Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Remélem találkoztatok már ilyennel!

:F

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Én nem ismerek ilyet. Kicsit engem is zavar, de néha meg jól jön, volt már, hogy fél órára bent felejtettem a kaját a mikróban :D Majd amikor kijöttem a fürdőből akkor hallottam, hogy ez még mindig sípol...

(#4) Depression


Depression
veterán

Sajna én sem találtam. :(

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) lsebestyen válasza Depression (#4) üzenetére


lsebestyen
addikt

nekünk olyan van, ami csak egyet sípol mikor kész, többet nem...igaz ezt már sajnos nem lehet kapni....és tekerős, szóval sztem a tekerős minden esetben csak egyet sípol nem :F

(#6) Z86 válasza lsebestyen (#5) üzenetére


Z86
őstag

Eddig én csak tekerőseket használtam, a végén kiadnak valami csengő hangot és kész. Nem tart egy másodpercig sem, azt ki lehet bírni. Azok szerintem sem nagyon szoktak hosszan zenebonázni.

[ Szerkesztve ]

(#7) Depression válasza Z86 (#6) üzenetére


Depression
veterán

Nekünk is tekerős volt eddig, de az becsengi az egész lakást.
Párom sajna szuper érzékeny fülekkel rendelkezik, és fel is riad minden neszre.
Ha reggel kávét melegítek, azt csak gázon lehet, de marad is ez a szokás, mivel nem találtam olyat, amilyet szerettem volna.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8) mephi666


mephi666
nagyúr

szerintem arra figyelj oda mikrónál, hogy jó nagy beltere legyen, mert a mi daewoo mikrónk sem rossz, csak épp a kis beltere miatt nehézkes benne popcorn-t készíteni :( (ahogy felfújódik a tasak, a sarka miatt képes meg-megakadni és akkor könnyen odakap) ...ez nálunk fontos szempont... egyébként szépen csilingel, mint a régi biciklicsengő

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Némelyik Electrolux, Samsung és Sharp modelleken ki lehet kapcsolni a hangjelzéseket.
Nyilván ehhez alaposan át kell olvasni a használati útmutatójukat.

Harrrr!!!!

(#10) kmisi99


kmisi99
addikt

Hát szerintem nem olyan nagy fáradalom az utolsó másodpercekben manuálisan kinyitni a mikró ajtaját így nem jut el a csengőig. A mi mikrónk is olyan hogy nem hogy egy idegesítő sípolás hanem 4 vagy 5

(#11) Z86 válasza Depression (#7) üzenetére


Z86
őstag

Bár még nem szedtem szét mikrosütőt, de szerintem a csengőt valami módon biztosan ki lehet iktatni, nem lehet túl bonyolult szerkezet.
Ha annyira zavaró, akkor ezt még meg lehetne próbálni.

(#12) Samus


Samus
addikt

Ilyen nincs. Mindegyik jelez. Ha nagyon olcsó cuccot veszel (=nem aggódsz a garancia miatt), akkor elviszed háztartási kisgépszerelőhöz, aki kiveszi belőle a csengésért felelős eszközt (ami lehet hangszóró vagy csengő). Más funkciója egyébként sincs a csengő cuccnak.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) Thunderzolee

Szedd szét, és kiiktatod a csipogót.
Gépemen is le van húzva, utálom mikor csippan, ha valami nem tetszik neki.. :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok!

TYJ50-8A7 tányérforgató motor meghalt a mikróban,, tud valaki eladót nem horror áron?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.