Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Nekem tetszik. Európai verzió is jöhetne,

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#2) Magnum_


Magnum_
nagyúr

beleillik a kinai gagyi milliőbe.

I humbly and respectfully decline™

(#3) qky válasza [Anduriel] (#1) üzenetére


qky
tag

Jaja. Elsőre jónak tűnik.
Kíváncsian várom mit dob össze a Dell.

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#4) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Hát nekem kicsit túl csillogós az anyaghasználat. Remélem ez csak a kínai verziónál lesz ilyen. Én az új Latitude E széria design-ját látnám szivesen.

Laci

(#5) Stiky


Stiky
senior tag

Szemből nézve kicsit bumfordinak tűnik ezzel az 'alul-felül sok ráhagyással'. :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#6) vtechun


vtechun
veterán

Egész jól néz ki.

(#7) evone


evone
őstag

Ultra ronda.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#8) crue


crue
őstag

Rettentő ronda lett.

(#9) tgabi333


tgabi333
tag

Az ilyen ronda készüléket nem DELL néven kellene forgalmazni...

(#10) David75


David75
őstag

Az az igazság hogy szerintem jó ideje megutáltuk már a peremet a touchscreen körül.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#11) #16820480


#16820480
törölt tag

túl csillogós, és nem értem minek kell besüllyeszteni a kijelzőt :(
meg amúgy elég nagy is lesz, olyan omnia hd méret talán. de azért nem rossz.

(#12) fricz19


fricz19
őstag

ronda,pont kinának való :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#13) nrgia


nrgia
őstag

Az előttem szólók már elmondták amit én is mondtam volna....csúnya...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#14) orbano válasza #16820480 (#11) üzenetére


orbano
félisten

basszus nekem le sem esett hogy azért ronda és gagyi hatású mert be van süppedve... loool ez gáááááázzzz blblbl :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#15) Duree


Duree
veterán

Hát ha azt mondom nem szép,még hízelegtem is

duree54

(#16) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nem tudom miért, de nekem a szilva jutott erről eszembe először.
Tényleg nem tudom miért.

Tech infók alapján nem rossz a telefon.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) Quasi_modo válasza mrlujoak (#16) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem tudom miért, de nekem a szilva jutott erről eszembe először.
Talán az oldalnézete miatt.

valami

(#18) Scenic


Scenic
tag

"...Life in PLASTIC, it's fantastic..." ;]

[ Szerkesztve ]

XPERIA Z2

(#19) plus44


plus44
veterán

Szerintem egyáltalán nem gagyi és nincs is kínai feelingje. Igazán tetszetős készülék és visszafogottnek nem mondható, vidám színű menüvel.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) RaveForce


RaveForce
veterán

alakra randa , de nekem tetszik a hátlap színe/anyaga, bár lehet azért van mert fiatalos a hatása

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#21) <NewL>


<NewL>
addikt

nem látszana gagyónak ha nem ilyen fura színe lenne a hátlapnak. ne utánoznák ennyi az iphone menüjét,ikonjait,elrendezésüket...

sheratan : legalább nem annyira karcolódik a kijelző

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#22) joey04 válasza <NewL> (#21) üzenetére


joey04
titán

legalább nem annyira karcolódik a kijelző
karcálló kijelzőt neki!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) #16820480 válasza <NewL> (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

ezt mondjuk meg lehetne oldani egy karcálló üveggel és/vagy vedőfóliával. nekem is van fólia a telómon, semennyire nem karcolódik alatta a kijelző.
viszont így gyűlik a kosz a peremnél, meg nehéz elérni a szélét, stb.

(#24) orbano válasza <NewL> (#21) üzenetére


orbano
félisten

ikonjait? eleve ebben nem bégyzet alakúak az ikonok. a négyzetrácsos elrendezést pedig már párezer éve feltalálták szerintem... vagy mégis mi ájfonos ebben? ennyi erővel a nokia menüje is ájfonos, mert színes ikonok vannak benne, négyzetrácsos elrendezésben, egymástól ájfonosan egyenlő távolságban :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#25) #16820480 válasza orbano (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk pár ikon tényleg hasonlít kicsit a szifonosokra, csak vittek bele egy kis perspektivikus torzítást. viszont ez az UI annyiban jobb, hogy lehet igény szerint pakolni bele widgeteket, ahogy a második képen látszik az az óra widget, de van keresősáv, időjárás, tőzsde, stb. tehát vegyítve pakolhatóak gyakorlatilag a főmenü-kezdőképernyőre alkalmazások ikonjai és widgetek, csak kicsit szorosabban egymás mellé (amit eddig láttam legalábbis belőle), mint az alap androidon.

(#26) orbano válasza #16820480 (#25) üzenetére


orbano
félisten

megnéztem a cikkben lécő screenshotot, de egyetlen hasonló ikont sem találtam :) az ájfonnál meg már lassan tényleg illene jobbat produkálni, úgyhogy ajánlatos is, hogy jobb legyen :K

A vér nem válik VAZZE!™

(#27) #16820480 válasza orbano (#26) üzenetére


#16820480
törölt tag

hmm, most, hoyg megnéztem részletesebben, tényleg csak a naptár ikonja hasonlít. még nagyon élt a fejemben az eredeti OMS rendszer felülete, ami viszont tényleg kicsit arra hajaz: [link], [link]
úgy látszik a Dellnél átdolgozták kicsit a kinézetet.

szerintem jó lesz ez a rendszer, nekem az eddigi előzetesek alapján tetszik.

(#28) orbano válasza #16820480 (#27) üzenetére


orbano
félisten

nekem is szimpatikus, csak a telefon kicsit izé :)
a képeken meg valóban nagyon ájfon feeling, ez tény, nemcsoda hogy a dell volt annyira igényes hogy átszabja kicsit

A vér nem válik VAZZE!™

(#29) #16820480 válasza orbano (#28) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem még a telefon is tetszene, ha nem lenne pereme a kijelzőnek, meg kapacitív lenne.
amúgy szerintem nem igényesség kérdése, hogy hasonlítanak valamire az ikonok, vagy sem. ha az kell az embereknek, akkor most minek csakazértis mást csinálni? úgy is le fogják cserélni olyanra. ahogy asztali rendszereknél is menő lecserélni osx témára az eredeti windows kinézetet, de linuxra is vannak ilyenek. az én telómra is van szifon ikonkészlet (nem használom, mert nekem nem tetszik).

(#30) orbano válasza #16820480 (#29) üzenetére


orbano
félisten

azért egy nagy cégnek alapvetően illik saját designnal kijönnie, ami valamennyire a sajátjuk. nem kell atom egyedi, de valamilyen szinten felismerhető legyen.
engem is a perem zavar legfőképpen, a többi rendben van, gondolom normálisabb színben is lesz :)
bár nálam még mindig a hero a nyerő, minap láttam élőben és nagyon belezúgtam :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#31) #16820480 válasza orbano (#30) üzenetére


#16820480
törölt tag

én is fogdostam élőben a Hero-t, de nem tetszik a gombkiosztása, főleg az a két alsó gomb (keresés, meg vissza) illetve szerintem túl sok gomb van eleve a telón, ennél sokkal kevesebből meg lehet oldani a jó kezelést, ha akarják.
de a rendszere amúgy jó azért persze :)

(#32) honfoglalo


honfoglalo
senior tag

Az eleje még so-so elmegy, de mi ez a szín a hátulján, valami borzasztó! :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.