Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) glutamin


glutamin
őstag

Nem rossz kis noti ez, de én inkébba az olcsóbb noti+monitor+külső bill híve vagyok. Persze a koliban valóban fontos szempont ahely kérdése is.

Az órai jgyezetelést laptopon dolgot még mindig nem tudom, hogy csináljátok. Számomra ez elképzelhetetlen. Még mindig úőgy gondolom, hogy vagy papírra tollal, vagy letölteni más jegyzeteit, és azt kiegészítgetni.

Az viszont tény, hogy manapság már fősuli/egyetem mellé (de igazából már középsuliban is hasznos - persze nem az órákon) kell a számítógép.

Még egy megjegyzés. Sokan megemlítik, hogy hosszú időre terveznek, ha valamit drágán vesznek. Szerintem 2-3 évnél hosszabb időre nem szabad tervezni. Addigra már olcsón megkapod a jóval nagyobb teljesítményt is. Tehát én inkább veszek sűrűbben olcsóbb gépet, mint ritkábban drágát. Az elmúlt évek tapasztalatai szerint így ugyanabból a pénzből átlagosan jobb gépeim vannak.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.