Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Ra3 válasza (Kolombusz) (#3) üzenetére


Ra3
őstag

Hát én most melóban egy d830-at hajtok, de megmondom őszintén nem vagyok elragadtatva tőle, a cipelést meg napi szinten még kocsival is kihagyom (mondjuk pont ma meg is szívtam, mehettem vissza délután fél hatkor). Lehet hogy véleményemet a Vista is befolyásolja, de nem vagyok hasraesve tőle. Az enyémban csak t7200 van, 2gb ram, meg valami nv quadro (gf8400 alapok), de a vista ablakkezelője, meg az egész gép időnként nagyon belassul. A bluetooth pl. képtelen összekapcsolódni bármivel, a Dell honlapjáról nagynehezen levadászom a kifejezetten D830-as vista bt drivert, erre kiírja hogy ezt a processzortípust (!!!) nem támogatja a driver. Na akkor úgy döntöttem hogy inkább elviselem így, a következő kolléga aki kapja megoldhatja a problémákat ha akarja :). De hogy jót is mondjak, az összeszerelése tényleg jó, a pöcökegér jól használható de szokni kell nagyon, az 1680*1050-es felbontás még 15.4"-os kijelzőn is nagyon jól használható, pedig tartottam tőle, egyeltalán nem szeretem a hangya betűket, de utána a 20"-as, 1400*1050-ös LG-n zavaróan nagynak tűntek a pixelek. Szóval nem rossz gép, de ennyi pénézért szerintem én inkább vennék egy jobban felszerelt VAIO-t.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.