Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

No, csak a helyükre kerültek a dolgok, a Dell XPS 730 H2C-s cikk után elég abszurdnak tűnt az azt követő DELL -es hír, amiben az Alienware javára leírják az XPS vonalat. Vagy csak nekem tűnt annak? :D

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#2) Palika71


Palika71
őstag

Vettem pár hónapja egy XPS m1330-at. Nem kifejezetten játékra szántam, ezért egy alaplapi X3100 került bele.
Ez a "kártya" is szépen elfuttatná a pár éves játékokat, ha a Dell kiadna hozzá egy drivert, de nem teszi.
Játékgéppel játssz, a többivel meg ne!
Értem én, csak azt hittem, hogy azért ezt nem kell ennyire komolyan venni... :((

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#3) LordX válasza Palika71 (#2) üzenetére


LordX
veterán

Tegyél fel Inteles drivert?

(#4) lapa válasza Palika71 (#2) üzenetére


lapa
veterán

nem értem, ez a driver valami spéci cucc? eddig nem nagyon találkoztam olyan hardverrel / driverrel, ami ne lett volna fent a support.dell.com-on. service tag bepötyög --> kiválaszt --> letölt --> örül. vagy nagyon el vagyok ez ügyben tévedve?

(#5) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

nekem sincs még mindig normális driver a gamerbook-omhoz XP-re, minden vistára van, a lemez amit adtak hozzá csak vistát támogat, visszafele nem kompatibilis... :(

(#6) #64791808


#64791808
törölt tag

alaplaphoz chipsetgyártó honlapja, nvidia karikhoz www.laptopvideo2go.com

(#7) Palika71 válasza #64791808 (#6) üzenetére


Palika71
őstag

Az Intel driverét nem eszi meg a Dell Santa Rosa-s platformja, mert a kijelző fényerejének használatával erős problémája van. Próbáltam Vostro-n is, meg XPS-en.
A Dell driverével meg nem megy egy csomó játék.
:(

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.