Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Godefroy


Godefroy
senior tag

A letiltott Intel helyett az Nvidia 640 es nem termel több hőt :F

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#2) AS


AS
félisten

Ez lesz jövő idővel a kis gépek de még nagy kezdetleges...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) gianni85


gianni85
veterán

egy haswell i3 Geforce nélkül nem lett volna jobb megoldás?

(#4) Benyaking válasza gianni85 (#3) üzenetére


Benyaking
aktív tag

Főleg,hogy ddr3 mal van szerelve a 640es.... Ennek mi ertelme?

(#5) Sinesol válasza Benyaking (#4) üzenetére


Sinesol
veterán

ddr3 2 gigás az nvidia ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Esetleg vehetnék a fáradtságot és mobil Richlandre vagy alulfeszelt Kaverire is csinálhatnának ilyen gépet. Akkor geforce se kéne bele, ha pedig mégis beleraknának egy AMD grafikát, akkor mehet a hibrid-CF:))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) Abu85 válasza Godefroy (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A hangsúlyos, hogy a helyette és nem vele együtt.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) Robi BALBOA válasza t72killer (#6) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

+1
60-70W-ból ki tudnának hozni egy APU+dedikált vga(AMD) párost simán.

Hát az a 2gb ddr3 az hiányzott, inkább lenne 1gb ddr5.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#9) t72killer válasza Robi BALBOA (#8) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igazából egy Kaveri teljes hangerőn üzemeltetve ezt a cuccost DVGA nélkül is hazavágná... Kár, hogy nincs a piacon mobil (<35W) Kaveri, a GCN grafikát azért megvárnám.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) lenox válasza t72killer (#9) üzenetére


lenox
veterán

Ekkoraba amugy a 18 wattos brazos is tul meleg/hangos volt, szoval szerintem ebbe kabini kellene max.

(#11) t72killer válasza lenox (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hmm, akkor az intel+nvidia páros is jelentkezhet majd porszívónak... Ezekszt. az AMD marad a mini-ITX kategóriában, hacsak nem virítanak vmi szépet Jaguar fronton.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) nbg válasza lenox (#10) üzenetére


nbg
senior tag

Bocsi, de az ennel egy szammal kisebb, zbox nano verzibol volt E350-el szerelt boxom, es se meleg, se hangos nem volt.

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#13) #16939776


#16939776
törölt tag

60W fölötti max. hőtermelés, és egy hagyományos 2,5"-os hdd-t még beleraknak bruttó 1,8L-es dobozba?.?.?

Nooormáális?! :N

(#14) lenox válasza nbg (#12) üzenetére


lenox
veterán

Hat hiaba, ismerosnek meg ilyen meret van belole, nekem meg a nanohoz hasonlo meretu van, csak mas gyartotol. Lehet, hogy a meleg es a hangos fogalmaink kulonboznek. Szerintem ha megkuldom es 60-70 fok folott van, akkor az meleg. Ugyhogy en alulfeszelve/alulclockolva hasznalom. De 60 watt az meg haromszor annyi, ugyhogy majdnem mindegy is....

[ Szerkesztve ]

(#15) tranceplanet


tranceplanet
addikt

Van már GCN variáns is belőle: ZOTAC ZBOX nano AQ01
Info

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#16) #10691584


#10691584
törölt tag

"Ez lesz jövő idővel a kis gépek de még nagy kezdetleges..."

Nem is tudtam, hogy Pákó is itt fórumozik. Mi a sz@r ez :F

(#17) Indy69 válasza #10691584 (#16) üzenetére


Indy69
aktív tag

:DDD na igen de lehet hogy mobilól nyomja akkor meg normál :)

(#19) Robi BALBOA válasza t72killer (#9) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Az igaz, még DVGA nélkül is ütne, azt a ddr3-as gt640-et még egy jobb Liano is verné szerintem. :DDD

(#13)Duracellm...: Szerintem meg egyáltalán nem nagy kunszt 60-70w-ot (normálisan) meghűteni egy 1,8l-es házban.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#20) Tutu7030 válasza tranceplanet (#15) üzenetére


Tutu7030
veterán

"Memória foglalatok száma : 1 db" :F
Az atomosban (n330) még két foglalat volt.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#21) #16939776 válasza Robi BALBOA (#19) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nem kételkedem hogy noooormálissan meg lehet oldani de a lemez hőmérsékletre kíváncsi lennék hosszabb üzem után.

(#22) Robi BALBOA válasza #16939776 (#21) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Hát ez a fajta hűtés kifelé fújja a meleget a házból, így nem kellene a merevlemeznek olyan melegnek lennie.
A képen látható hűtéstől sokkal jobbat is lehetne csinálni egy kicsit nagyobb hőleadó felülettel, mert azért van még ott hely.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#23) Prof válasza AS (#2) üzenetére


Prof
addikt

Majd az A8-as mobil Kaveri ;)

(#24) Prof válasza tranceplanet (#15) üzenetére


Prof
addikt

Kosz a linket "Supports 1 SODIMM 1600 Mhz" Jol megadtak az IGP-nek a szokasos kegyelemdofest a nem letezo ertelmes laptop konfigok utan jonnek a nem letezo ertelmes AMD miniPC-k ;]
Intel guerilla marketing at its best. :o

(#25) t72killer válasza Prof (#24) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A Kabini amúgy is csak 1csatornás memvezérlővel rendelkezik, ugyh nem kapsz többletteljesítményt 2db 4gigás modultól az 1db 8gigás helyett.

Ami inkább agyonvágja a dolgot az A4-5000. A nagyobbik 5200-as modellt kellett vna beletenni.

Belegondolva nem tudom mi értelme ezeknek a NUC-oknak: ekkora teljesítményt simán hoz egy kb uilyen súlyú és picit nagyobb laptop/netbook ugyanennyi $-ért. A netbooknak meg legalább van saját billentyűzete+monitorja, önmagában is életképes. Nagyobb TV alatt jól eldugva meg senkit sem zavar...

A másik oldalról meg egy normál mini-ITX HTPC sokkal-sokkal erősebb lehet, főleg grafikus fronton (pl beletesz az ember egy passzív hűtésű R9 270-et.)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#26) solaris17


solaris17
aktív tag

GeForce GT 640, az már szinte mindenre jó.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#27) Prof válasza solaris17 (#26) üzenetére


Prof
addikt

GDDR5-el jo is az desktopban, ddr3 mobil verzio mar mas helyzet, persze a Celeron IGP-hez kepest csucs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.