Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Piftuka


Piftuka
veterán

Elismerés illető a gyártót a jól szellőző kivitel miatt.

Ám ez a dizájn sajnos bitang ronda! :) (Persze tudom... szubjektív.)

Engem az akkor ismert gyártók (DTK, Kolink, stb.) első ezüst színű próbálkozásaira emlékeztet, amelyekkel fel akarták oldani az addig ismert, fehér, brómtól sárgulós számítógépházainak több évtizedes uralmát.

Akkor azok - bár jellemzően nem voltak szebbek ennél - újítónak, érdekesnek számítottak.

Ez csak szimplán suta, és csúnya lett. :)

"Aquila non captat muscas."

(#2) flexxx2 válasza Piftuka (#1) üzenetére


flexxx2
őstag

Más színekkel még jó is lehetne, ez a rácsos ötlet jó, bár még finomíthatták volna.

(#3) 42861


42861
senior tag

Bejön. Rohadt jól néz ki ez az industrialos frontoldal.

(#4) eboostr


eboostr
aktív tag

Épp pc ház vásárlás előtt állok de 28.5cm széles házat még nem láttam pedig nem egyet néztem meg :Y

(#5) Astroboy válasza eboostr (#4) üzenetére


Astroboy
őstag

Sok vagy kevés?

(#6) eboostr válasza Astroboy (#5) üzenetére


eboostr
aktív tag

Sok.
A legszélesebb amit láttam 21.6cm.

(#7) Astroboy válasza eboostr (#6) üzenetére


Astroboy
őstag

Hát nem tudom manapság mi számít soknak, de egy nagyobb VGA vagy hűtő azért igényli a helyet azt ne feledd.
Pl. az én majd' 10 éves CM H.A.F.922-m 253 x 502 x 563 mm, de a Mugen5 teteje és az oldallap közt ~ két ujjnyi hely maradt.

(#8) plg


plg
tag

Ilyen házat használok néhány hete. Még pont tudtam venni, mielőtt mindenhol elérhetetlenné vált volna.
Néztem mindenféle csupaüveg, meg mesh házat is, de ahogy ezt megpillantottam, nem volt kérdés, hogy ezt veszem meg, és nem bántam meg még úgy sem, hogy tényleg csak egyetlen ventilátor jár hozzá gyárilag, és a tápegység behelyezése is nehézkes az útban lévő HDD keret miatt.
Az egyetlen dolog, ami még mindig igazán zavar, az a cikkben is említett kizöldített USB :O

(#9) Saccco válasza eboostr (#4) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az elütés. 226mm-t írnak máshol.
Egyébként a Lancool Mesh II is 229mm széles. Azért lehet házat találni 216mm felett.

szerk.:
Bestkmarkt-nál még rendelhető külső raktárról.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#10) tatu9 válasza eboostr (#4) üzenetére


tatu9
tag

Az csak a doboz szélessége, a ház 226mm széles.
Én is csodálkoztam, hogy egy ilyen bitang széles házba, miért csak max 165mm magas lehet a cpu hűtő
Azután rákerestem a weblapjukon.
A ház méretei: 473X226X519mm

Ennyiért nem nyűgözött le. Maga a kinézet az rendben van, tetszik.
De, a kivehetetlen hdd rekesz, bazári felfogatású psu szűrő az alján, a gyenge festés, ssd tálcák rögzítése, sokat rontott az összképen. :U
De ez csak szubjektív vélemény.

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#11) SidCorky válasza Saccco (#9) üzenetére


SidCorky
senior tag

És tényleg, köszi, javítottam. :R

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Nekem tetszik. A belső festés minősége azonban tényleg zavaró.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) Szemjuel válasza eboostr (#4) üzenetére


Szemjuel
tag

https://prohardver.hu/teszt/phanteks_enthoo_pro_ii_teszt/kulso.html

szerintem ár-érték bajnok. múlthéten költöztettem át a gépemet egy ilyenbe, szenzációs minden része.

(#14) YellowFlash válasza Szemjuel (#13) üzenetére


YellowFlash
aktív tag

45E jmf ventik nélkül. ár-érték bajnok
Bruh... :))

They don't know... PepeLaugh

(#15) Szemjuel válasza YellowFlash (#14) üzenetére


Szemjuel
tag

miért kéne bele venti? majd én eldöntöm, hogy milyet, mekkorát és mennyit teszek bele. a budget házakba legyen benne az 500 ft-s venti aztán legyen boldog vele aki akar. >5-600 eFt konfigok alá pedig nyugodtan elfér még 25-30ezer néhány ventire, vagy ennél több vízhűtésre. :R

[ Szerkesztve ]

(#16) YellowFlash válasza Szemjuel (#15) üzenetére


YellowFlash
aktív tag

Az addig rendben is van, csak akkor nem kéne ráfogni, hogy ár-érték bajnok, mert egyszerűen nem az. :N

They don't know... PepeLaugh

(#17) Jim Tonic válasza YellowFlash (#16) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Mióta a ventilátortól lesz egy ház ár-érték bajnok? Olvasd el a cikket vagy legalább az összegzést...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#18) Graphics válasza YellowFlash (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

NEm láttál akkor még drága házat úgy néz ki :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) NandoXXL válasza Szemjuel (#15) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Igenytelen bovli, vegyel bele csillam led ventit 30e pengoert, attol igenyes leszel. Hulladek, de tenyleg. Hdd, ssd tarolok, porszuro. Az a szar venti hatul. Budget aron nem kotnek bele mert ott megalna a helyet, oda valo.

(#20) NomadND1


NomadND1
senior tag

Megjelenés előtt még érdekelt is, de aztán bejelentették a silent base 802-őt :DDD

(#21) Szemjuel válasza NandoXXL (#19) üzenetére


Szemjuel
tag

Mert kötelező üveg oldallal venni, meg RGB-vel teletolni? :O húha, van baj.
Még mindig nincs benne gyári ventilátor.
Úgy kategorizálod ahogy szeretnéd, te dolgod :) :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.