Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Criminal017


Criminal017
őstag

Vodafone, 98%-os 3G lefedettségük van. Az áraik is helyükön vannak, én nemrég váltottam Telekomról Vodára, nem bántam meg. Szintén B20 nélküli vagyok.

(#2) Savageboy válasza Criminal017 (#1) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Szegeden van 4G B20 nélküli telefonnal is (Telenor).

(#3) ddaveg


ddaveg
csendes tag

+1 a Vodafone mellett. Korrekt áron van, stabil a hálózatuk, 26 év alattiaknak dupla adat jár, és nincs korlátozás a sebességre, csak arra kell figyelni, ha elfogy a felhasználható adatmennyiség, automatikusan aktivál egy kiegészítő csomagot..

[ Szerkesztve ]

(#4) Criminal017 válasza Savageboy (#2) üzenetére


Criminal017
őstag

Győrben sajna nincs. :(

(#5) Huroq válasza ddaveg (#3) üzenetére


Huroq
senior tag

Szépen hangzik, de ha a kiegészítő csomag is elfogy, akkor nuku mobilnet...vaaagy egy pár fillért még bedobsz a közösbe.

(#6) petipetya


petipetya
nagyúr

Pesten a Telekom esetén nem fog feltűnni a B20-as LTE hiánya. Nálam mindig van LTE, de ha 1-2 másodpercre kiesik, akkor is 3G-n van a teló. Másik városról és szolgáltatóról nem tudok nyilatkozni.

Viszont a Telekomnál vagy csak 2G, vagy csak 4G van. A Voda viszont erős 3G-ben, ha az országos lefedettség fontos számodra.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Voda, akkor lesz 3G-d mindenhol és árban is jobbak. Go+ csomag 2GB netet tartalmaz, 6 ezerért

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

(#8) domos


domos
senior tag

+1 Voda

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#9) dejvid8


dejvid8
őstag

Kösz a válaszokat.
Szóval ha a vodafone mellett tenném le a voksom, lenne esélyem a 4G-re Szegeden? Van a vodának olyan 4G-je Szegeden, ami nem a B20?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#11) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Teljesen mind1: amiben van is tud szar vételt produkálni beltéren. Nekem samu notesz 3 van és határ sz@r a 4g vétele.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#12) H.Istvan25 válasza bitpork (#11) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ez hülyeség. Nekem mindig teljesen jó beltéren a 4G jel (nagyrészt Pécsen használom). Alcatel Idol 3 5.5 Vodás kártyával. Telekommal nekem is gyengébb beltéren

Huawei Mate 9

(#13) bitpork válasza H.Istvan25 (#12) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Aha hülyeség. Hát örülök , hogy egy tucat év vodázás után Te onnan megmondod hogy nekem itt Szegeden és Siófokon igen is van térerőm. Köszönöm Emese
:W

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14) H.Istvan25 válasza bitpork (#13) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Amerre én gyakran tartózkodok (Pécs, Keszthely, Zalaegerszeg, Tapolca, Sopron) ott teljesen jó a Voda.

Huawei Mate 9

(#15) Peterson_ válasza bitpork (#13) üzenetére


Peterson_
addikt

Nem (csak) a vodával van baj, hanem a Note3-mal.
Én már szenvedek vele egy ideje.
Én végigpróbáltam az összes szolgáltatót, de eddig talán a Voda a legjobb.
Pesten mondjuk mondjuk mindegy volt, mert ott le van fedve mindegyik szolgáltató részéről, de pl Somogy már egészen más tészta.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#16) bitpork válasza Peterson_ (#15) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

:N kerítettem másik Note3 tulajokat ellenőrizni. És ugyan az a jelenség az eddigi tapasztalataim szerint.

MOD

Ja h úgy general a széria rossz?!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#17) H.Istvan25 válasza bitpork (#16) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Sanszos hogy az egész széria szar. Próbáld ki más márkájú telóval

Huawei Mate 9

(#18) Trex3399 válasza H.Istvan25 (#17) üzenetére


Trex3399
tag

Sziasztok!
Látom ez a topic már nem aktív, de hátha lesz válaszoló...
Szóval, szeretnék venni egy B20 nélküli telefont, jelen esetben a Xiaomi Mi10 Ultrát, és azt szeretném megtudakolni, hogy van e olyan, aki falun használ B20 nélküli telefont, illetve, hogy melyik szolgáltató jött be neki?
A Vodafone elméletileg egy jó opció lehetne, mert a 3Gs lefedettségük nagyon magas. Jelenleg TMobilos vagyok, de ha kell váltanék is szolgáltatót is.
Támpontok nélkül nem szivesen ugranék bele egy ilyen volumenű vásárlásba, ezért örülnék tapasztalatoknak, már ha van! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.