Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Nagyon ötletes, az árától tartok kicsit.

(#2) Locutus


Locutus
veterán

Szerintem ez már bőven átesett a ló túloldalára... nem hiszem, hogy bármi előny is lenne 3 külön rekesznek ilyen elrendezésben, a dizájnon kívül.
Többrekeszes megoldást meg értelmesebb formában is megvalósítottak már.
Ez a 3 ágú csoda max az asztal tetején zümmöghet a fejed mellett, máshova aligha passzol. Ráadásul a VGA külön kiemelését akkor már ki lehetett volna használni arra, hogy látszódjon is szépen.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3) DopeBob


DopeBob
addikt

hogy mivan? :F

MZ/X

(#4) rudi


rudi
nagyúr

Na, hát ez beszarás!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) kekegsm válasza Locutus (#2) üzenetére


kekegsm
őstag

Állj neki, és csinálj jobbat

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#6) bsh


bsh
őstag

v-alakú alumínium cső? hol? :F

(#7) proci985 válasza rudi (#4) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

:K

jo latni, hogy az in-win (frame szeria / tau) es a lianli (a vonat!) utan van meg ujito innovacio a teruleten.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8) Patice válasza Locutus (#2) üzenetére


Patice
nagyúr

Veszel kettőt és akkor már nem mutatna olyan rosszul egy Star Wars témájú moziszobában. :DDD

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#9) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

A tervezője Star Wars megszállott lehet :DDD , nekem egyből egy űrhajó ugrott be.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#10) imibogyo


imibogyo
veterán

Nekem valamiért azonnal a Star Wars Tydirium jutott eszembe:

Közben megelőztek a gondolattal. :B

[ Szerkesztve ]

(#11) #16939776


#16939776
törölt tag

lap és a bővítők közé kerülő a flex szalagkábel a legdrágább az egészben, jó lesz ha 300 usd alá befér.

Nekem bejön, csak nem tudnám hova tenni :P

szerk.: a tetejébe a vga mellé tették a hdd fiókokat?! Mehehehe :DD

[ Szerkesztve ]

(#12) Zimmy88


Zimmy88
tag

Úúú :Y Nem vagyok oda az ITX-es konfigokért, de ha építenék egyet, tuti ilyenbe tenném :) Még ha macerás is portalanítani :D

FZR2000 ®

(#13) atike


atike
nagyúr

...látványos, szokatlan - tény... Na de mennyire praktikus? :U Minden csak nem helytakarékos...

(#14) #06658560


#06658560
törölt tag

Kicsit tovább gondolva egész ötletes moduláris rendszert lehetne belőle kihozni. Hozzá illő hangszórókkal, egyebekkel.

(#15) Because


Because
őstag

legalább van rajta felület ami a port gyűjtheti... nem kellene, ha nyerek egyet 70%-on vihető lesz :D

(#16) joe979 válasza #06658560 (#14) üzenetére


joe979
aktív tag

Ja Voidot mellé :)

Szissz

(#17) .mf


.mf
veterán

Végre egy érdekes, szokványostól eltérő koncepció. Bár nem valószínű, hogy ilyenre építenék házat (nekem már sok, s nem túl helykímélő, de cserébe látványos és egyedi), de értékelem.
(Ha már: én inkább egy sci-fi piramist vagy zigguratot építenék (bár a forma sajnos helykihasználás szempontjából szintén nem a legjobb). Sötétszürke külső alól áramkörszerűen előtűnő + tetején teljesen kilátszó zöldre megvilágított plexi. Vagy ugyanez sárga + kék kombóval -- á la SC1 Protoss Nexus. Aztán a különböző rendszerhangokat lecserélni Dragoon "Initiated", Zealot "My life for Aiur" és "En Taro Tassadar" valamint társaikra (obligát "You must construct additional Pylons" és "Insufficient Vespene gas") :)) )

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#18) Gyuri27 válasza imibogyo (#10) üzenetére


Gyuri27
félisten

:K
De nagy flash az a kuckó. :C

Amd - Radeon - Ryzen

(#19) tailor74


tailor74
őstag

Végre valami új... :C

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#20) Televan74


Televan74
nagyúr

Nekem furcsa! :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#21) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Tetszeni egyértelműen tetszik. Viszont én a praktikus dolgok híve vagyok, így venni nem vennék ilyet.

(#22) VaniliásRönk válasza Ghoosty (#21) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Nekem is ez a véleményem, nagyon látványos, de túl sok helyet foglalna. Legfeljebb TV alá lehetne berakni, de oda is csak akkor, ha a TV a falra van felfúrva.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#23) Athos981


Athos981
csendes tag

Ez baromi jól néz ki, egyedi és szvsz szép is!!, képekből nem látszik de ha gondoltak a vízhűtés upgradre akkor meg is venném

(#24) ibmfan


ibmfan
tag

Baromira jó. Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe :D

/ Telefonon: +36203566618 / Hétköznap 9 - 18 között elérsz /

(#25) gianni85


gianni85
veterán

igaz elveszik a mini itx előnye ezzel a házzal, de nagyon keményen néz ki.

(#26) BlackPriest válasza #16939776 (#11) üzenetére


BlackPriest
őstag

miért lenne a riser a legdrágább benne?

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#27) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Végre tömeggyártásban is kapható a fluxuskondenzátor! :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) gianni85


gianni85
veterán

Mondjuk elnézve a Geil villogó DDR4 memória hírt, egyik gyártó igazán kiadhatna már egy fenyőfa alakú plexis házat is ;]

(#29) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Nem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek.

(#30) boeing


boeing
senior tag

Ez már űrkorszak,de ötletes megoldás. :K

[ Szerkesztve ]

(#31) AxBattler


AxBattler
félisten

Nettó 16kg... :Y

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#33) Sicilian


Sicilian
addikt

Szép design darab !

nothing is true everything is permitted..

(#34) kisza25 válasza AxBattler (#31) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

van benne anyag:D nekem tetszik jöhet, csak még valami helyet kell neki találnom, de nemes cél érdekében bármit:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#35) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Nagyon menő kis kuckó,de tuti horror áron lesz mérve.

(#36) Xaels


Xaels
félisten

Végre valami egyedi ötlet. Nem spóroltak az anyaggal sem és szerintem a designerek is rendesen kitettek magukért. Simán bevállalnám. Kicsit sajnálom, hogy ITX, de végül is azzal is mindent meg lehet oldani amit akar az ember max jobban a zsebbe kell nyúlni. mATX-el szó nélkül listára tenném.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Praktikusnak nem mondanám, de nagyon ötletes és mutatós darab.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#39) Vesa


Vesa
veterán

Tetszik!

A tudomány a valóság költészete!

(#40) macilaci78 válasza Locutus (#2) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Itt az ITX kicsit máshogy van megfogva. Nem azért lett ITX, hogy kicsi lehessen, hanem azért néz így ki, mert az ITX lehetővé teszi.

Simán letenném a földre az asztal mellé, a másik oldalra meg egy ilyen küllemű mélynyomót. Ez egy merőben szokatlan, de sorozatgyártásban előállított ház olyan kivitelben, amit csak kivételes gondolkodású és szakértelmű modderektől láthattunk. Mindegy, hogy mennyi az ára: mérsékeltebb lesz, mint egy egyedi műalkotásé.

Aki pedig pormentes lakóingatlant szeretne, annak a megvalósítására van élhető megoldás.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#42) Duree


Duree
veterán

Nagyon tetszik.

duree54

(#43) macilaci78 válasza #32839680 (#41) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A két lefelé néző szár között lefelé, esetleg döntve, hogy a padlón visszaverődve előre felé tolja az ütemet.

De ha hangzásra mindenképpen ótvar, akkor csak az erősítőt belepakolni. Egyik alsó szárba a tápot, másikba a végfokokat, a felsőbe meg a kezelőszervet, kijelzőt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#44) #16939776 válasza BlackPriest (#26) üzenetére


#16939776
törölt tag

Jó minőségű 250mm-es 16x-es riser majd 90 usd. [link]

(#45) prolad


prolad
őstag

Piszok szép,kéne egy ilyen.Kár,hogy az elborult ár borítékolható.

(#46) zed1983


zed1983
őstag

Kifejezetten tetszik, végre nem egy szabványos kockaház :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#47) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

húdejó! igaz hogy ez már asztalra kívánkozik, és akkor azért a zaj már rendesen zavaró lehet, de kimondottan ötletes és instant get

(#48) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kozben lett ara, olyan 430-530 eurora lehet szamitani. ez sok, de pl az In-Win / LianLi hasonlo kategorias megoldasai se olcsobbak. az NCase M2 megall olyan 200-250bol, de azert az ennel lenyegesen kevesbe extra.

ipari formatervezoket / mernokoket meg meg kell fizetni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49) BlackPriest válasza #16939776 (#44) üzenetére


BlackPriest
őstag

Neked egy darab. A sajat linkeden ott van mibe kerul 250 darab. Ha csak 20000 ilyen haz keszul, akkor gondolom 3usd lesz darabja a kabelnek, ha innen veszik.

[ Szerkesztve ]

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#50) kovgab válasza bsh (#6) üzenetére


kovgab
aktív tag

... azt én is kerestem :C

Ká Úr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.