Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) koko52


koko52
veterán

Szóval nem várok ~15 000 Ft-ért 1 órát. Persze ha valaki folyamatosan pakolja ezeket össze akkor ok, de az már nagy eséllyel csinált magának egyet.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#2) Synthwave válasza koko52 (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért szerintem jó dolog egy ilyen a háznál, ha az ember (akár csak magának) vizezget. Enni nem kér és egyszer kell megvenni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) DigitXT válasza koko52 (#1) üzenetére


DigitXT
félisten

Korábban is létezett a termék az Aquacomputer kínálatában.:K Amúgy a nagyobb szivárgásokat (hibás alkatrészek) azonnal mutatja, várni sem kell, hogy kiderüljön. Szerk: mondjuk ha akkora a baj, azt simán belefújással, nyomásmérés nélkül is hallod, hogy kifúj.

[ Szerkesztve ]

(#4) gliskard


gliskard
senior tag

komoly innováció ;) – gázvezetékeket (lakásokban a mérőóra után részt is) így ellenőrzik hosszú évtizedek óta...

3 méter U alakban meghajlított műanyag slaggal és egy műanyag csővel amit bele lehet dugni hasonlóan lehet ellenőrizni a nyomás tartást.

(#5) F e Z o


F e Z o
veterán

Hardveraprón is árul ilyet hasonlót egy srác, s neki is van haszna a dolgon. :)

H2O über alles!

(#6) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ezeket amúgy hogy kell használni?
Az a 0,5-0,75 bar nyomás nem tűnik soknak egy vizes rendszernél, a fain coil folyadékhűtője 0,4 bar-nál már kiáll hibára, állítólag 16 bar nyomással lett üresen, levegővel tesztelve.

Szóval szobahőmérsékleten, folyadék nélkül kell tesztelni, vagy folyadékkal? Nyitott rendszert hogy mér? Mivel különb ez, mint egy kompresszor és sima manométeres pisztoly? A csatlakozó nem egy nagy kunszt, a készlethez kapott csőcsonkkal már össze lehet hozni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) gliskard válasza macilaci78 (#6) üzenetére


gliskard
senior tag

átlag vízhűtésnél nincs komolyabb nyomás, szinte csak a légköri nyomás + víz oszlop + szivattyú által generált.

(#8) DigitXT válasza macilaci78 (#6) üzenetére


DigitXT
félisten

Próbálj meg egy hagyományos vízhűtést megküldeni 16 barral / számolj be róla.
(Lehetőleg szuperlassításban vedd fel, mert látványos lesz! Mehet a YT-ra.:R)

Az lenne a lényege ennek a tesztnek, hogy lesz-e szivárgás, vagy sem... Ha már
feltöltöd a rendszert folyadékkal, akkor láthatod, ha van szivárgás, de "beszívtad",
mert áztatod a dolgaidat. Pont ezt kell elkerülni. Szóval a rendszer üres és zárt...
Nyitott rendszeren megint csak mit akarsz tesztelni? Egy helyen megbontod. Pl.
a tartály feltöltőnyílásánál, belerakod a nyomásmérőt, és finoman felpumpálod.:K

Miben különbözik egy kompresszoros megoldástól? Szvsz leginkább abban, hogy
a lágy csövezés 2 barra szokott hitelesítve lenni, kompresszorral meg nehéz ilyen
kis nyomást adagolni, arról nem beszélve, hogy a 10-15 barig skálázott mérőórán,
ha sikerült is 0.5 bart belőni, még vedd is észre, hogy mennyit csökkent... Ja és a
manométeres pisztolyod, ha nem zár tökéletesen*, akkor esetleg tévedésbe ejthet.
Kb. ennyiben foglalnám össze... Nyilván nincs értelme tizensokezret költeni rá, de
ha úgy tetszik, ez egy célszerszám. Lehet venni nyomásmérőt olcsón? Hogyne...
Adaptert? Biztos. Kis pumpát? Persze. Szóval összerakhatod töredék áron: ahogy
azt előttem már írták, hogy aki akart ilyennel szöszölni, már megépítette korábban.

*: ez persze a Dr. Drop használatánál is előfordulhat. Szóval van nekem ilyen, jó is,
de azért nem nagyon használom. Mondjuk nem is igen építgetem át a rendszerem.
Sokszor leírtam viszont, hogy fogsz egy csődarabot, s belefújsz a zárt rendszerbe:
az is nagyjából ugyanerre vezet, csak a legkisebb szivárgást nem érzékeled úgy...
Általában nagy ázások nagyobb hibáknál szoktak előfordulni, hibás alkatrészekkel.

Szerk: emlékeim szerint a Mo-Ra 3 radim is "csak" 6 barra van tesztelve, arra sem
biztos, hogy nyugodt szívvel ereszteném rá a 16 bart. Ahogy más is írta túlnyomás
normál körülmények között csak a szivattyú által lehet max. az emelőmagasságig,
az meg mondjuk egy DDC esetében 4.5 m körüli, tehát kisebb, mint 0.5 bar...:R

(Extrém esetben, ha csutkára fel van töltve hidegen, és NAGYON felmelegszik vmi
hiba miatt, akkor felfújódhatnak/robbanhatnak a csövek a túlnyomástól.:D Vagy ha
vki olyan barom, hogy 20 db D5-öt köt sorba, és úgy 7-8 bar nyomás jön össze...)

[ Szerkesztve ]

(#9) mepet


mepet
addikt

Én is azt szeretném kérdezni, hogy ezt hogyan kell használni?
1. beszerelem a vízkörbe, majd feltöltöm, mérek, minden oké, majd kiszerelem, majd ezután (mintha eleve nem csináltam volna semmit eddig) megint várok 1 órát, hogy annál az illesztésnél nincs-e szivárgás, ahonnan kiszereltem?
2. beszerelem a vízkörbe, és otthagyom örökre
3. más módon kell használni, ami még nem jutott eszembe

(#10) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Na én ezért nem nézem semmibe a vizes rendszereket, így marad a jó öreg D15 :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#11) F e Z o válasza mepet (#9) üzenetére


F e Z o
veterán

Bekötöd vízkörbe víz nélkül, rápumpálsz, kivezérelsz mondjuk 0,2-0,4bar nyomást, s várj, közben nézed esik-e a nyomás, ha nem, akkor eszköz kivesz, s mehet a folyadék a rendszerbe.

(#10) tibaimp : "Ezért nem nézem semmibe..." Miért is?

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#12) tibaimp válasza F e Z o (#11) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Csak a csecs van vele, ez is azt mutatja, hogy ilyen, számomra teljesen fölösleges dolgokra kell/ajánlott költeni. Több haveromnak is pár év alatt (gar idő után persze) gajra ment a pumpa az egységben, elkezdett zajongani, stb. Tudom a légkavaró is tönkremehet, de egy vizes rendszerben az is van. Drágák, annyira kb. mint egy jobb léghűtő. Nagy a helyigénye, tudom a D15-nek (vagy hasonlónak) is, hirtelen ennyi.
Én, személy szerint, nem nézem semmibe, de persze attól mindenki azt vesz/épít a gépébe amit csak szeretne, egyéni preferencia.

Egyszerűen nem látok előnyét, csak kockázatot, de ha van akkor hallgatlak, szívesen olvasom!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) F e Z o válasza tibaimp (#12) üzenetére


F e Z o
veterán

Szerintem Te kevered az épített vizet a játékvízzel.. ;)

Valakinek fontos a csend, a teljesítmény és a kinézet is.

H2O über alles!

(#14) #90088192


#90088192
törölt tag

Csak mellékes, a belsőégésű dugattyús motorok vízrendszer tömítettségére pontosan ugyan ezt a módszert használják az elmúlt időben(legalább 15-20 éve), hasonló nyomással. :R

(#15) koko52 válasza tibaimp (#12) üzenetére


koko52
veterán

Amiért én a játék vizet választottam ( Cooler Master 240mm 18 000 FT):
-az ára egy közepes léghűtőé
-R5 2600 @4,1 max 56C
-hely foglalása kb nulla
-nem vagyok megszorítva RAM magasság terén
-a levegő nem szorul a házba, nem kellenek + házventik amik kivezetik
-felül a hűtő, így minden meleget kitol és ezt csendben teszi, a ház 2C-al melegebb mint a szoba
-nem szeretem a fél-1 kilós tornyokat. Sem esztétikailag, sem csavaró nyomatéka miatt.
-annyi üzemórára van tervezve, amennyit 10 év alatt sem használom

Kontra: a pumpa kicsit hangosabb a vártnál, de nem zavaróan. A VGA is kb olyan hangos, elnyomja ha bemelegszik.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#16) mepet válasza F e Z o (#11) üzenetére


mepet
addikt

Víz nélkül. Minden világos! Köszi

(#17) sunpower válasza tibaimp (#12) üzenetére


sunpower
tag

Kb. 1998 óta van vízhűtésem, egyszer bővítettem (a hűtőt) és egyszer építettem át. Sosem volt bajom vele.
Nincs húzva a gép, de szeretem a csendet.
Igen, egyszer kell rá költeni, jól össze kell rakni és nincs vele baj.
Ha alatta cserélem a rendszert, akkor is max proci blokkot kell venni, de lehet hogy megússza azzal az ember hogy csak a lefogató lemezt cseréli.

(#18) koko52 válasza sunpower (#17) üzenetére


koko52
veterán

De ez csak flexibilis csövekre igaz. Most dúl ez a merev csöves építés. Minden lapcserénél lehet újakat vágni.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#19) DigitXT válasza koko52 (#18) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát ha van aki olyan marha, hogy csak azért, mert trendi szopatja magát, hajrá!
Szerk: akkor már nekem is retró a vízhűtésem (is!), mert ~2 éve nem szereltem?
És két évvel ezelőtt is csak azért, mert költözéskor szét kellett szednem...:R

[ Szerkesztve ]

(#20) sunpower válasza koko52 (#18) üzenetére


sunpower
tag

Így igaz.
A merev cső sem olyan nagy baj, de az igaz hogy ott egy kicsit többet kell gelkázni egy új blokk esetén.
Az ára meg annyira nem vészes.

(#21) tibaimp


tibaimp
nagyúr

koko52, sunpower:
Akkor nézzük sorban:

Csend: érdekes, mindannyian a csendet hoztátok fel elsőnek, csak mert az én D15-öm ~550rpm, meg a 23cm-es házventik, amik olyan ~200 körül süvítenek, ordítanak mi? Szerintetek?
Nektek is vannak ventik a hűtőre szerelve nem, azoknak is van szélzaja?

Hűvösség: Az én CPU-m is kb olyan hűvös, nincs húzva.

Hely: mert egy vízhűtőnek nincs helyigénye....

Egy van a ram: amúgy is mindig alacsony profilú ramokat vettem, nem tudom miért, csak beidegződés, de semmi jelentősége. Az igaz, hogy a nagyon magas ramok nem férnek alá a D15-nek, de amúgy ha megnézitek a legtöbb normális léghűtő már olyan kialakítású, hogy alá fér a magasabb ram is.

F e Z o: az igaz, de az épített hűtő azért nem is annyiban van, mint egy "sima" mondjuk D15, hacsak nem vagy valami nagy "gépész" (én nem vagyok, sőt :) )

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22) nyunyu


nyunyu
félisten

if watercooler.component.containsPlexi then szokokut:=true

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#23) DigitXT válasza tibaimp (#21) üzenetére


DigitXT
félisten

Topikot tévesztettetek, ez egy hír, nem a hogyan ne építsünk vízhűtést,
vagy ha mégis építsünk, akkor miért... Nem tudjuk együtt nem csinálni.

Amúgy a vízhűtés jellemzően nem csak CPU-ra készül.:N Egy VGA is
elég hangos tud lenni terhelés alatt: arra is megoldást kínál, ha vizezed.

(#24) koko52 válasza tibaimp (#21) üzenetére


koko52
veterán

Hely:
Ár: 18k (AIO) vs 30k (D15)
Ram: a D15 szerintem a normálisak közé tartozik és mégsem fér el alatta minden.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#25) ricsi99


ricsi99
addikt

Én amig épitettem ilyet.
1.) asztalon összerakva... ha jó volt akkor oké.
2.) Beraktam a gépbe felszerelve ,feltöltve ,majd külön tápról bekapcsolva csak a hűtés ,hogy kimenjen a levegő.
3.) Ha minden oké volt , gép bekapcsolva maradt és 1/2 órát ment... addig szabadidő... pl megnyálazod az asszonyt hogy enged e.
4.) Most visszaérve tudnám ennek a nyomásmérőnek a hasznát venni... de minek ,ha enged valahol a rendszer ,addigra vagy szemmel látható ,vagy áll a gépházban a folyadék.... akkor meg újra lehet szerelgetni....

Szóval felesleges csilivil....ha már 1/2 bár nyomás van a rendszerben az már régen rossz ...tudtommal a mezei víz "nyitott rendszer nem?Max a hőtágulás miatt lehetséges pici nyomás

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#26) Narasim válasza koko52 (#24) üzenetére


Narasim
aktív tag

a jobb oldali képen szereplő cm 240-est vettem meg én is nemrég. egy noctua nh-c14-et váltottam le vele. olyan k.hangos a 2 gyári ventije, hogy azt hittem kib.om az ablakon gépestől! :(((

hűteni jobban hűt, mint a lég, mert azzal az aida fpu teszt azonnal 95 fokra, meg throttlingba ugrott, a vízzel meg 83-85 között mozog. játékok alatt 53 fok környékén van a cpu, ami szuper.

"szerencsére" a noctua 2db 14-es ventije nem megy rá a radiátorra. :O

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#27) tibaimp válasza koko52 (#24) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, ebbe most ne menjünk bele, mert off, de azért "nagyfasz" vagy, mert betettél egy mini gépházba bezsúfolt d14/15-öt megy egy óriási cm házba betett vizet....hagyjuk

Én elengedem a részemről, úgy sem tud senki meggyőzni, hogy miért jobb egy semmire való AIO víz egy D15-től (vagy hasonló légtől)....

szerk.: egy szép épített custom vizet még meg is értek, mert esztétikai/modding szerepe is van, ill. a hűtőteljesítménye összes sem hasonlítható, de egy AIO....

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#28) DigitXT válasza tibaimp (#27) üzenetére


DigitXT
félisten

úgy sem tud senki meggyőzni, hogy miért jobb egy semmire való AIO víz egy D15-től
És mégis ki a fene akarna ilyenről meggyőzni egy olyan hír topikjában, amelyben
olyan eszközről van szó, amit kizárólag az épített vízhűtéssel rendelkezők tudnak
bármire használni, mert egy AIO pont attól All-In-One, hogy feldobod a procira, és
kész: karbantartásmentes, max. beszarik, de akkor sem szerelgeted/légteleníted.

Jöttél azzal a HSZ-szel, hogy azért nézed semmibe... Miért is? Mert lehet hozzá
jó drágán nyomáspróbázó célszerszámot vásárolni? AIO-hoz? Kevered a szezont
a fazonnal, nem kicsit, nagyon.:D Ha már annyira semmibe akarsz nézni valamit,
akkor legyen az maga a termék, amiről a hír szól, mert 1) nincs szükséged rá, 2)
ha mégis szükség lenne, megépíted töredék áron 3) megveszed mástól olcsóbban

Ezek érvek: amit ide beírtál, és egy teljesen felesleges OFF-tenger indult, az nem.

(#29) ricsi99 válasza tibaimp (#27) üzenetére


ricsi99
addikt

Ki kell próbálnod... egy játékvíz is odaver bármely léghűtésnek... a titka a dual radi... összes több csak sallang

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#30) DigitXT válasza ricsi99 (#25) üzenetére


DigitXT
félisten

Hogy lenne nyitott? Max. ha nem zárod be a tartályt, ám mivel a levegő akkor is
fent marad, zárt rendszernek tekinthető, emiatt a szivattyú emelőmagassága se
arra kell, hogy fizikailag emeljen (ami vizet feljebb nyom, a másik oldalon jön le),
hanem a csövezés, blokkok, csatlakozók ellenállásának legyőzésére. Ha egy jó
nagy ellenállású rendszered van (sok blokk, hosszú csövek, megfejelve egy szűk
csőkeresztmetszet használatával, mondjuk 8-as, vagy horribile dictu 6-os), akkor
a szivattyú emelőmagassága megjelenhet közvetlenül a szivattyú után. Aztán ez
minden komponensen esik valamennyit. De a lényeg, hogy az a 0.5 bar előjöhet,
főleg, ha mondjuk van csap a rendszerben és lezárva hagyod. És azért azt is illik
kibírnia a csatlakozásoknak. (Jellemzően amúgy a csövek felrobbanása előtt már
a csatik adják fel/lövik le magukból a csövet, kivéve, ha ABA bilincset használsz.)

Ui: nem tartom jónak az általad leírt módszert, és az abból következtetést, hogy
csak a 4. lépésben tudnád használni a nyomásmérőt. Akkor már tényleg minek!
Az első három lépésben 3x tudod eláztatni magad teljesen feleslegesen, persze
odaírod, hogy "ha jó volt, akkor oké". Ha meg nem volt jó, akkor törlés, és újra...

Teljesen felesleges lépés az asztalon összeépíteni a rendszert, s vízzel próbálni,
majd ha jó, beépíteni a gépbe (közben persze szétszedni, újabb hibalehetőség!),
és megint vízzel próbálni, potenciálisan eláztatva az alaplapot, VGA-t - bármit.:DDD

Rögtön be kell építeni a gépházba. És ha kész, levegővel letesztelni. Ehhez egy
jó segítség ez a nyomásmérő. De valójában nem szükséges, hiszen általában a
nagy ázások nagy eresztéssel járnak, és egy belefújástól üvöltenek. Ezzel csak
a kisebb hibák mutathatók ki, szóval mondhatjuk feleslegesnek! De ha amúgy jó
az általad épített rendszer és nem voltak hibásak az alkatrészek, akkor mondjuk
ugyanolyan felesleges fél óráig járatni, közben körbepapírozva, utólag nézegetve,
hogy elszíneződött-e a papír a hűtőfolyadék szivárgásától... szerintem legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#31) ricsi99 válasza DigitXT (#30) üzenetére


ricsi99
addikt

Mindenki másképp pakolja össze...ez benne a szép.
Nem tom...az új pc alkatrészek megbízhatóságával azért vannak némi különbségek a nézeteink közt.
Asztalon is iszonyat munka összerakni a cuccot, sokkal egyszerűbb ,beszerelni a gépbe és ha gond van utána mindent kiszerelni ,s asztalon megnézni hol a gond....
Ha nálam a végsö teszten elbukik /folyik akkor simán kijavitom /letörölgetem esetlegesen amire folyt esetleg és másnap befejezni... kikapcsolt/áramtalanitott állapotban nem sok baja lehet
Ha meg valaki az általad említett szűk csöveket használ az meg is érdemli, de azért megnézném a rendszered ami igényel 1/2 bár nyomást a működéséhez

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#32) DigitXT válasza ricsi99 (#31) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem azt mondtam, hogy igényel 0.5 bar nyomást, hanem azt, hogy
simán elő lehet benne állítani ennyit, főleg, hogy két szivattyúm van.
Azért az már régen rossz lenne, ha egy dugulás esetén szétlőné.:DDD

Kerestem neked egy 6 éves képet. Akkor is két szivattyú volt, csak
nem DDC + D5, hanem Aquastream XT. Amúgy a mindennapokban
csak a D5-öt járatom, azt is leszabályozva/halkan, így persze nincs
nagy áramlás, meg nincs nagy nyomás sem, de nem is kell.:))

Szerk: ha beépítetted, és gond van, nem kell MINDENT kiszerelni,
csak azt, ahol gond van. Mondom: kifúj, hallod, hogy hol a baj. Na
ezért nem vízzel tesztelem, hanem levegővel. Ja és építés közben
rá is szoktam próbálni az elkészült szakaszokra, így még sohase
volt spontán ázásom (hibás beépített alkatrész esetén sem, rögtön
lebukott). Hibás szivattyú meg tartály, ill. repedt áteresz miatt igen,
adott esetben napokkal, hetekkel, évekkel a beépítése után...:R

[ Szerkesztve ]

(#33) tibaimp válasza DigitXT (#28) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Téged amúgy ki kérdezett? De részemről ennyi!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#34) DigitXT válasza tibaimp (#33) üzenetére


DigitXT
félisten

Azta', micsoda szakmai érvelés ismét! Köszi!:R

(#35) tibaimp válasza DigitXT (#34) üzenetére


tibaimp
nagyúr

:C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#36) Tetsuo


Tetsuo
aktív tag

Az jó. Éppen ilyet kerestem a fürdőbe. :C :DD

(#37) ricsi99 válasza DigitXT (#32) üzenetére


ricsi99
addikt

Más a nyomás és más az áramlási sebesség.
Mind1 ,különböző kép szerelünk, neked jó egy ilyen eszköz.

UI:a szakmai hozzáértésed kritizálásán fentregtem :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#38) tomcat78 válasza DigitXT (#34) üzenetére


tomcat78
őstag

Mit szólsz bele egy épített vízhez való szerszám létjogosultságába, mikor épített vizet használsz? :DDD Majd aki léggel hűt, meg játék vízzel, eldönti, hogy ennek neki semmi értelme :DD

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#39) green dude válasza koko52 (#15) üzenetére


green dude
tag

Bocsi, ez nagyon off lesz, de az forgatónyomaték, nem csavaró. :R

(#40) Speed® válasza tibaimp (#33) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Huh :DDD
Pihizzé.

(#41) nexplo


nexplo
őstag

Csak halkan jelzem meg hogy a gépkocsiknál ez ezer éves teszt. Annyi történt hogy átvették onnan az ötletet. Amúgy jópofa. Bár én azt hittem hogy végre van szerkezet ami figyeli a szivárgást akár menet közben is. (mint pl autóknál is). Nyilván itt sokkal finomabb és kisebb szivárgás kéne észre venni de akkor is jó lenne. Ez persze igaz a komplett-kompakt rendszerekre is. :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#42) TESCO-Zsömle válasza tibaimp (#33) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az azé' megvan, hogy egy nyilvános fórumon írkálsz, amit bárki láthat és egy poár perces regisztráció után szabadon hozzá is szólhat? :F

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43) ricsi99 válasza TESCO-Zsömle (#42) üzenetére


ricsi99
addikt

Nyugi.
Engem is leoltottak már ilyennel
aztán meg fenyegettek is hogy ki leszek tiltva hogy csak hozzáugatok más hozzászólásához.
Welcome th New Ph....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#44) nexplo válasza ricsi99 (#43) üzenetére


nexplo
őstag

Sajnos a modikon múlik kb hogy mit lehet megtenni vagy mit nem :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.