Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Nyitó hsz...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Miféle csalók? Erről még nem hallottam.

(#3) Gdi válasza Depression (#1) üzenetére


Gdi
senior tag

És legalább van egy pár "nemrég talált" használaton kívüli vese elbefőttesüvegezve a hűtődben?

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#4) Depression válasza Gdi (#3) üzenetére


Depression
veterán

Sajnos én dolgoztam, már csak a sztorira értem haza.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) spirit007


spirit007
senior tag

Órát csalók??
Mondjuk a kismegszakítót lekapcs. amíg a kábelt ... ööö.. :D
Legvalószínűbb, hogy téves címre jöttek, de én azért rápillantanék a befizetéseimre is.

(#6) Depression válasza spirit007 (#5) üzenetére


Depression
veterán

Épp ez az, ha az ügyfélszolgálat megerősítette volna, hogy nem küldtek oda senkit, akkor mentem volna a rendőrségre feljelentést tenni. De ne szórakozzanak már, hogy 42 perc folyamatos zenehallgatás után sem jutottam el az ügyfélszolgálatoshoz. Se visszahívás kérési lehetőség, se semmi, csak kötelező zenehallgatás, amit gyakran megszakít egy türelem, meg pár másodperces csend, amikor reméled, hogy végre valaki. Kihangosítva a többieket is idegesíted, és mindig legyél pattanásra készen, ha valaki esetleg beleszólna.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7) spirit007 válasza Depression (#6) üzenetére


spirit007
senior tag

Egyébként nem mentél volna velük sokra, mert kiadják alvállalkozóknak az összes terep melót és egy üfsz-en fogalmuk sincs kihez-mikor-kit küldenek.
Küldjél nekik egy panaszos mail-t, arra pár nap alatt válaszolnak valamit.

(#8) Ndruu válasza Depression (#6) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Küldj nekik e-mailt, hátha azt előbb elolvassák...

Harrrr!!!!

(#9) bitpork válasza Depression (#6) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Akkor elmondom hogy nagybátyám meghalt májusban. Édesanyám (a nővére , ugye) 1 hónapig minden munkanap 2-3 alkalommal hívta az ügyfélszolgálatot teljesen sikertelenül. Én mint disznó azonnal elértem őket, csak a panasz menüpontot kellett választani....
Ekkor mindent megbeszéltünk, és ezek alapján az általuk küldött dokumentumokat kitöltve, csatolva a halotti anyakönyvi kivonatot , óraállás fotókat gyári számmal elküldtök mindnek.
Az egy dolog, hogy 30 nap az ügyintézés (nekünk mázli volt mert kb két hét volt), de kaptuk a következő választ: Köszönjük levelét! Mivel hivatalos ügyet csak a fogyasztási pontot nevén viselő intézhet csak, így a csatolt meghatalmazást kérjük kitöltve visszaküldeni!
Erre írtam első felindulásból egy olyan levelet hogy a család könnyesre röhögte magát, és úgy fejeztem be hogy a levél megy CC-ben az ombudsman hivatalba is.
Na erre már gyorsan reagáltak és elnézést kértek. Ezek után a villany és a gáz szolgáltató ugyan azt az embert egymás után két nap kiküldte a két külön órát leolvasni. Majd még egyszer a villanyórákat két napra rá.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10) #90088192 válasza bitpork (#9) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ha nem vagyok izé, megosztanád ezt a levelet velünk, mi is szeretünk röhögő görcsöt kapni :DDD

(#11) bitpork válasza #90088192 (#10) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

2 1 <XXX@gmail.com>
2020. júl. 30. 10:26
címzett: panasz; ugyfelszolgalat

Tisztelt Ügyfélszolgálat!
Az Önöknek már megküldött igénylések a velem egy háztartásban élő nyugdíjas(69 éves) édesanyám (mint örökös) által kitöltött dokumentumok, amelyeket az Önök által küldött e-mailekben kaptunk arra a kérdésünkre, hogy hogyan tudjuk bejelenteni nagybátyám elhalálozását.
Meglehetősen problémásnak érzem azon kérésüket, hogy az Önökkel szerződésben álló (a már elhunyt!) nagybátyám töltse ki a kérvényeket és küldje el Önök részére, lévén állapotában változás beáltára számítani nem lehet. Az hogy az Önök bármely nyugdíjas családtagja bekötött szemmel, háttal ülve, fél kézzel autóvezetés közben tud egy linux kernelt alkotni nem predesztinálja az én édesanyámat egy saját e-mail megírásának képességére.
Kérem nyilatkozzanak arról, hogy végső soron kinek kell ki részére meghatalmazást adnia (a 2020.Júli 16. és 2020.Júli 23.-n kelt leveleikben meghatalmazásról szó nem volt, pedig azokat is én írtam édesanyám nevében), hogy végre tudomásul vegyék nagybátyám halálát!
Minden a késedelem miatt felmerülő költség kapcsán fenntarjuk a továbbhárítás jogát! Levelem másik címzettje az alapjogi biztos hivatala.

Maradok tisztelettel

<ugyfelszolgalat@nkm.energy> ezt írta (időpont: 2020. júl. 30., Cs, 9:59):

Tisztelt Ügyfelünk!

Ígéretünknek megfelelően mellékelten küldjük tájékoztatásunkat.

Esetleges további kérdésével forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz.

A jelenlegi ügyintézéssel kapcsolatban szeretnénk megismerni a véleményét. Kérjük, kattintson az alábbi linkre:
NKM Energia Zrt. Ügyfél-elégedettségi mérés

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#12) #90088192 válasza bitpork (#11) üzenetére


#90088192
törölt tag

:R

Sajnos az alkalom nem a szívderítő fajta, de a humor mindig segít.

Köszönöm, hogy megosztottad :K

(#13) Eastman válasza bitpork (#11) üzenetére


Eastman
őstag

Részvétem!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#14) nemlehet


nemlehet
őstag

Sajnos ez előfordul. Ez is van felépült szervezet mint kb mindenre magyarországon. 2 célja szokott lenni:
1. Leszerelik az órát hamis fizetési elmaradásra hivatkozva és megadnak egy hamis telefonszám email kombinációt amit felhívva egy nagyon kedves ügyintéző segít befizetni, gyakran még engedményt is adnak a "tartozásból".
És igen bedőlnek neki, főleg idősek aki nem nézi meg interneten a helyes telefonszámot, nem is gondol rá, hogy "egyenruhás" emberek átverhetik. (ami egy kék overall esetleg egy rávarrt logóval)
Ezt amúgy gázosok is csinálják.

2. Konkrétan el akarják lopni az órát amit aztán tovább értékesítenek jellemzően már hivatalos szerelő segítségével. Azt nem tudom konkrétan hogyan működik ez a csalás, sejtésem szerint ezt aztán arra használják hogy máshol "okosba" legyen áram.
Egyik ismerősöméknél is konkrétan lenyúlták az órát. Friss kisbabás anyuka volt csak otthon, nagyon rámenősek, már-már erőszakosak voltak. Nyilván ott se tudott elérni senkit a szolgáltatótól és mivel rendőrrel meg végrehajtóval fenyegettek megadta magát.
Aztán órákkal később sikerült valakivel beszélni, mondták hogy ők nem küldtek senkit, a "szerelők" által megadott szám természetesen nem él.

Ezek főleg kisgyerekesekre vannak ráállva, mondta ismerősék hogy 2 másik anyukánál is próbálkoztak az ovijukból, 1 bedőlt, 1 elhajtotta őket mondta, hívjanak rendőrt nyugodtan akkor eltakarodtak.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#15) bitpork válasza Eastman (#13) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

:R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16) bambano válasza Depression (#6) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ha rá akarod szánni az idődet, küldd el a történetet a fogyasztóvédelemnek.
ők szeretik az ilyen bejelentéseket.

szerk: mifelénk ál-rágcsáló irtók jártak egy időben. bejött, körbefújta a lakást, majd kérte a pénzt. én meg mondtam, hogy majd a közös képviselő átutalja. erre elkezdett pattogni, csak három súlycsoporttal kisebb volt, így végül eltakarodott.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17) asdf_


asdf_
veterán

Nekem melóhelyre jött pesten be csóka (családi házas környezet), hogy a csatornázási művek megbízásából jönnének csatornát tisztítani és hogy én vagyok-e az aláíró a cégnél és lobogtatta a kezében a papírt, amit alá kéne írni. Amin simán az lett volna -később neten utánaolvasva- hogy egy csillió pénzért megbízom őket, ők meg színlelnek valami tisztítást cserébe. A papíron persze a csatornázási művekről már nem volt szó.Sima lehúzás lett volna. Egyrészt nem én vagyok az aláíró, meg mocsok gyanús is volt, hogy minima kétszer is aláíróra hivatkozott (nem főnökre, nem tulajdonosra, nem ügyvezetőre), úgyhogy elhajtottam a francba. Kinéztem utána az ablakon, valami felirat nélküli bontószökevény fehér kisteherrel voltak...

(#18) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

"...akik le akarták szerelni a villanyórát..."

Csak emléxel rá hogy befizetted-e a számlákat vagy nem..? :P
Ha befizetted akkor nincs joga leszerelni, de lecserélni joga van. A kettő nem ugyanaz.

Felénk is több háznál véletlenszerűen jöttek lecserélni a bevált hagyományos villanyórát erre az új kicsi digitális kijelzős villogósra.. Minden rendben ment, lepapírozták, már több hónapja volt, számlákon megjelent, minden rendben.

(#19) Eastman válasza Doky586 (#18) üzenetére


Eastman
őstag

Meg kell cáfoljalak.

Csak azért nem keresem vissza a 10+ évvel ezelőtti blogbejegyzésem, mert tartok attól, hogy újra remegni fog a szemem alatt az a kis ideg ha újra felidézem a napját az elmű "tévedésének". Az első ősz hajszálaim napja. :(((

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.