Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Én megtanulnám a devizakereskedést.
Ugyanúgy 2-3 évig tart, mint angolul megtanulni és a kiadványszerkesztésbe belevágni, viszont annyival könnyebb, hogy semmi fantázia nem kell hozzá.

Ha találnál egy jó "mester"-t akkor hat hónap után nyereséges lehetsz.

(#2) asci


asci
tag

Először is részvétem! :(
Én csak biztatni tudlak, hogy kezdj bele a tanulásába! Webfejlesztésre is elég nagy az igény, az is megtanulható viszonylag rövid időn belül. Sajnos nem tudok ajánlani tanfolyamot, igazából van rengeteg, nehéz a legjobbat kiválasztani.
Esetleg itt nézz körül:
https://app.netacademia.hu/Kategoria/ingyenes

Akad nyomdaiparral/tipográfiával foglalkozó könyvem, szívesen elküldöm. Ha érdekel, küldd el privátban a címedet.

(#3) TheLázs válasza asci (#2) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Én a helyedben a Green fox és környékén nézelődnék. Az angol biztosan keményen elvárt, de gyors és ingyenes képzést jelent, amennyiben az egy-két év munka belefér, amit a partnercégeknél kötelezően le kell húzni (bőven magyar átlagkereset felett).

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#4) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az angol és a felhasznált programok kezelésének ismerete mellett még egy dolgot kihagytál.
A kiadvány szerkesztés, tervezés ismeretek elsajátítását.
A múlt évszázad végén még egyszerű volt az élet. Az akkori programok használatának ismeretével már meglehetett élni ezen a piacon. Persze tele volt az ország igénytelen kinézetű kiadványokkal.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#5) Syl


Syl
nagyúr

Aki otthon van könyvkötésben és ismeri nyomtatást (mármint a nyomdait, nem az otthoni tintasugarast :B ), az nagyon könnyen elboldogul az Indesign-nal. Javaslom a "Indesign - Tanfolyam a könyvben" című könyvet. Régebbi verzióhoz készült, (az újhoz csak angolul van könyv) de jól használható.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) Krugszvele válasza Syl (#5) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Ott van mellette az ajánlott könyvek között a "tervezz bátran"
Abban végig, gyakorlati példákon keresztül mutatják be, hogy kell tervezni, mi az a maroknyi alapelv, amit ha jól csinálsz, máris szebb kiadványt csinálsz, mint sokan mások!

(#7) Dekuator


Dekuator
tag

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget.

(#8) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Ami "szemétség", hogy az előkészítői tevékenységet csak megfelelő szakképesítéssel lehet végezni. A tevékenység felvételéhez igazolni kell a végzettséget!
Így hiába vagy te 10+ éve profi kiadványszerkesztő, kell a végzettség...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.