Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Domonkos


Domonkos
Ármester

Ezt miert nem a szolgaltatotol kerdezed meg? :F

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#2) petipetya válasza Domonkos (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mert egy mezei ügyfélszolgálatos a vonal túlsó végén ezt nem fogja neki megválaszolni. A telója topicjában viszont igen.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3) dejvid8 válasza petipetya (#2) üzenetére


dejvid8
őstag

Így van. Fel is tettem a kérdést, hátha kapok valami érdemi választ, bár pont olyat aki szegedi, vodafone-os,és nincs a telefonján b20, nem tudom hogy találok e.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#4) cukimajom válasza dejvid8 (#3) üzenetére


cukimajom
tag

Jelen.

Siemens A40 --> Sony Ericsson K610i --> Nokia 5230 --> Alcatel POP C7 --> Vodafone Smart Prime 6 --> Xiaomi Redmi Note 3 Pro --> Xiaomi Mi 6 --> Redmi 7 --> Xiaomi Mi 9

(#5) cukimajom


cukimajom
tag

Csak az Árkád környékén van (gondolom van az Árkádban egy adó), máshol csak 3G, sajna ezzel én sem számoltam, amikor megvettem a Redmi Note 3-amat.

Siemens A40 --> Sony Ericsson K610i --> Nokia 5230 --> Alcatel POP C7 --> Vodafone Smart Prime 6 --> Xiaomi Redmi Note 3 Pro --> Xiaomi Mi 6 --> Redmi 7 --> Xiaomi Mi 9

(#6) dejvid8 válasza cukimajom (#5) üzenetére


dejvid8
őstag

Hűha, na ez a válaszod nagyon jól jött! :R
Akkor felejtős is részemről ,100%. Kár érte.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#7) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Csak szólok, hogy Samu note3-mal senemvan mindenhol 4g vodánál ;) Pont emiatt keresek most másik telefont kártyacsere után.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8) KISDUCK válasza bitpork (#7) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ez válasz is meg kicsit off is:
Bár én dunántúli vagyok, de szerintem érdemes kipróbálni a többi szolgáltató lefedettségét egy feltöltő kártyás csomaggal. Én vodafonos voltam 2005 óta és kipróbáltam a telenor hálózatát. Amit tapasztaltam az nagyon meglepett: Dél-Somogyban, Zalában és Vasban sokkal jobb a 3g/4g lefedettségük és számhordozással váltottam is (Sony Z3 compatom van). Szóval akinek nincs megkötése inkább próbálja ki a többi szolgáltatót is.

(#9) bitpork válasza KISDUCK (#8) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Somogyban van a nyaraló, ott senemmén. Másnak meg igen. Elég hektikus. A legdurvább hogy lerakom az asztalra megosztott nettel, mittomén este 6 körül nincs 4g, de 9-10 körül mozdítás nélkül meg van.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10) Csapoati válasza bitpork (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Addigra lefekszenek a 4G-t használó kisiskolások, nem meg a Bogyó és Babóca a YouTube-on. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) <Lacy85> válasza KISDUCK (#8) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nálunk is (Győrtől 25km) messze a Telenornak van a legjobb 4G-je. Sávszélben kb. duplája a Telekomnak.

(#12) forten válasza dejvid8 (#3) üzenetére


forten
tag

Igazából tök mindegy ,hogy tudja-e a telefonod a B20-t,ha a városban nincs 4G,csak 3G-n adják.Egyébként nekem,Xiaomi Redmi 4-em van,a Telenoros kártyám 4G-n megy,a Vodafonos 3G-n.És ebben sincs B20.A szolgáltató nem köti az ember orrára,hogy melyik területen, milyen frekvencián szolgáltat,sajnos. :)

"Hol volt,hol nem volt..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.