Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tim82


Tim82
nagyúr

Adódik a kérdés: BT fülessel sem alkalmas telefonálásra?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2) z0d1AK válasza Tim82 (#1) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem, BT headsettel, sima headsettel sem alkalmas.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3) arpii válasza z0d1AK (#2) üzenetére


arpii
aktív tag

Ez talán nem olyan biztos, már valamit alkottak a "hiba" kiküszöbölésére: [link]
Ugyanakkor ha nem akarsz szöszölni, feldobsz rá egy fring-et vagy bármilyen más SIP protokolos vackot és telefonálsz a neten keresztül, nagyon olcsó.

(#4) z0d1AK válasza arpii (#3) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez nem hiba. ROM szinten nincs benne a telefon funkció.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A hátlapja elég ronda, a T-mobilos feliratról nem is beszélve. Szólni kellene a mobilszolgáltatóknak, hogy egyszerűen ízléstelen és undorító, ha a telefont és most már a tabletet is egyfajta reklámhordozónak tekintik. Annak örüljenek, hogy őket választottad, de ne csúfítsák el a gyártónál szakemberek által megtervezett készülékeket saját logókkal, saját színekkel (már bocsánat a többségnek ha telefonról van szó nem jön be se a rózsaszín-ciklámen, se a piros, se a babakék)

Persze lehet, hogy a fénykép nem színhelyes, meg az én monitorom se az, de nem tetszik ez a szürke. (azért kíváncsi lennék, hogy mennyivel drágítaná meg a gyártást egy szálcsiszolt fém borítás, mert szvsz azt a plusz 1-2 ezer forintot készülékenként a vásárlók bevállalnák inkább) Előre meg persze megy az ujjlenyomat-mágnes lakk fekete.

Biztos, hogy csak optikai csalódás, de mintha ezek a kisebb tabletek vastagabbak lennének a nagyobb társaikhoz képest. (talán csak arányában vastagabbak, vagy az élek rossz design-ja miatt tűnik annak.) Az a nagy ívű lekerekítés lehet a bűnös.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) TTomax


TTomax
nagyúr

A felbontás,és a telefon hiánya bántó...még mindig galaxy tab a favorit a 7" kategóriában,köszi a tesztet...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7) danih válasza TTomax (#6) üzenetére


danih
addikt

+1, ezzel a teszttel nálam a kör bezárult (és tovább nem várok), veszek Galaxy Tab-et.

(#8) stevve


stevve
nagyúr

Nagyon jó írás és nagyon jó cucc. Mindig szerettem a Dell termékeket. :C :R

(#9) hudyfiu


hudyfiu
senior tag

Játékot a Tegra miatt nem indulnak el sztem.
Csinálgatják a portolásokat ami szebb is ezzel a chippel de az átlag játékokból nem sok fut rajta állítólag.

(#10) maláj válasza danih (#7) üzenetére


maláj
őstag

én még várok de hiú ábrándokat nem kergetek a 7"-os gépek között a Tabnál jobbat nem hiszem, hogy alkotni fog bármelyik cég is - max ha 1 erősebb vasat tesznek alá ;]

(#11) Duree


Duree
veterán

Nagyon jó lett az írás,de maga a tablet nekem nem tetszik,de persze ettöl még nagyon jó készülék,de én inkább az Ipad 2-be vagyok szerelmes

duree54

(#12) SzaboZE


SzaboZE
addikt

Sajnos a streak 5 is enyhén túlárazott, gyanítom itt sem lesz másként :(

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#13) Daffchy válasza SzaboZE (#12) üzenetére


Daffchy
őstag

Szerintetek most a Streak 5 102E Ft-os új áron mennyire éri meg pl egy Desire HD-val szemben? Ami kb 10E-el kerülne többe. E-között a két készülék között vacilálok.(HTC Sensation teljesítménye miatt lenne a nyerő, de az valószínűleg 70E + a DHD-hoz képest...)

(#14) Saccco


Saccco
nagyúr

"Motorola Zoom és a többiek" - Nem Xoom?

800*480 :F :W - Ilyet a kínai szupertabletek csinálnak android 1.7(!) mellett... :DDD

A Quadrantban "csak" 415 pont 3D-re... Ezt kicsit karcsúnak érzem, főleg ekkora felbontás mellett. (Xoom ~700, 2X ~1350)

szerk:
Kihagyott ziccer, szerintem kicsit elbaltázták. :N

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15) rep3at


rep3at
őstag

Alapvetően tetszik a készülék, nekem is hasonló felbontású 7"-os gépem van, meg vagyok vele elégedve.

Forward thinking. كرر

(#16) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszik a kutyu, koszi a tesztet. :)

"There is nothing permanent except change"

(#17) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én kicsit átlagos felhasználó szinten szólok most hozzá, nem pedig, mint valami android guru.

Még nincs fél éve, hogy hozzájutottam az első androidos készülékemhez. Mivel szó szerint 0 Forintért megkaphattam a szolgáltatómtól, és még ingyen ki is küldték.

Ilyen körülmények között gondoltam megér egy próbát. És kellemesen csalódtam az androidos rendszerben. A specifikációk alapján a leggyengébb HTC Wildfire-t kaptam, mindössze 320x240-es felbontású kijelzővel. Egyszerű felhasználóként semmi gond nincs ezzel sem, bár sokan szidják, hogy ez borzasztó kevés, de normális távolságból nézve, tehát 1 centinél messzebbről szép, homogén képe van, én egyáltalán nem látom pixelesnek.

Ez csak úgy jön a témához, hogy szerintem hiába a nagyobb kijelző a tesztelt példánynál, sokaknak teljesen jó lehet a hozzá tartozó felbontás, és csak az igazán extrém felhasználókat zavarhatja.

A rendszerről pedig annyit tudok mondani, hogy mikor megvettem 2.1-es volt a készüléken, bár akkor még nem tudtam, hogy ezt hova kell sorolni. Viszont a menüben volt egy rendszer frissítési pont, bekapcsoltam hát a wifit, és rányomtam. Így rögtön 2.2-es android köszönt vissza. Ami még egy ilyen alap szintű hardveren is remekül fut. Nem látom, hogy akadna, vagy ilyesmi, szóval teljesen jól használható. És rengeteg alkalmazás telepíthető, hogy őszinte legyek nem is gondoltam volna, hogy ennyire sokféle.

Nem tudom ki, mire használná, de én úgy gondolom, hogy a szoftver, és a hardver ez esetben igencsak rendben van.

(#18) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis kütyü! Köszönöm a cikket! :R

(#19) Torry


Torry
addikt

A videó csak nekem nem megy?
Egyébként a tesztet köszönjük, az oldaladat pedig alig várom!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.