Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) balintXD


balintXD
tag

Jónak ígérkezik :))

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#2) plus44


plus44
veterán

Ez nem semmi! :Y

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) Shiku


Shiku
aktív tag

Ez az alulra qwerty nekem nem annyira jön be, (meg a fix fókusz)
de különben elég ígéretes darab

(#4) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nekem tetszik a telefon! :K

(#5) Samus


Samus
addikt

Nem kispályáznak...lassan akkora kijelző lesz egy mobilban, mint egy kis netbook-ban...A specifikációk alapján igen ütős lesz. Bár a WM 7...Kíváncsi vagyok az árára...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) #16820480


#16820480
törölt tag

szép darab, jók a tulajdonságai is, kivéve a méretet. ha a kijelzője tényleg 4,1", akkor ez nagyobb lesz, mint a HD2 :Y

(#7) Blyan válasza Shiku (#3) üzenetére


Blyan
félisten

Hogy hogy fix fókusz? 5MP AF camera - ez van a leírásban, nem?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8) Stiky válasza #16820480 (#6) üzenetére


Stiky
senior tag

És jön majd egy billzet nélküli 4,1"-es és egy 3,5"-os is. Ezek androiddal. A Dell szivárogtatott :D

Nekem ez a modell annyiban nem tetszik, hogy lefele csúszik az a nyomorított qwerty és nem oldalra. Egyébként komoly darab. :P

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#9) Integra válasza #16820480 (#6) üzenetére


Integra
titán

erdoke mindjárt lecsekkolja:DDD
de ahogy azt várni lehetett, wp7s premierre jönnek ki a felsőkategóriás telefonok mindenkinél. sok durva telóra számíthatunk karácsonyra. ez mindenképpen jó!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) Integra válasza Stiky (#8) üzenetére


Integra
titán

ha használtál már bb-t, akkor tudnád, hogy annyira azért nem olyan rossz ez a kisebb klavi sem:)
ráadásul a fizikai méreteiből ítélve pont ugyanolyan jó kell legyen, mint a bb klavija.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11) Shiku válasza Integra (#10) üzenetére


Shiku
aktív tag

Nem mondtam, hogy rossz, csak hogy nekem nem jön be :P

Blyan: A fókuszt még máshol olvastam, h fix O.o itt tényleg auto van... Akkor az vissza :D

[ Szerkesztve ]

(#12) SZ4B


SZ4B
tag

1 trillió forintért élethosszig tartó hűséggel

szigNÓ

(#13) #16820480 válasza Stiky (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

asszem nekem az a 3,5-ös lenne jó. csak félek, hogy abba nem kerül ilyen processzor, meg egyebek... na mindegy, majd meglátjuk...

Integra:hát, akárhogyis, ez biztos nem pár mm vastag, ahogy a HD2, és az is már túl nagy. viszont 3,5"-os méretben ilyen qwerty-vel szívesen vennék egy telefont.

(#14) Stiky válasza #16820480 (#13) üzenetére


Stiky
senior tag

A 3,5"-osban 800mhz-es qualcomm, a 4,1"-osban pedig snapdragon :)

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#15) erdoke válasza #16820480 (#6) üzenetére


erdoke
titán

Vastagabb, mert csúszkás (bár az akksija is nagyobb), de keskenyebb a kisebb kijelzővel, ellentétben a TG01-gyel.

A legjobb aláírás a héten

(#16) Integra válasza #16820480 (#13) üzenetére


Integra
titán

hallod lassan olyan vagy a 3,5-3,7 képernyő fóbiáddal mint joey20 az amoleddel:DD:)))
nah, szóval nem rossz ez, de tény, ha csak zsebben cigölöd, necces lehet, kell hozzá az övtok. szerintem nem rossz ez, szívesen kipróbálnám.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) #16820480 válasza Integra (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

ugyanmár :D nekem sokkal több dologról van negatív véleményem!
az övtok nem rossz, de ahhoz ugye öv is kell :) tudom, ez most hülyén hangzik, de hidd el, van tapasztalatom olyan időjárásról, ahol minden kelléket kerül az ember, ami rá tud izzadni :)

mondjuk ettől függetlenül kíváncis vagyok ezekre a gépekre, legfeljebb nem fogom megvenni őket, de attól még alapvetően tetszenek. és végre valaki kijött egy ilyen csúszkás kialakítással, amilyen a Pré többek közt, csak remélhetőleg jobb minőséggel.

Stiky: ehh, tudtam, hogy valamin spórolnak majd. de ez a 800-as Qualcomm az egy leszabályzott Snapdragon (ahogy a Liquid-ben is), vagy valami tök más architektúra?

[ Szerkesztve ]

(#18) #06658560 válasza Integra (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

nem tudom, mikor tapogattam iyleneket nekem kicsi votl a gomb. A kiemelkedése jó, mert érzem öket külün külön, de kicsit, közel vannak egymáshoz. Fektetett qwerty-t akarok. Egyébként a készülék tetszene, de a WM7 nem tecc felületre, nagyon nem.

(#19) Stiky válasza #16820480 (#17) üzenetére


Stiky
senior tag

Szerintem jah. Csak valami újabb fajta. (aztán majd kijavít valaki aki jobban benne van a témában)
Ez is Qualcomm Scorpion magra épül. Ilyen lesz: Qualcomm MSM7230

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#20) brumesz


brumesz
aktív tag

szép cucc. meg okos. meg dell. mi kell még? ja...android :P(kellene)

[ Szerkesztve ]

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#21) lindermen


lindermen
aktív tag

Gyönyörű

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

A dizájnban nincs hiba. :D Kár, hogy nem android-os.

(#23) moonman


moonman
titán

na EZ szép. :K

(#24) asadasad22


asadasad22
őstag

szepnek szep, ranezesre a tudasa is rendben van :)
a wp7 erdekes otlet viszont, meresz huzas, meglatjuk mi fog kisulni belole..

(#25) chapo válasza hemaka (#22) üzenetére


chapo
tag

üdv ha minden igaz, lesz androidos változat qwerty nélkül 8mp kamerával android 2.1-el, vmi egyéni felülettel. Dell Thunder lesz asszem..

(#26) Probber


Probber
őstag

Jól néz ki! :K

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#27) GALARDO


GALARDO
addikt

Na egy ilyet elfogadnék de robottal! :P

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#29) Multitaskok válasza chapo (#25) üzenetére


Multitaskok
csendes tag

Mi lesz akkor a középső kis zászlócska helyén? :) Amúgy a qwerty-t én sajnálnám belőle! Kinézetre 5-ös.

A taskok esztelen tesztere

(#30) kaller1


kaller1
veterán

Ha már csúszka, akkor csakis oldalra nyíló legyen, ez nem jön be.

.::> <::.

(#31) Integra


Integra
titán

megnéztem a képeket ma is, és ma is tetszik, ez bíztató:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32) moonman válasza Integra (#31) üzenetére


moonman
titán

szintúgy, bár a felső részt még mindig nem értem, minek hagytak ott annyi helyet.

(#33) stevve


stevve
nagyúr

Jó ez, de valahogy én is kényelmetlennek érzem már azokat a telefonoknak álcázott kistévéket, amiket 1 kézzel nem lehet kezelni, akkora a kijelzőjük. :D Szép és jó, de akkor veszek egy tábla pc-t, ha nagy képernyő kell. Telefonnál nálam is a < 4" jön be.

Viszont a Phone 7 színes négyzetekkel telepakolt felületei nagyon rondák. Andy Warhol biztos szeretné. :D

Amúgy minden negatívum ellenére is nagyon szép az új Dell. Nem vagyok Android mániás, úgyhogy én a Win változatot fogadnám el, arra úgyis többet fejlesztek, mint Androidra. Az a hülye Eclipse nagyon nem áll kezemre. :)

Egy kérdés:
az alsó képen a Promises-nél van egy kifehezés, a "Metro-visual Style". Az mi a bánat? Nekem csak a South Park jut eszembe és a "metro szexuálisok".
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) moonman válasza stevve (#33) üzenetére


moonman
titán

a Metro UI az új WP7 grafikus felület kódneve.

(#35) littlelion21


littlelion21
addikt

Na végre. A Pre óta várok egy hasonló kivitelű készülékre.
És ez kategóriákkal szebb is.

(#36) erdoke válasza stevve (#33) üzenetére


erdoke
titán

Nem értem a panaszkodás okát, már ami a vasat illeti. WP7 esetében legalább választhatsz, hogy 3,7" vagy 4,1" (vagy még nagyobb, és közte is akármilyen méret) a full érintős kijelzős modellek közül, és meég ott lesznek a különféle fizikai billentyűzetesek. Ezzel szemben iPhone-t azért nem veszek még egy esetleges "továbbfejlesztett" 4.1-es szoftverrel sem, mert túl kicsi a kijelzője.
Személy szerint megvárom, amíg belelapátolják a 7.0-ból kihagyott fícsöröket, és majd a ~7.2-nél kipróbálom.

A legjobb aláírás a héten

(#37) rep3at


rep3at
őstag

Külsőre nagyon tetszik, csak a WM7et ne butítanák ennyire..

Forward thinking. كرر

(#38) stevve válasza erdoke (#36) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez mondjuk igaz. Az iPhone számomra a másik véglet... az kicsi és gyakorlatilag a külsőt illetően semmi nem volt innováció címszóval fejlesztve mostanság. Ha innen nézem, máris kellemesebb a WinPho. :K

moonman:
Köszi! Rémlett, de nem tudtam, honnan. :) (és ha még hozzáveszem, hogy mostanában elég sokat olvasgattam is róla... szégyen :B )

[ Szerkesztve ]

(#39) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez is nagyon jól néz ki, de az előzetes hírek alapján nem biztos hogy kellene WP7-es készülék. 4,1 es kijelző+csúszka :U Nem apró jószág

[ Szerkesztve ]

(#40) stevve válasza Ricardo (#39) üzenetére


stevve
nagyúr

Kosárlabdázóknak pont megfelel. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.