Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr President


Mr President
senior tag

A deepcool tetszik nagyon, csak kár a külső tápért.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#2) macilaci78 válasza Mr President (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Aktív hub, akár dokkoló is lehet belőle...
Egy USB, egy HDMI és kész... Ott a bill, egér, USB-s DAC, lehet gémerkedni viszonylag egyszerűen.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) Mr President válasza macilaci78 (#2) üzenetére


Mr President
senior tag

Persze ez nagyon jó dolog, csak eléggé helyhez kötötté teszi. Én pl szeretek befeküdni az ágyba a géppel, így meg nehéz.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#4) Zealot80


Zealot80
tag

Szepek de nem hasznalhatok arra amire eredetileg kitalaltak. Sok hasonlot lattam de egyiknek sem volt a hutese kimagaslo, valamennyi levegot mozgat a gep alatt es annyi. Hazilag barkacsoltam egyet, 2db 120-as venti egy dobozba nyomja a levegot amin csak 1 res van ott ahol a gep amugy is sziv a hutobordara.Proci es gpu 10 fokkal huvosebb lett, raadasul a ventik ele porfilter is kerult ezert mocsok sem kerul bele tobb.

(#5) banhammer


banhammer
veterán

A "2.1-es hangrendszer" érdekes elgondolás.
Gondolom nem kell nagy csodát várni tőle, de dícséretre méltó dolog, hogy megpróbálták feldobni az unalmas témát valami hasznos extrával.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) macilaci78 válasza Mr President (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gémer notiknak szánták, azokat relatíve ritkán használják ágyban arra, amire szánták. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) mrterminator


mrterminator
aktív tag

a DeepCoolnak nagyon pofás, és egész értelmes kialakítás, mind hang mind szellőzés és kényelem szempontjából. Igen az úgymond "asztalai" gépeknek van amiknek nem a mobilitás a lényegük.

(#8) freemanone


freemanone
őstag

Nem rosszak, de a légszállítás lehetne jobb nagyobb lapát használatával. Én például ezt használom: [link]

(#9) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nem azt mondom, hogy "be nem jön a lakásba" kategória, de azért kellő képpen ízléstelen. Az biztos, hogy ha gyerekem lesz, amiből csak tehetem meg fogom neki venni a rendes eszközöket, mint ahogy nekem is megvették szüleim. Az ízlés mellett az is fontos, hogy lássa mire mi való és mi az ami komplett baromság. Komolyan mondom én nem bírnám elviselni ha ilyenről szólna neki a játékok hangja :N

twitter: MatrixfanLive

(#10) Reggie0


Reggie0
félisten

A legkondi sokkal jobb, es akkor neked sem lesz meleged:)

[ Szerkesztve ]

(#11) kromatika válasza freemanone (#8) üzenetére


kromatika
veterán

+1.nekem sem jön be igazán.

Légy jó mind halálig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.