Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Szokás szerinti első comment.
Bár erősen politika szagú, de ha ez történt most a családban, akkor nem lehet leírni?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) C4mp3r


C4mp3r
addikt

ezeket a kerdeseket inkabb a szavazolapon tennem fel es ha valaki barmelyiket is elhibazza automatikusan ervenytelen a szavazata.

(#3) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

1. MZP
2. Jeszenszky Géza
3. Róna Péter

Más kérdés? :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4) 8th


8th
addikt

Simán ráírnám, hogy két golyó meg egy ... :DDD

(#5) Vampyr válasza 8th (#4) üzenetére


Vampyr
csendes tag

pont, pont, vesszőcske... ? :DD

(#6) kenwood


kenwood
veterán

G
Kakadu
B SZ
:DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#7) Depression


Depression
veterán

Válasz @mindenkinek: Ha 14 évesen ezen múlik, hogy felvesznek-e, gondolom ti sem ilyen válaszokat adnátok.
Szerintem itt nem a válasz a mérvadó, hanem maguk a kérdések...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8) gidalight


gidalight
tag

@ (#2) C4mp3r

hatalmas +1

[ Szerkesztve ]

(#10) janeszgol válasza Depression (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez valóban bajon. Sőt inkább szégyen! Lesz mit megreformálni az oktatáson, illetve az oktatáshoz való hozzáálláson. Mert ez inkább hozzáállás kérdése már. (Tudtak volna normális kérdéseket is feltenni.)

(#11) Egon válasza Depression (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

A legfontosabb kérdés: tudta végül a gyerkőc a családban a választ a kérdésekre?
Egyébként hány pont járt ezekre a kérdésekre?

Nekem 11 éves a fiam, szerintem az első kérdésre szinte biztosan tudná a választ (sajnos nagyon áthat mindent is a politika), de a többire szvsz nem nagyon. A lányom 18, őt megkérdeztem, tudta mindhármat (meg is lepődtem, azt hittem nem tudja ki a külügyminiszter).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#12) icemad válasza Egon (#11) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az államfőt én sem tudom. Tippre Áder...

(#13) KubanitoS válasza icemad (#12) üzenetére


KubanitoS
veterán

Azért ezt inkább ne reklámozd. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#14) icemad válasza KubanitoS (#13) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jó, hát ez van. :DDD Kb 20 éve nem Magyarországon élek.

(#15) Coyot válasza C4mp3r (#2) üzenetére


Coyot
őstag

Hol írjam alá?

Má' nem

(#16) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Ilyen kérdéseket én is kaptam, mikor a honvéd gimibe felvételiztem. Meg aktuálpolitika. 14 évesen.
Meg hány függőleges vezérsíkja van xy gépeknek. :DDD

Utóbbi kérdéssel kevesebbet küzdöttem mint az első kettővel.

(#2) C4mp3r
Óriási. :D

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#17) Gdi válasza kenwood (#6) üzenetére


Gdi
senior tag

A "B SZ", mint "b*jszos sz*r"? De az nem Kövér L. gúnyneve?

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#18) wintikek


wintikek
tag

Rendszerváltás márpedig volt.

Volt?

Van?? :F

(#19) dabadab válasza Gdi (#17) üzenetére


dabadab
titán

2017-ben, a CEU elzavarása elleni tüntetésen kapta meg Áder a bajszos szar nevet, csak aztán annyira illett Kövérre, hogy rá is ráragadt.

DRM is theft

(#20) bkercso válasza Depression (#1) üzenetére


bkercso
nagyúr

Pedig egészségügyben alapvető a tisztaság. Tisztára kell ny.lni, Elvtársak! :R

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#21) Fáraó


Fáraó
őstag

Ok, ezek a kérdések. Semmi szakmai, valóban minősíti az oktatást. Viszont ha a kérdésekre véleménnyel kiegészített választ (pl. O1G) adnak, azt vajon elfogadják e, mert az már tényleg politikai cenzúra...

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#22) dugo_ válasza Gdi (#17) üzenetére


dugo_
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#23) Fred23 válasza C4mp3r (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

Több éve írtam, hogy én meg teszthez kötném a szavazójogot. Lenne mondjuk 100 kérdésből 300 pont, és 200-tól szavazhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#24) hNp88 válasza wintikek (#18) üzenetére


hNp88
aktív tag

ne parazitálj már, káros az egészségre :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#25) bkercso válasza Fred23 (#23) üzenetére


bkercso
nagyúr

És ki bírálná el? Naugye...

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#26) Fred23 válasza bkercso (#25) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem a célnak (választói alkalmasság) megfelelő kérdéseket egy összpárti testület meg tudná alkotni még akkor is, ha bárki vétózhatna. Kimeríthetetlenül nagy téma, szóval nem baj, ha egy-egy kis darabját hanyagolni kell a szükséges egyetértés miatt.

(#27) bkercso válasza Fred23 (#26) üzenetére


bkercso
nagyúr

- Egyetért-e ön határaink és a haza védelmében?
- Egyetért-e azzal, hogy ...[akármilyen random képtelenség]...? Pl. "magyar állampolgár csak a magyarságot szerető, annak nemzeti érdekeit szem előtt tartó ember lehet" --> ha nincs rajtad sapka, nem vagy az

Nem csinálhatsz "másodlagos" állampolgárokat azokból, akik eddig szavazhattak, mert a többiek bizalmát is elveszted vele egy pillanat alatt. ;)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#28) Fred23 válasza bkercso (#27) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem ilyen kérdésekre gondolok. Az emberek politikai és gazdasági tudását kéne mérni, nem a véleményüket. Illetve hogy mennyire értenek összefüggéseket, ok-okozati viszonyokat, célok közötti ellentmondásokat, érvelési hibákat, stb.

És nem zavarna, ha olyan magas lenne a mérce, hogy kiesnék én is, csak mondjuk tippre egészségesebb lenne, ha sokan maradnának szavazóképesek.

(#29) bkercso válasza Fred23 (#28) üzenetére


bkercso
nagyúr

De ki méri?? Bagaméri?

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#30) Fred23 válasza bkercso (#29) üzenetére


Fred23
nagyúr

Legkisebb gond, ezernyi korrekt lehetőség. Ha egy érettségiztetést meg lehet oldani, ezt is. Aki szeretne választópolgár lenni, beül valahová, ami akár be is van kamerázva, és átesik a procedúrán.
A vizsgabiztos munkakör is lehetne papírhoz köthető, de ami azt illeti, sosem gondolkodtam az egészen részletekbe menően, mert szerintem nincs sok értelme. :)
Ma az a normális, hogy mindenkinek alapból JÁR ez a jog.

Szerk.: egy alkalmasságot valamivel pontatlanabbul, de egyszerűbben "mérő" módszer: választási díj. Elég lenne csak 20k. Akinek ennyit nem ér meg, hogy szavazzon, annak a véleménye tán nem is olyan fontos.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.