Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Tehát akkor: 50 helyett 90 perc lebeszélhető, vagy 90 SMS, vegyesen, ahogy tetszik, bármilyen irányba
+ még 90 perc bónusz hálózaton belül (ez eddig nem volt)

Az adatforgalom 100MB helyett 150 MB

A havidíj 3500 helyett 2900

Hol az átverés?

[ Szerkesztve ]

(#2) Viktor77


Viktor77
titán

A köcsögök!

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) DeFranco válasza Viktor77 (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja... zaklatnak össze-vissza.

(#4) Vakegérke válasza DeFranco (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mutassák meg, hol található leírva mindez. Egy hívást, vagy emilt megér a dolog.
Ami pedig azt illeti, úgyis írásban kötsz (új) szerződést. Olvasd át gondosan, koncentrálj az apró betűs részre.

Elképzelhetőnek tartom, hogy jól tejelő ügyfelük vagy, így inkább adnak kedvezményt, minthogy "hirtelen felindulásból" szolgáltatót válts.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) DeFranco válasza Vakegérke (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Matrix1 díjcsomag, bárkinek elérhető. Annyi, hogy ha nem kérek hozzá telefont, akkor kapok 600 Ft havidíjkedvezményt, így jön ki a 2900 Ft-os havidíj.

Egyébként még le sem járt a hűségem, de már felhívnak, hogy van jobb ajánlatuk az eddiginél, kérem-e. Ezt már szeretem.

Eddig az UPC is minden évben eljátszotta, mindig nőtt a sávszélességem, és csökkent a havidíjam. (6300-5000-4500 10-15-25 Mbps) pedig ott is a legkisebb csomagban vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#6) Vakegérke válasza DeFranco (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt nevezik üzletpolitikának, ha jól sejtem. :)

Nyersz te, és nyer a cég, amely megtart előfizető listáján.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) DeFranco válasza Vakegérke (#6) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azért óvatosan, ez a Vodafone ;]

Amúgy körülbelül úgy, ahogy mondod. Csak ragad ránk valami a piacgazdaságból. Nem minden, nem elég, de ez is haladás azért.

(#8) Dany007


Dany007
veterán

Nem olyan nagy szám ez. Teljesen hihető.
Én a T-mobilnál 5.000-et fizetek havonta. Ezért jár 180 perc ingyen beszélgetés, 100 sms, 500MB adatforgalom és havi 10 óra mobiltévé (amit még sose próbálta).

(#9) DeFranco válasza Dany007 (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az itt a matrix 2, de ennyit nem szánok telefonlásra, vezetékest is skypeon hívok.

Hűbért kell hozzá kötni?

(Tudom, hogy nem az évtized ajánlata, de a poén az, hogy ezért külön felhívtak, hogy adnának többet, fizessek kevesebbet. Legyek szives.)

[ Szerkesztve ]

(#10) maláj válasza DeFranco (#7) üzenetére


maláj
őstag

amíg nincs papír a kézben minderről hivatalos szolg.-i pecséttel addig senkinek nem hinnék semmit ;]
tudom persze telefonon is érvényes szerződéskötésnek módosul minden de na ... :)

(#11) Drenadar válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Drenadar
veterán

manapság már nem írásban megy a szerződés csak hang alapon :D
de mindig lehet kérni írásban is...

amúgy hihető ajánlatnak érzem amit leírt.
telefonban nem mondhat semmi átverőset. meg kell kérdezni hogy a percdíjjak hogy változnak, mi az ami változik. el kell mondania. ha nem mondja akkor el kell fogadni és ha később baj lesz hivatkozni a beszélgetésre írásban panaszt tenni minden esetben kivizsgálják és ha a telefonos zaklató hibázott jóváírják a dolgot hiszen nem az ügyfél a hülye :)

(#10) maláj : sok ilyen ügyfél van, nem probléma van másik 1000 aki nem kötekedni akar és elfogadja az ajánlatot :D
Nagyon ritka az amikor csak úgy kiküldi a szolgáltató a szerződést. felesleges idő és pénz, hiszen az ügyfelek 99% úgyse olvassa át. max a tarifatáblázatot. az meg mindig fent van a honlapon. ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Dany007 válasza DeFranco (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Szellőztesd meg, hogy átakarsz menni másik szolgáltatóhoz! ;] Persze csak ha elég régóta vagy előfizetőjük.
Engem azután kecsegtettek ilyen ajánlatokkal miután megszüntettem nálunk az előfizetést és átmentem a T-hez. Valahogy megszerezték a T-s számomat és azon hívtak fel! És mindenféle "nem publikus" ajánlatokat tettek. Hogy ingyen hívhatnék számokat meg ilyen meg olyan jó dolgokat... Aztán mondtam nekik, hogy ezt akkor kellett volna mikor lemondtam az előfizut, nem pedig már az új számomon...

Na szóval szerintem (is) hihető a dolog. Ha teheted menj be egy üzletükbe és ott intézd el, írd alá stb...
Amúgy ez az 5.000 forint semmi telefonszámlára. Anno mikor a Vodától elmentem rendszeresen havi 20-27 ezer forint volt a számlám. :) És hiába volt skype-om ha annak aki mobilon hívtam nem volt. Meg akkor még nem volt okostelefon és társai...

[ Szerkesztve ]

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

Havi 3K-ért nézz inkább valami flottát....

(#14) DeFranco válasza D1Rect (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem ismerek flottast, idegenhez meg nem igazan szallnek be... a keszulekvaltas is macera, eleg kotott a dolog amennyit tudok rola

de szivesen vennem ha meselnel, mit tudsz

(#15) máyköl válasza DeFranco (#14) üzenetére


máyköl
veterán

(#16) D1Rect válasza DeFranco (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

[link]

üdv, Winner

(#17) lapa


lapa
veterán

meggyőződésem, hogy nálunk továbbra is csak amolyan kirakatgazdaság-álkapitalizmus van. túl sokszor és túl látványosan "pont az nincs", "sajnos a kirakati az utolsó" meg ilyenek mennek.

ilyesmi zaklatásom nekem is volt az upc-től, hogy ennyivel meg annyival jobb és közben olcsóbb lesz. elküldtem őket kukutyinba, biztos vagyok benne hogy valami az apróbetűsben változott amiért ennyire kedvesek (lévén monopol errefelé). mondtam nekik, hogy adják inkább olcsóbban a 0 munkaigényű fix ip-t, arra csak ilyen kaparászás ment a telefonban.

(#18) Drenadar válasza lapa (#17) üzenetére


Drenadar
veterán

UPC csak arra ment volna hogy kössél hűséget :P elég jó ajánlataik voltak amíg belsősként ráláttam, és az apró betűs rész csak annyi volt hogy hűségidő 1 év...

(#19) DeFranco válasza Drenadar (#18) üzenetére


DeFranco
nagyúr

+1 az upc-t ilyen szempontbol korrekt cegnek ismertem meg

(#20) lapa válasza Drenadar (#18) üzenetére


lapa
veterán

nagyonsokéve van upc (tán 8 vagy 9), még sose akarództak. persze lehet, hogy beijedtek a mobilnettől vagy mittomén. mindenesetre nem jött össze nekik.

(#21) adalbert1 válasza DeFranco (#14) üzenetére


adalbert1
veterán

Pl.: az Ikea Family flotta teljesen nyílt, annyi feltétel van, hogy ikea family tag legyél (egy kártyával 2 SIM-et igényelhetsz). Én ott ilyen árakat találtam most: Havidíj: 2540 Ft, ami lebeszélhető, de csak hálózaton belül (viszont a hívásszámlázás másodperces egységekben megy). Percdíj: 16,9 Ft, SMS: 19,1 Ft, netet ha jól látom elég drágán adják, 100 MB 1000 Ft. Igaz ha keveset beszélsz, akkor a nettel együtt ez már lehet hogy egy rosszabb ajánlat.

Ja, minket kb. 0 alkalommal keresett meg a vodafone azalatt, amíg ügyfeleik voltunk, részben ezért is váltottunk másik szolgáltatóra (másrészt meg azért, mert sokkal jobb csomagra tudtunk váltani), összességében nem voltam túl elégedett velük - igaz ez már pár éve volt, azóta lehet hogy jobbak ügyfélkezelés és megtartás terén.

lapa: a upc nekünk is mindig tukmálni akarta a gyorsabb netet, pedig én már kb. az 5 Mbit/seccel is elégedett voltam akkoriban (most pedig az alap 20/10-es digi bőven elég), inkább kevésbé lett volna asszinkron a csomagjuk. Illetve anyámat találja meg mindig az Invitel valami kihagyhatatlan ajánlattal, ugyanis a vele egykorú, és idősebb rokonok miatt még tart vezetékes telefont (a vicc az egészben az, hogy az invitel tukmálja a semmire nem jó netcsomagjait, úgy hogy ár/érték arányban sehol sincsenek az adott területre újonnan belépett upc mellett).

[ Szerkesztve ]

(#22) Armahun válasza DeFranco (#1) üzenetére


Armahun
addikt

A két év hűségszerződésben van az átverés.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#23) máyköl válasza adalbert1 (#21) üzenetére


máyköl
veterán

"netet ha jól látom elég drágán adják, 100 MB 1000 Ft"

Mindenhol ennyi.

(#24) lapa válasza adalbert1 (#21) üzenetére


lapa
veterán

valami rémlik amúgy, hogy tán felfelé kevesebb lett volna, de rég volt már.

az invitel elég ócska netet csinál édesanyámnál, de ott a kábelezés se egy hűde, szóval lehet, hogy ha rendesen összeraknám jobb lenne.

(#25) Neil Watts válasza Dany007 (#8) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Mindez milyen csomag ha szabad érdeklődnöm? :) Mozaik S?

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#26) DeFranco válasza máyköl (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez ugyanannyira jön ki havidíjban, mint a vodás, plusz itt a lebeszélhetőséggel is trükköznek.

Ezért a flottáért nem érné meg váltani.

@D1Rect: tisztában vagyok vele, hogy van ilyen topic, de nincs hozzá bizalmam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.