Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Thunderzolee válasza Lauda (#2) üzenetére

Üdv!

Nem írtam bele a postba, de a tulajdonos nem foglalkozik vele (ha foglalkozna, akkor évente a fűtési szezon előtt átnézetné egy szerelővel), ezért jobbnak láttam, ha utánanézek magam. A neten találtam két weboldalt is, ahol kifejezetten ezekkel a "Demrad" kazánokkal foglalkoznak.
Ha körülbelül megvan a hiba, akkor beszámolok róla a tulajnak, aztán majd eldönti, h mit csinál.
Kihívja a saját ismerős szerelőjét, vagy a hiba ismeretében végre megcsináltathatja normális szakemberrel, aki tényleg ismeri ezt a fajta kazántípust, és nem csak általánosságban ért a különféle gázkazánokhoz.

A bejegyzést kizárólag azért készítettem, mert itt a Logouton szebb formátumba tudtam formázni. Aztán linkeltem a két kazános oldalon levő fórumba. (sajnos még egyik helyen sem reagáltak - hát nem egy pörgős fórumok)
Ezért nem is engedélyeztem a hsz-okat, csak tegnap bemásoltam amit priviben kaptam, aztán elfelejtettem lezárni megint.

Az előlapot azért bátorkodtam levenni, mert már amúgy is volt szerelve, illetve főként azért, mert a kazán típusát csak úgy lehet megállapítani, ha az előlapot levesszük róla, a kijelzőpanelt lehajtjuk, és a hátoldalára van ragasztva a matrica. (ezt is az egyik fórumban olvastam)
A már említett weboldalakon linkeltek jópár képet hibajelenségekről ilyen előtte/utána képeket halálból visszahozott kazánokról, ezért úgy gondoltam, ha látni lehet valamiféle lerakódást, vagy bármi mást, lefotózom, mert gyanítom, h ránézésre egy hozzá értő szem kapásból megmondja, h mi lehet a gond; és mivel a kazán Esztergomban van, nem Pesten, ezért nem logikus iderángatni az ország másik feléből egy szerelőt, olyan hibáért, ami akár nem is javítható.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.