döcögős.
Nyomtatott betűkkel gyorsabban írok.

(#36) Depression válasza #65675776 (#29) üzenetére


Depression
veterán

:D

Csemike: Pedig én nagyon is kötődő típus vagyok.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#37) Depression válasza #65675776 (#29) üzenetére


Depression
veterán

.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#38) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Így 17évesen természetesen tudok, bár a tanáraim 99%-a nem nevezné írásnak, mert egy kicsit inkább a kínai, és arab írásjelek véletlenszerű keverékére hasonlít :DDD

Smoke & Torque

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.