Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ClioRS


ClioRS
őstag

Havi 12-ért ingyen? Mikor lesz nálunk ilyen..... :U

(#2) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

ÉS csak jönnek csak jönnek az internettáblák!!!
Ha az apple kihoz valamit akkor valakiben megszólal a hang hogy "pfúú az eppöl csináát valami jót überejjük mááá"
régebben is voltak tablet PC-k de most meg invázió lesz????

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#3) benczeb


benczeb
aktív tag

12-ert havonta itthon is vannak csomagok, persze nem korlatlan net es sms kuldessel. Illetve a fizetesek ott = magyar*3 legalabb. Vicces, hogy pont az O2 arena van a kepen :D

(#4) tildy válasza ClioRS (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

most nagyon magas a font. Ezt ne feledjuk, ma epp 345 Ft ( hadd ne mondjam kinek koszonhetjuk, meg szerencse, hogy hugiek tolem vesizk a fontot, olcsobban) . Mikor kijottunk , kb 300 Ft volt, ugy kb 10 E forintos ez az elofizus elofizus csomag, ami azert nem veszes. Azert magyarorszagon is atlagosak pl az 5-10 ezer forintos csomagok, es nem szokasuk ingyen dobalni melle a telefonokat.
Az en csomagom 25 fontos lesz (Kb 7500 Ft a korabbi arfolyamon) , 500 megas nettel, 500 perc lebeszelhetovel, ingyen skypeolassal, msnel, stb , es ingyen adjak melle a HTC desiret.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) n0_gAboR válasza tildy (#4) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Ne fajditsd a szivunket:(
Kedvencem az a csomag a britt T-nel, ahol 2 ev husegert es havi 35GBP elofizuert korlatlan belfoldi beszelgetes, korlatlan net, korlatlan SMS-t kapsz: [LINK]

(#6) Wyll


Wyll
őstag

Igen, ez már több helyütt is előjött, hogy máshol ingyen dobálják az emberek után a legjobb kütyüket is ha aláírnak egy komolyabb előfizetést. Persze mindez annak tükrében, hogy itthon meg korántsem. :(

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#7) Meglivorn válasza RepeatSector (#2) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Nem lesz, van. A Computexet az Engatgeten már átnevezték Tabletexnek :D
Mondjuk ez azért nem semmi:
http://www.engadget.com/2010/05/29/dell-streaks-gorilla-glass-screen-torture-tested-for-your-amus/
a videót érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#8) tildy válasza n0_gAboR (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Pannonnal neztem csak, barmilyen elofizu + ~100E forint a Desire... Ritkan mondok ilyet, de hogyazanyja...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) ClioRS válasza tildy (#4) üzenetére


ClioRS
őstag

Az szép :U
Mondjuk ezek hasonlóan jó ajánlatok:MédiaMánia

Durva, hogy az N97 mini és X6 olcsóbb mint az E71/72 :U

[ Szerkesztve ]

(#10) #06658560 válasza RepeatSector (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Látom kurva okos a buksid, hogy azt feltételezed az összes konkurens az apple termékénwek bemutatása pillanatában ugrott neki a sajátja létrehozásának... :U

(#11) tildy válasza ClioRS (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

prepaidben pl. 34500 Ft a HTC smart...
Szoval ja....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Ez konkrétan mire jó? 5"? Tabletnek túl kicsit, telefonnak túl nagy....bukta lesz szvsz

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#13) plus44 válasza ClioRS (#1) üzenetére


plus44
veterán

Pont ezt mondom én is. Sose...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) tariattila


tariattila
veterán

szerintem kár diskurálni azon, hogy a "mi" szolgáltatóinknál lesz-e ez a kütyü...nemvalószínű mert eladhatatlan (a kategóriája és ára miatt...) :DDD

pedig jól néz ki

(#15) Komplikato válasza Stimpy001 (#12) üzenetére


Komplikato
veterán

Kapaszkodj, ez hivatalosan egy Androidos TELEFON :)
A kistesók meg ugye az Aero és Mini i3. Amikor megláttam, azt hittem PDA, basszus nagyobb mint egy HTC EVO? ;]
Viszont a csöngését egy kilométerről meghallani.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#16) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Lehet, hogy nem jo semmire, de miota megvan alig tudom letenni. Samsung Jet utan igazi feludules :)

(#17) tariattila válasza Reinhardt (#16) üzenetére


tariattila
veterán

neked Dell Streak-ed van ??? :U

(#18) Reinhardt válasza tariattila (#17) üzenetére


Reinhardt
őstag

Igen.

(#19) tildy válasza Reinhardt (#18) üzenetére


tildy
nagyúr

Jo hamar kaptal. En a Desiremre mar egy honapja varok :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) Reinhardt válasza tildy (#19) üzenetére


Reinhardt
őstag

Szombaton bementem Wembley-ben az O2-ba, 5 perc utan odajott hozzam az egyik elado, mondtam neki, hogy nekem kell egy Dell Streak csak adatcsomaggal. Szaladgalt ossze-vissza, azt mondta, nem tudja, nem ismeri a keszuleket, kereste a katalogusban, de ott csak egy promo oldal volt rola, tarifak nem. Csinalt gyorsan egy credit check-et, persze azt mondtam, hogy mar tobb mint 3 eve itt vagyok :) Ezutan nem talalt a gepben olyat, hogy csak adatcsomag. Ugyhogy azt allitottak be, hogy Mobile Bband Laptop £25. De megigerte, hogy automatikusan atallitjak, ha mar lesz a rendszerben. Csak nezzem el, mert en vagyok az elso aki ilyet vesz.
Az egesz kb 20 percig tartott.
Ugy tunik ez nem az a telefon, amiert mar egy hettel elobb letaboroznak a rajongok a bolt ele. :D

[ Szerkesztve ]

(#21) tariattila válasza Reinhardt (#20) üzenetére


tariattila
veterán

én is O2-s voltam kint 8évvel ezelőtt... :DDD
szimpatikus cég volt nagyon... (de nekem csak pay as you go-ra volt zsetonom... :O )

[ Szerkesztve ]

(#22) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Nálam már van egy Dell Streak a kezemben!!!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#23) kaller1 válasza z0d1AK (#22) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor ragadj billentyűzetet, fényképezőgépet, és..... ;)

.::> <::.

(#24) z0d1AK válasza kaller1 (#23) üzenetére


z0d1AK
veterán

Folyamatban lesz.
Ugyan oda megy majd a teszt, mint a Huawei U8100-é.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.