Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

Dell D630-am van... xp-vel és jelenleg második oprendszerként win 8-al használom de csak 1 Gb memóriám van.. proci T7500-as

a probléma az hogy túl sokszor lassul be böngészés közben... a flash plugin szarakodik állandóan.. nem válaszol... stb...

úgy gondoltam hogy némi plusz memória nem ártana hátha az segít. Szerintetek megoldja a problémát?

M4 70T2953EZ3-CE6 tipusu ram van a gépben... 667 Mhz samsung EVEREST szerint.

nemrég kicsavaroztam a hátsó kis lapkát is hogy belenézzek.. de konkrétan csak azt láttam hogy ez a B foglalat v mi (DIMM B DDR 2 only) üres.... és lehet én vagyok vak de a benne lévő 1 Gb ramot ami elvileg a DIMM A-ban van...nem látom. ez azt jelenti nem is tudom kicserélni másikra???... tehát csak mellétenni tudok valamit.. és nincs lehetőségem egy 800MHz-t tenni bele?? csak 667-t?

bocs ha hülye kérdések de nem értek hozzá...

egyébként mennyi javulást hozna 667-ről a 800MHZ ha ez egyáltalán lehetséges...

előre is köszi annak aki segít

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#102) spgabor


spgabor
aktív tag

Sziasztok!

3g telepítéssel akadt problémám, kérem, aki tud segítsen megoldani.
Szert tettem egy DELL Latitude D630 típusú laptopra. Telepítettem rá egy 64bit-es Win 7-et. Viszont Bármilyen driverrel próbálkozom, a 3G-t nem tudom működésre bírni. Novatel EU870D kártya van benne. Az eszközkezelőben van kettő egyéb eszköz, mindkettő Data interface néven, de egy driver sem tudtam feltelepíteni hozzá. Volt, amelyik nem volt jó a 64 bit miatt, volt amelyiket a Windows digitális aláírás hiányában dobott el. Tudtok segíteni, hogy miért nem sikerül működésre bírnom? Honnan kellene drivert leszednem? Tegyek fel 32 bites Windows-t?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv:
spgabor

(#103) wmati


wmati
addikt

Sziasztok !

Megéri ilyen gépet venni átlag felhasználás mellé ? Milyen árkategóriában mozog egy használható darab :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.