Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Magadban higgy, ne ezekben a babonás eszközökben. Az agyad rááll a hülyeségekre, komolyan mondom. 7.-es koromban eléggé szétszórt voltam. Bringával indultam suliba. Amikor elment előttem egy fekete macska tudtam, hogy valamit otthon hagytam (volt hogy félúton visszajöttem tornazsákért, aztán persze késtem :DDD). Ez 80-90%-ban így volt 1-2 évig. Aztán rájöttem hogy ez így nem jó, és egy idő után mindig odafigyeltem arra, mit is csinálok, ezután jóval kevesebb lett az otthon hagyott tárgyak száma. Egyetemen, ha vizsga vagy zh után találtam egy 100-ast a kv automatákban mindig bukó volt (cserébe ingyen volt a kv 1x :DDD - sz@r deal). Aztán elkezdtem tudatosan tanulni, és nem foglalkozni az automatákkal, akkor a vége mindig happy end volt.

Szóval a lényeg, hogy ha az agyad rááll valamire, ahhoz köti a "radarjaidat", és úgy kommunikál veled. Kb olyan, hogyha hiszel az álmokban azok mesélnek neked. De ahhoz nagyon oda kell koncentrálni és foglalkozni vele.

Én ezt tapasztaltam, aztán lehet csak hüle vagyok :)

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.