Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Tetszik, nem is kicsit.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#2) <NewL>


<NewL>
addikt

hol van a hajlitott uveg?

There's an app for that

(#3) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Ez nagyon szép, simán elfogadnám, jó lenne még ha minden gyártó tolná az ilyen igényes androidos ketyeréket, ráadásul ezen egyéni kezelőfelület is lesz...

http://instagram.com/_doublez_

(#4) Z-o-t-y válasza <NewL> (#2) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Szerintem a készülék oldalán futhat körbe, vagy nem tudom :D

http://instagram.com/_doublez_

(#5) Phülöp


Phülöp
addikt

el kéne olvasni a cikket publikálás előtt - ven benne javítani való bőven

A cuuc qrva jól néz ki, el tudnám viselni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#6) David75


David75
őstag

Nem szoktam belekötni a helyesírásba de ezt most hogyan értelmezzem: "14,4/5,76 megapixeles HSPA átviteli képességet"

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#7) <NewL> válasza Z-o-t-y (#4) üzenetére


<NewL>
addikt

akkor te se vagy benne biztos:D
az szep vegig korbe,egy kisebb elejtes = 30K rotty

There's an app for that

(#8) #16820480 válasza <NewL> (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem a készülék aljára és tetejére hajlik rá. ahhoz tudnám hasonlítani, ahogy péládul a BB8900-nál az előlap műanyaga ráhajlik a készülék tetejére, ahol a bekapcsoló meg lezáró gombok vannak.

amúgy nagyon tetszik ez is, ahogy a másik két telefon. méretileg ez jönne be jobban, de ebbe meg csak az a régebbi msm procit tették :( ezt utálom: "árukapcsolással" jön a felső kategória. ha nekem csak mondjuk a jó proci meg kijelző kéne az erősebb gépből, akkor meg kell vegyem vele a sok számomra felesleges feature-t. ráadásul itt már az is bejátszik, hogy esetleg méretileg túl nagy maga a telefon, nem csak az, hogy esetleg egy rakás feature-t nem használok benne...

(#9) #71321344 válasza <NewL> (#2) üzenetére


#71321344
törölt tag

szeritnem az előlep egy teljes üveglap és az fut fel a felső és alsó oldalára.
azon a képen amin oldalról mutatják látszik is,h le van kerektve kicsit a teteje\alja.nemtom miért kellett egy téglalapot rajzolni köré

(#10) David75 válasza #16820480 (#8) üzenetére


David75
őstag

Ezt én is hülyeségnek tartom 3,5"-nél nagyobbat meg kisebbet se szeretnék.Ezt viszont jo procival nem tudnám az iphone-on kívül mással megoldani ugyanis nem tudok mondani 3,5"-os snapdragon-os telefont se wm-eset se androidosat.Csak számomra brutál nagy 3,7"-esek vannnak meg 4,3".Bele se fér a zsebembe.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#11) EczkE


EczkE
addikt

A Dell valóban komlyan gondolja, nagyon ígéretesek a készülékek. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#12) moonman


moonman
titán

a Lightning szebb.

(#13) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Szeptember mióta 31-es :F

(#14) ZEN1TH


ZEN1TH
őstag

nah ez bizony egy tetszetős készülék, nice job dell :R

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#15) #16820480 válasza David75 (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

wide képaránynál még belefér egy 3,7" azért. ha megnézel egy Milestone-t, akkor nem nagyobb a szifonnál, csak más a képaránya. ettől függetlenüül tartom azt, amit mondtam, hogy egy ilyen méretű gépbe is illenet jó hardvert tenni.
egyébként ott van péádul windows fronton az Acer S200, szinte miliméterre akkora, mint a szifon, csak 3,8-as kijelzője van. ráadásul arra azt írják, hogy elég jó hangminősége van, azért birizgálta a fantáziámat egy kcisit.

(#16) Straw válasza David75 (#10) üzenetére


Straw
senior tag

Ne már hogy 2 tized inchen problémázol, a telefon attól még lehet pont ugyanakkora mint mondjuk a Desire vagy az N1, sőt még talán nagyobb is. Az hogy kisebb a kijelzője nem jelenti feltétlenül azt hogy a teló is kisebb.

42

(#17) atike


atike
nagyúr

Hm. Dell. Eddig nem is igazán kapcsoltam össze a telókkal. Azt hiszem ez most megváltozott (tekintve a mai 3 bejelentést... :) )...

(#18) csako válasza tomi_mod (#13) üzenetére


csako
veterán

tényleg... kösz, hogy felhívtad rá a figyelmem, jót nevettem rajta :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#19) David75 válasza Straw (#16) üzenetére


David75
őstag

És én már az iphone-t is nagynak érzem.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#20) erdoke válasza Straw (#16) üzenetére


erdoke
titán

Ez itt pl. biztos, hogy nagyon hosszú, méretes túlnyúlások vannak rajta a kijelző alatt és fölött. Ez a bajom a Galaxy S-sel is.

A legjobb aláírás a héten

(#21) fricz19


fricz19
őstag

tetszetős darab :K

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#22) Straw válasza David75 (#19) üzenetére


Straw
senior tag

A droid nem nagyobb, a kijelzője mégis jobb.

Nekem Desire-em van, és abszolút még pont az a méret amit kellemesen lehet egy kézzel használni, a HD2-t én már nem tudnám, nekem az túl nagy. De ez kézméret függő is.

[ Szerkesztve ]

42

(#23) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez is szép lett. Beindult a Dell hengere is :K már csak aza kérdés, hogy milyen árazó pisztolyuk van :U

[ Szerkesztve ]

(#24) moonman válasza Straw (#22) üzenetére


moonman
titán

"Nekem Desire-em van, és abszolút még pont az a méret amit kellemesen lehet egy kézzel használni, a HD2-t én már nem tudnám, nekem az túl nagy."

ezeken mindig jót mosolygok, tekintve, hogy 1 mm van köztük. (oké, szélesebb, de nem annyival, a Desire sem kis darab.)

(#25) geri|


geri|
aktív tag

Nagyon bejövősek a dellek

LiveStrong

(#26) joey04 válasza moonman (#24) üzenetére


joey04
titán

hát azért a desire meg a hd2 között nekem borzalmasan nagy különbség van kézbe fogva. nem érdekelnek a miliméterek, érzésre sokkal nagyobb. mondjuk én szívesen vállalnám a kicsit már kényelmetlen HD2 méretet, ha cserébe olyan nagy a kijelző.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) bekes.andras


bekes.andras
tag

ÁáááááááááÁÁÁááááÁÁáááá! Végre egy igazán szép készülék, szép szögletes, de ez nagyon későn jelenik meg. :( Nem is értem ilyeneket minek adnak ki.... Egy év múlva, bazz, azért ez addigra már nem lesz olyan nagy dolog...

A linkelt képeken az X10 nagyon nagy! Nekem a HD2 már a kényelmetlen fogású készülék kategóriába esett.

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#28) Straw válasza moonman (#24) üzenetére


Straw
senior tag

Azért az az 1mm az a magasságra vonatkozik azzal nincs is bajom, de 6-7 mm-el szélesebb, ami már nem kevés és kézben nekem kényelmetlen.
Mellesleg nem kifejezetten a gép méretére gondoltam hanem a kijelzőre, azt már nem érném át rendesen, filmet nézni nyilván sokkal élvezetesebb de akkor inkább egy tábla.
Nekem pont elég 3,7", nem kell sem kisebb sem nagyobb.

42

(#29) bekes.andras


bekes.andras
tag

Amúgy most berágtam, miért kell ezt ilyen korán kihozni... :o

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#30) HardRic válasza David75 (#19) üzenetére


HardRic
addikt

Vegyél akkor LG POP-ot. :DD

(#31) David75 válasza HardRic (#30) üzenetére


David75
őstag

Hát inkább új iphone-t kb 60 ezerért majd agusztusban úgyis lejár a kétéves ikon 400-am.És meghagyom másoknak 100ezer+ ért ezeket a batár dögöket.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#32) Duree


Duree
veterán

Hát nekem bejön a formája.Bármikor szívesen hasznáénám

duree54

(#33) plus44


plus44
veterán

Nicsak a Dell bekeményít?:D (WP7-re mindenki felkészül:D)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#34) Soproni


Soproni
csendes tag

Nem semmi a kütyü...

(#35) blackmajesty válasza #16820480 (#8) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Elvileg ez a proci is Qualcomm Scorpion processzormagra épül, és ARMv7-es , mint a Snapdragon. [link]

(#36) asadasad22 válasza David75 (#31) üzenetére


asadasad22
őstag

az uj iphone lesz 160+ ezer alsohangon, ahogy eddig mindig, ez a telo is biztosan olcsobb lesz.

(#37) David75 válasza asadasad22 (#36) üzenetére


David75
őstag

Nekem lejár a kétéves hűség nyilatkozatom és +2 évért elhozom hatvanért kb.(mielött a 2 éves összesen 240 ezres havidijat felhoznád elmondom hogy bármelyik 3g-s telefonhoz ugyan ilyen ikon csomagot használnék ha lehetne,kell a 400 perc és a 2giga net is.)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#38) asadasad22 válasza David75 (#37) üzenetére


asadasad22
őstag

az engem nem erdekel, hogy mennyiert hozod el es milyen tarifaval. a telefon ara kb annyi amit mondtam (160k), amit ki is fizetsz, kamatostul, ha megveszed, az teljesen mindegy, hogy a penzt milyen cimszo alatt szedik be toled.

[ Szerkesztve ]

(#39) David75 válasza asadasad22 (#38) üzenetére


David75
őstag

aham.Akkor dobj hozzá egy 130 ezres htc-hez 2év media mania L-t.

Desire/hd2+Mediamánia L=130+240=370 000 FT

Iphone 4G+ikon 400=kb 60+240= 300 000 FT

Miről is beszélünk??

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#40) asadasad22 válasza David75 (#39) üzenetére


asadasad22
őstag

mit dobjak hova?
fuggetlen, magyar arak, a legtobb orszagban nyilvan ennel is joval olcsobb. ez nem 130, hanem 120. es nem +240, hanem +0, ami osszesen 120.

mirol is beszelunk? ez a jokerdes, mert neked lathatoan fogalmad sincs rola. ugy veszik ki a penzt a zsebedbol, hogy fel sem tunik.

(#41) David75 válasza asadasad22 (#40) üzenetére


David75
őstag

Nem látsz túl a kártyafüggetlen áraknál egy olyan készüléknél amit elvileg nem is lehet itthon kártyafüggetlenül kapni?

Én nem fizettem annak idején 240-et az iphone 3g-ért de 130-at se.39000 fizettem érte.Most se fogok se 240-et se 130-at fizetni 60-70 körül elhozom agusztusban a legujabb iphone-t.

Hogy nézne ez ki htc-nél?
Ja hogy nem lehet szolgáltatónál kapni csak függetlenül ?(szívás).Akkor veszek 130 ért desire/hd2.És mellé beszerzek két év médiamánia L-t mert kell a mobilnet.

Az árak fentebb láthatók. :U

"nem 130, hanem 120. es nem +240, hanem +0, ami osszesen 120."

Ja mert se mobilnet nem kell se telefonálni nem fogsz tehát van 120ért egy médialejátszód.Kösz a tippet :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#42) #16820480 válasza David75 (#41) üzenetére


#16820480
törölt tag

jó, ez a Te személyes példád. ha mondjuk magamon nézném meg, akkor ez úgy működne, hogy megveszem mondjuk 60-ért a szifont, nem tudom beletenni a kártyámat, mert függő, így van egy drága médialejátszóm, ami mellé még fizethetek 2 éven át havi sok ezer forintot.
nem tudom külföldre vinni, mert az ottani kártya sem megy bele, és nem tudom felfüggeszteni sem az előfizetést, ha mondjuk huzamosabb ideig nem vagyok itthon. remek választás lenne valóban :)

(#43) asadasad22 válasza David75 (#41) üzenetére


asadasad22
őstag

"médiamánia L"-rol soha az eletemben nem hallottam, feltetelezem hogy kinezted a legszarabb szolgaltato legdragabb, legszarabb csomagjat, amit kotelezoen hozza akarsz lancolni egy fuggetlen telefon arahoz, iphone mintara. gratulalok hozza.

telefonok arairol beszelgetunk. egy telefon arat a kartyafuggetlen ara hatarozza meg, mert arrol fogalmad se lehet hogy egy 2 ev rablancas szerzodesnel pontosan mennyit is fizettel a telefonert, mert arrol fogalmad sem lehet hogy milyen szerzodes van a keszulekgyarto es szolgaltato kozott. ezt egy ertelmes ember hamar megerti. te ugy tunik, hogy nem ilyen vagy, innentol kezdve nincs mirol beszelni, viszlat.

(#44) David75 válasza asadasad22 (#43) üzenetére


David75
őstag

Media mania L ez egy ugyan olyan korrekt csomag mint az ikon 400 link

Mutass akkor jobb szolgáltatónál jobb csomagot :P

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#45) David75 válasza #16820480 (#42) üzenetére


David75
őstag

Az meg a te személyes példád viszont az én példám jóval általánosabb.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#46) asadasad22 válasza David75 (#44) üzenetére


asadasad22
őstag

es akkor azt is elarulnad vegre hogy mi a banatert lenne KOTELEZO egy ilyen csomag BARMIHEZ?
your argument is invalid, ezt szebben nem tudom megfogalmazni.
mutatok jobb csomagot. tessek. csak ennek a "havidija" 16ezer forint helyett 0 forint, az egyetlen kikotes, hogy minimum evente venned kell egy 3000 forintos feltoltokartyat, tehat vegulis evi 3000 forinttal felszamolhatsz. illetve az sem lenne jogos, mert rohadtul nem kell beletenned semmilyen sim kartyat, nem kell semmilyen elofizetes hozza, hogy hasznalhasd, tehat semmilyen okod nincs hozzavenni semmifele csomagot. ha ezt nem vagy kepes felfogni, kar tobbet valaszolnod.

(#47) David75 válasza asadasad22 (#46) üzenetére


David75
őstag

Aha és akkor azért veszel 120-130 ezres telefon hogy csak otthon vagy a városba wifit vadászva netezz nem azért hogy ki használd az okostelefonod funkcióit.Tény sajnos hogy az efféle okostelefonokhoz már igazán dukál a mobilnet külömben félig se használod ki a telefont.Ezen nincs mit vitatkozni.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#48) #16820480 válasza David75 (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

és az rajtam hol segít, hogy a te példád áltlaánosabb? :U ahogy láthatóan téged is hidegen hagy az én esetem, úgy engem sem érdekel, hogy vannak olyan emberek, akik összepisilik a nadrágjukat, ha 2 éves hűségnyilatkozatot írhatnak alá.

egyébként miért használom azzal jobban ki a telefon tudását, ha buszozás közben az időjárást töltögetem le, vagy youtube videókat nézegetek? vagy másik végéről megfogva: miért kell ahhoz mobilnet, hogy zenét hallgass, videókat nézz, rádiót hallgass, ebook-okat olvass, játszál, sms-ezzél, telefonálj, stb? vagy már csak akkor lehet okostelefont használni, ha egész nap neten lógok és szosalnetvörkingezek?

(#49) asadasad22 válasza David75 (#47) üzenetére


asadasad22
őstag

"Aha és akkor azért veszel 120-130 ezres telefon hogy csak otthon vagy a városba wifit vadászva netezz nem azért hogy ki használd az okostelefonod funkcióit."
nem kell sokat, mondj EGY darab funkciot, amit nem tudsz kihasznalni a havi 11 vagy 16ezer forintos netcsomagod nekul.

"Tény sajnos hogy az efféle okostelefonokhoz már igazán dukál a mobilnet külömben félig se használod ki a telefont."
teny? bizonyitsd. ja, az nem fog menni. akkor megsem teny? külömben, lol.

gyakorlatilag ahol az idom 90%-at toltom, van wifi lefedettseg. arra, hogy utazas kozben, a buszon is a telon netezni probaljak a tomegnyomorba, nem fogok havi 16ezer forintot kidobni.

ez volt az utolso valaszom itt, amiben ervek nelkuli kommentre reagaltam.

[ Szerkesztve ]

(#50) Inarus válasza asadasad22 (#49) üzenetére


Inarus
addikt

David75:
"Az meg a te személyes példád viszont az én példám jóval általánosabb."
És ezt van mire alapoznod?

"Mutass akkor jobb szolgáltatónál jobb csomagot"
Kinek? Se mobil, se díjcsomag terén nem lehet egyértelműen legjobbat mondani.

asadasad22
"nem kell sokat, mondj EGY darab funkciot,[...]
Push e-mail. :))

amit nem tudsz kihasznalni a havi 11 vagy 16ezer forintos netcsomagod nekul."
Nem csak a netért fizet annyit, de ezt bizonyára nem nehéz megérteni.

"gyakorlatilag ahol az idom 90%-at toltom, van wifi lefedettseg."
Ez meg a te egyéni eseted. :P

sheratan
"jó, ez a Te személyes példád."
Egy OFF-ban leírt személyes választásból és annak kritizálásából indult ez az egész. A fórumtárs nem is úgy kezdte, hogy mindenkinek így kéne tennie. :)

Konklúzió: Már megint ezen a hülyeségen vitatkoztok (kell-e mobilnet előfizu), egy ehhez kismértékben sem kapcsolódo topicban és még csak nem is OFF-ban. Talán abba kéne hagyni. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.