Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

De holnap már tényleg...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) nullpoint válasza Depression (#1) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ne kapkodj.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na? Na? NA? NAAAA?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) bitpork válasza lezso6 (#3) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Baszki ezért maradtam fenn :(((

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5) Apollyon


Apollyon
Korrektor

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) kemotox


kemotox
addikt

Na mi lesz holnap? Kiraksz egy coelho idézetet? Olyan ez a logout néha, mint egy tinikislány FB fala :D

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amit ma megtehetsz...

Live-Die-Respawn

(#8) Petyyyyy válasza kemotox (#6) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Coming out - honnan tudod te azt, milyen egy tini kislány FB fala? ;]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#9) alcsa


alcsa
senior tag

Nem tudom mit vártok ma, megmondta, hogy majd holnap...

(#10) TheLázs válasza kemotox (#6) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Ezt személyesen szeretném megköszönni :C

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#11) Chaser


Chaser
titán

te is a telekomnál dolgozol? egy hónapja hallom tőlük h majd holnap, 72 órán belül biztosan, iziben ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Már csak 7 órád, 35 perced és 10 másodperced van... szóval... :U

(#13) Peter Kiss válasza oriic (#7) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

... azt halaszd holnap utánra, és akkor van 2 napod.

(#14) this is life válasza cinemazealot (#12) üzenetére


this is life
Ármester

Nem igazán, mert MA ,ma van ,úgyhogy a választ holnap várd . :DDD ;]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15) Depression


Depression
veterán

Sajna magamon is kezdem érezni a "majd holnap..."-ot. Minden egyes nap munkában is azt érzem, hogy most nincs kedvem, de esküszöm, holnap nekilátok. Csak az a baj, hogy mire felkelek, pont ugyanez az érzés kap el. De ez nem csak nálam van, hanem a környezetem is pont így viselkedik, legyen az munkahelyi, vagy magánéleti.
A fentebb említett 99% tényleg igaz. De hogy ennek mi az oka, arra nem tudok válaszolni. Eddig nagyjából úgy jártam el, hogy csukott szemmel, essünk túl rajta. De a környezetem erre nem volt hajlandó, így szerintem rámragadt ez az életforma. "mañana"

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#16) nullpoint


nullpoint
senior tag

Má kezdtünk félni hogy comingout lesz.....

De szerencsére csak fásultság. :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#17) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Gondolom akkor majd holnap...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) oriic válasza Csapoati (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kettővel feletted. :D

Live-Die-Respawn

(#19) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ez csak depression. ;)

Nekem is tele volt már a hócipőm, na mondom jól is jött vasárnap az a kis torokgyulladás. De aztán éjszakára elment a hangom, ma reggelre meg ráhúzódott a fülemre. Talán 31-én újra harcra kész leszek.
Az életemért küzdök, mert egy férfi sosem beteg. :N

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#20) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Majd holnap.
Ez így nem fog működni. Ne felejtsük el, hogy ma van a tegnap holnapja.
Jobbat tudok. Majd jövőre!

Legalább marad néhány nyugodt nap, amikor nem kell okot keresni a majd holnapra.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#21) #90088192 válasza Hieronymus (#20) üzenetére


#90088192
törölt tag

Az elmúlt 1 hónapot pont így töltöttem, majd jövőre, ergo semmi meglepetés nem ért, csak sok minden előbb elkészült mint azt terveztem :DDD

Ami maradt az az új gumi az "új" az autóra, de az csak tényleg jövőre, mert amilyen meleg van a 8 éves gumik így is beleolvadnak az aszfaltba, minta meg bőven van meg rajtuk csak morzsolódik egy kicsit :D

Meg mielőtt lehordanátok, nemrég vettem, és meg WC-re sem volt nagyon idom elmenni az ev végi hajtás miatt, estenként 8-9-10 korul végeztem reggel 7:30 kor kezdtem.

(#22) Chaser válasza #90088192 (#21) üzenetére


Chaser
titán

Kifogas ezer van, eredmeny csak egy...:) Ne legyen baleseted, mert ha lenne akkor tudnad meg mekkora hulyeseget csinalsz - nem tudom milyen allapotuak azok a gumik, de 8 evesen ha hasznalva sem vannak romlik az allapotuk -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#23) #90088192 válasza Chaser (#22) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ne feledd nálunk 40C volt ma, és nem kifogás egyszerűen nemrég vettem az autót es egy hete jutottam el az olajcserééig meg hogy megcsináljam az olajfolyást rajta meg kapjon uj gyertyákat meg légszűrőt, sajnos a gumikat nem tudom itthon kicserélni magamnak, ahhoz meg időpont kell de hogyan ha nem mehetek sehova és akkor is estebe nyúlóan dolgozom, hétvégén is, ez nem Melbourne hogy 10 perc autózásra éjjel nappali gumiszervizt találok karácsonykor :K Használva voltak a gumik csak látszik rajtuk a kor

(#24) Hieronymus válasza #90088192 (#23) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Mennyit mentek azzal az autóval, hogy kibírt 8 évet?
Persze a kérdésem is lehet rossz, ha traktorgumiszerű kerekekkel közlekedsz.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#25) Chaser válasza #90088192 (#23) üzenetére


Chaser
titán

Pontosabban ugy ertettem, az uj guminak is romlik az allapota ennyi ido alatt, akkor is ha nem hasznaljak
De! Gondolom nem kotelezo vele jarni, meg a trailert is feltalaltak egy ideje
Tenyleg ne legyen semmi gind, de ha lenne a a fentebbi kifogasokat mondogathatod batkinek, erdekelni senkit nem fog

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26) #90088192 válasza Hieronymus (#24) üzenetére


#90088192
törölt tag

180E kilométer van benne, 2006 kiadás, nem tudom mit vizionáltok a gumi állapotát tekintve de el hiheted lenne, ha olyan állapotban lenne, hogy nem lehet használni mert életveszélyes akkor nem használnám, csak hogy legyen egy kis rálátásotok üres úton ki lett próbálva, fékhatás rendben új fékek voltak rajta amikor megvettem, futóműnek az ég világon semmi baja, és kanyarba is tesztelve nem mászik nem csúszik csak szarul néz ki mert a nap kiszívta az oldalát és apró repedések keletkeztek rajta, a futófelületnek meg a szele ami egy kicsit fura pont azért mert ott éri a nap, de hogy értsetek a 2 éves guminál(újonnan vettem Michlein 185-os 14-es kerekek és teherautó) ugyan ez a helyzet mármint a szelei rojtosodnak, hiába van minden rendben a fránya nap :R

(#27) #90088192 válasza Chaser (#25) üzenetére


#90088192
törölt tag

Értsed meg nem kifogás, van másik autóm egy Toyota Hiace azzal megyünk kirándulni egyszerűen így sikerült az ev vége :R Amin 2 éves gumik létére, beállított futóművel, ugyan úgy rojtosodik a futófelület széle mert a nap ott éri a legtöbbet, és ugye az oldalirányú kúszása a guminak ott a leg-prominenseb vagyis 2 dolog az egyben, de lényegtelen :DDD És a minta meg mindig 70% korul van a Corollán és kb 80% a Hiace-en

(#28) Depression válasza #90088192 (#27) üzenetére


Depression
veterán

Majd holnap kicseréled... :C Csak hogy a témához tartozzon.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#29) Chaser válasza #90088192 (#27) üzenetére


Chaser
titán

ahogy a mester mondja...majd holnap kicseréled :K ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.