Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [DEJVID:] sziget

Hozzászólások

(#1) myteve


myteve
csendes tag

Én és szerda, elsősorban rise against és bloody beetroots. :K

(#2) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Én nem, mert egy raklap szar, és drága.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3) albert8 válasza Cthulhu Dawn (#2) üzenetére


albert8
addikt

Én sem.messze van és nincs olyan amit szivesen hallgatnék :N

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#4) dízelracer


dízelracer
senior tag

1997-ben voltam kint utoljára. Azóta évről évre egyre szarabb és szarabb. Nem megyek többet.

(#5) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Én közel lakom, kb. hallok mindent és még fizetni se kell érte. Csendháborítás powa.

(#6) sz4blya válasza Cthulhu Dawn (#2) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Gyere EMI-be! Én ott leszek ;]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#7) kmisi99


kmisi99
addikt

Én még talán a 2009 es sziget idején voltam pesten és rohadt hangos. Na meg valamelyik sziget töltelék épp aludta a metrón testvérem férje felkeltette a végállomáson az kinyitja a szemeit majd visszaaludt.

(#8) Cthulhu Dawn válasza sz4blya (#6) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Messzebb nincs ilyen ;] ? Egyszerűbb lett volna kimennem magyar szigetre.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#9) proci985


proci985
MODERÁTOR

2003-2008. szép idők voltak:)

régi csapatból idén nem megy már senki, nekem messze van, többiek idén nován voltak. majd talán jövőre... vagy a fene tudja, az árából kijön roskiljde/sweden rock/rock am ring/nova/urban art forms/a horvátországi szigetes móka, és ha Budapesten vagyok, akkor még előfordulhat, hogy hivatalba is megyek, míg a többi helyen esélytelen. idei fellépők harmadát meg már láttam, ami kb egyben le is fedte azt, hogy ki lenne érdekes.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#10) Mr.Csizmás válasza Cthulhu Dawn (#2) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1

nekem elég az, hogy minden évben kifogok valamilyen fesztivál nyitó/záró eventet, vagyis annak mellékhatását a vonaton :D - tegnap sok szigetes holland, és francia hippi jött a railjeten, tömegnyomor pwned ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ingyen vóna nekem, ha anyámmal mennék. Inkább kihagyom. :D

(#12) mephi666 válasza dízelracer (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

én 2004-2005-ben voltam, ekkor rendre 4-5000huf volt a belépő... totál elvették a kedvem azzal, hogy a legjobban várt korn koncerten elb@szták a hangszerelést, belépéskor motoztak és mindenkitől elvették még az üdítőjét is, hogy bent vegye meg (5szörös áron) meg hasonlók :W nem is láttam már évek óta sok olyan előadót, ami érdekelt volna...

ui: mennyi most a beugró? 2011 van, tehát 11ezer a napijegy? :U meg 2005ben majdnem 400volt már a (vizezett) csapolt sör és 250-300körül egy fél literes ásványvíz... nincs is erre nekem pénzem :( (mellesleg a higiénia: alig volt néhány tusoló és órákat kellett várni előtte... hagyjuk inkább... nem hiányzik tényleg)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én is kihagyom habár 2 percre lakom onnan..... A zenei felhozatal maga a moslék.... Price meg ilyenek.... Láttam a csávó képét egyből az jutott az eszembe hogy: "GAYFISH" :DDD
rettenet xD

All→M8

(#14) ferensz válasza mephi666 (#12) üzenetére


ferensz
senior tag

Tavaly mikor kint voltam Kispálbúcsún akkor volt 500huf a sör. Üdítőről nem tudok nyilatkozni :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#15) Mr.Csizmás válasza callmeakos (#13) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

do u like fish sticks? :DDD

-----------------
mi olyan meglepő? a macskák mindig visszamennek oda, ahol jó koszt van. ez érvényes a nőkre, meg a ph-ra ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) callmeakos válasza Mr.Csizmás (#15) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

őőőőőőőőőőőőőőő no! :DDD

amúgy látom visszajöttél :DDD :DDD

All→M8

(#17) feka007


feka007
nagyúr

Én nem megyek a zsigetre

(#18) proci985 válasza mephi666 (#12) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

látom policyt előtte nem olvastál, világosan le volt írva, hogy el fogják venni. a motozás meg muszáj, előtte éven a sport szigeten nem volt semmi ilyen, intelligens emberek pedig a sörösüvegeket dobálták előre. csoda, hogy komoly sérülés nem történt. fesztiválozóként pedig én anno örültem, hogy senkinél nem lehetett kés. 2004ig egyébként be lehetett vinni fél liter üdítőt, de ez gondolom eléggé kontraproduktívan hatott az eladásaikra (hint: a san benedetto zöld üvegében a becherovka bement).

vizezett sör egy helyen volt -index rendszeresen tesztelte-, de az egy egész évben nyitvatartó szórakozóhelyen történt. viszont volt dobozos sör is.

higénia olyan 2006tól már elment, kb 2008ban már volt melegvíz és angolwc is.

az árával kapcsolatban meg az egyetlen probléma, hogy már nyugati fesztiválokhoz képest sem olcsóbb a belépő, nován meg pl egy euro az ottarocker (ottakrieger fesztiválcímkével).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19) mephi666 válasza proci985 (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

tudtuk, hogy nem lehet bevinni: nem is vittünk, de elég elgondolkodtató volt látni, ahogy csomó embertől elvették a 1.5literes üdítőket, majd bedobálták a konténerbe (mi lett ennek a sorsa később? véletlen eladásra került talán? :U )

amit bevittem: kis üvegben normális főzött kávé, amivel kihúztam pár napig... ezzel nem foglalkoztak... 2004-ben valami olyan pocsék, híg kávét kaptam, hogy legközelebb inkább öngondoskodtam... (főzöttet mintha nem is láttam volna sehol, csak ilyen instant vackokat) elismerem: 20-22évesen buli volt a sziget még a viszontagságok ellenére is, de most már nem mennék...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) #43960832 válasza Cthulhu Dawn (#2) üzenetére


#43960832
törölt tag

+1

(#21) proci985 válasza mephi666 (#19) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

hát, a másfél literest sose lehetett bevnni:). szerintem bezúzták. egyébként lakóautóval szerintem még megengedőbbek voltak, de oda spec jegy is kellett.

valamelyik éven már lehet volt kávéstand is, de tényleg drága volt. előtte meg az instant nem volt az igazi... meg a true fesztivállakó úgyis sört iszik kávé helyett:D

"20-22évesen buli volt a sziget még a viszontagságok ellenére is, de most már nem mennék..."
na igen, bár én nem zárom ki, hogy valamikor még kimenjek. más kérdés, hogy nekem a jegyre még rájönne egy repülőút, pihenésre nem az igazi, addig nem lehet dolgozni, nyaralásból meg viszi el az időt... de azért ha jövőre úgy lennék Magyarországon lehet kimennék egy napra, már csak a fíling miatt is. persze csak ha a régi szigetes csapatból többen is mennénk:), ami dolgozó emberekkel már neccesebb.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22) mephi666 válasza proci985 (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

szóviccel élve: "szigetelés" helyett idén barátnőmmel "hegyeztünk" :DDD vokányban (pécstől délre) töltöttünk pár napot víz, villany nélkül egy nagyon régi hétvégi házban... a nomád-hangulat megvolt: kedden felvittek minket kocsival a házig: kaját, sört vittünk dögivel és szombaton jöttek értünk... sokkal jobban élveztem ezt a nyugis/csendes pihenőt, mintha 100ezer ember között buliztunk volna... (és anyagilag is jobban jártunk) ...szombaton meg jöttek értünk, de ekkor le kellett mennünk gyalog a hegyről, mert nem akarták bevállalni a felfelé vezető utat :DDD ...ja és vasárnap vonatoztunk kecskemétig 180km-t, ekkor mi is belefutottunk valami fesztiválozó csapatba, akik eléggé szét voltak esve a vonaton (talán dombóváron volt valam buli)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) Alexios válasza proci985 (#21) üzenetére


Alexios
veterán

Idén elvileg be lehet vinni két és fél literest is legalábbis az infók közt ezt írják

alkoholmentes italt legfeljebb 1 palackkal, maximum két és fél literes műanyagpalackban

(#24) proci985 válasza mephi666 (#22) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

igen, ezért is mondtam, hogy pihenni szigeten/fesztiválon nem lehet sajnos. bírni még bírnám az ütemet (májusban volt 40órás alvás nélküli hajtás is, munkával, szemináriummal és 38.5ös lázzal), de úgy, hogy idén volt három "semmitnemcsinálós" napom, az ember többre értékeli a pihenést.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#25) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ritka szar a felhozatal előadók terén, 28 ezret meg nem akarok arra kidobni, hogy legyen hol őrjöngeni meg piálni egy hétig. Szóval én nem megyek és mikor se :D Visszamondás óta, 2 hónapja kb a MEEX még mindig küldi a napi 2 fizetési felszólítást, hogy rohadna le.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#26) Mr.Csizmás válasza hoffman_ (#25) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

28k-ért a haverokkal egy talicska italt veszek, meg vizipipát, minden kellékkel együtt :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) hoffman_ válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


hoffman_
nagyúr

28k az 2 fullos éjszaka Balatonon, kocsival mész/jössz, és jacuzzi meg szauna van lent. Ha már homár :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


mephi666
nagyúr

én meg több km szigetelőszalagot és nyár végéig is szigetelhetek megállás nélkül :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#28) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

áá...úristen ez k.nagyot koppant, megrepedne a gránitpadló is ettől :W :C :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30) danih


danih
addikt

fook dat, tengerpart it is.
Nem jön be a felhozatal, bár AW nélkül jobb lett, kétségtelen.

(#31) proci985 válasza mephi666 (#28) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ez ment az aranyköpésekhez. ugyanakkor :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32) koshmar válasza Cthulhu Dawn (#2) üzenetére


koshmar
őstag

xDDDD +1. :DDD :DDD :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#33) DEJVID


DEJVID
őstag

Én holnap Prince, és lehet, hogy vasárnap megyek Kid Cudi-ra.

(#34) danih


danih
addikt

Holnap Leningrad, én arra mennék...

(#35) dabadab válasza dízelracer (#4) üzenetére


dabadab
titán

"1997-ben voltam kint utoljára. Azóta évről évre egyre szarabb és szarabb."

Már 1995-ben is mindenki azt mondta, hogy a Sziget már nem a régi :DDD

DRM is theft

(#36) Mr.Csizmás válasza dabadab (#35) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezen felröhögtem :DDD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37) dízelracer válasza dabadab (#35) üzenetére


dízelracer
senior tag

És milyen igazuk van. :D

(#38) DEJVID


DEJVID
őstag

Hűha ma lesz. :))

(#39) danih válasza DEJVID (#38) üzenetére


danih
addikt

Bazmeg már 53 éves :)

(#40) DEJVID válasza danih (#39) üzenetére


DEJVID
őstag

:K

(#41) kariad


kariad
senior tag

Ők már ott vannak!
Nagyon kemény! :K

(#42) DEJVID válasza kariad (#41) üzenetére


DEJVID
őstag

Gépről majd megnézem, a Prince koncert pedig eszméletlen volt. Vasárnap 2 körül megyek, az, hogy mire, majd ott dől el, csak Kid Cudi biztos. :))

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [DEJVID:] sziget
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.