Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Pedig a Titanic kurva jó, az Avatar mellékes, de szintén jó. A Terminátor meg egy bullshit.

(#2) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Már a trailerből kiderült, hogy a film csak a látványra gyúrt úgy, mint a 2012, legfeljebb kicsit durvább fokon.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3) Thunderzolee

Már ideje volt egy kis negatív kritikát is olvasnom az Avatarról.
Eddig csak jót hallottam róla. :)

Nekem nagyon bejövős volt.
A 2012-ben viszont csalódtam.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szerintem hiba bármiféle világmegváltó sztorit keresni egy ilyen filmben. A látvány meg a jó sztori általában nem jön össze a filmekben. Vagyis a hiba nem a filmben volt. :)

***

(#5) Jhonny06 válasza ollie (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hanem a mátrixban.

(#6) Crystalheart válasza ollie (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azért néha sikerül :)

(#7) Motion_Blur válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


Motion_Blur
félisten

2012 egy paródia volt, megszégyenítették ezt az egyébként nagyon komoly témát

Az Avatar nálam 10/10 :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8) DEJVID válasza ollie (#4) üzenetére


DEJVID
őstag

Épp ez az, hogy nem vártam komoly sztorit, de én már soknak éreztem ezt a !!!SPOLIER VESZÉLY!!! "mindenkit elnyomó fehér ember, szegény indián és néger, kizsákmányolt Afrika" rejtett(?) üzenetet. Az ajánlóban láttam lépegetőket, repülőket, lövöldözést. Azt vártam, hogy a 166 percből legalább 100 ezzel teljen.

Félre értés ne essék, az indiánokkal rendesen ki lett b@szva, sajnálom is őket. Igaz anélkül könnyen lehet, hogy nem lennének négymagos processzoraink ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.