Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

hát megnéztem a képeket... aztán a gépigényt... hát oké :) a régi delta force-okat nagyon szerettem... kicsit fura h ilyen színes lett... a land warrior óta nagyon sokat változott az egész...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Az egyik kedvenc volt a delta force land warrior. Ezt is elkezdem, ha élvezetes lesz. :C

(#3) depmod


depmod
senior tag

Én rengeteg játszottam anno az előddel. Élveztem nagyon.

Sajnos amit vártam az utódtól, hogy a grafika szép legyen, az sajnos nem látszik megvalósulni.
Elég gyatra. Olyan 3-4 évvel ezelőtti a szint, (City Interactive ;] ;] :W ).

Majd kiderül :))

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#4) Kobe


Kobe
veterán

miért van az, hogy egy játékot mindig a grafika alapján akarnak megítélni :)

(#5) tuskooo válasza Kobe (#4) üzenetére


tuskooo
addikt

Jó kérdés...de manapság sajnos az überbrutál grafikájú de jó szar játékok a menők. :(

(#6) 7600 GS


7600 GS
addikt

Sírnom kell. Ez grafikának számít 2009-ben? :( :( Szánalom... bár a gépigény helyén van.... meg mondjuk ha jó a játékélmény, akkor madjnem mindegy... erre példa a Battlefield 1942...

(#7) venember83


venember83
nagyúr

Remélem, hogy ez valami nagy felbontásból, amatőr módon lekicsinyített kép. Kicsit pixeles minden. Mondjuk legalább menni fog a 4670-emen, ha felteszem. :))

(#8) D1Rect válasza Kobe (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Pont azért, amiért máshol is a külsőségek számítanak.
Amúgy a gépigény vicc kategória. Nyilván azért, hogy szélesebb réteget szolgáljanak ki.

(#9) mad1 válasza Kobe (#4) üzenetére


mad1
veterán

Azert mert nem latnak a fuggony moge :)

Ne szemetelj ! = Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.