Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) samfishR


samfishR
senior tag

Nekünk is ilyen gépünk van, csak a literes verzió. Szerintem túlzottan lehúztad, nekünk nem recseg a belső, csak ha kint állt télen. Az igaz, hogy teljesen hátratolva is épphogy elférek a kormány mögött a 2méteremmel :DDD Ezek ellenére én is nagyon szeretem. Még nem húztam ki csak 85ig kettesben, ott még nem tiltott le, ami késik nem múlik :D Bír ez mindent, a motorjával még tényleg semmi probléma nem volt. Nagyobb javítás eddig annyi volt, hogy a kipufogóban csattogott vmi, meg a jobb hátsó csapágyat kellett kicserélni (éljenek a magyar utak).

Néha az ilyenek láttán átfut az agyamon, hogy tényleg nem biztonságos autó, de ha ilyenre fussa, akkor ez van. Vigyázni kell. Szoktam mondani anyának, hogy vegyünk újat, de nem akarja eladni mert tényleg nagyon meg van kímélve, még a 100ezret sem fordulta át a 13 év alatt, neki nem ér meg ~400ezret.. Meg is értem. "Majd egyetem után veszel magadnak másikat." :D Na megyek is, mert vissza kell vinni a garázsba.

Az autóhoz pedig gratulálok :K

szerk: egyszer ültem az új swift sportban, az nagyon megtetszett, bár szerintem kicsit túlárazott. 1,6-os, 125ló. Az 1L-es után kicsit meglepett, hogy hogy húz harmadikban :DDD Elvileg lassan jön vmi újabb széria, arról tudni valamit?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.