Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hallador


hallador
addikt

4 dollár / hónap /user? Azért azt gondolom, hogy egy 20 fős cégnél ez évente 960 dollár? Az MS szerint a legolcsóbb ilyen alkalmazás a piacon. Persze nincs a Teams-el semmi baj, de azért ez már egy látható összeg egy vállalkozásnak.
Azért szerintem lehet, hogy találnánk olcsóbbat is.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#2) bolvar válasza hallador (#1) üzenetére


bolvar
senior tag

Évente 1000 dolcsi azért igen repi költség kb egy 25 fős cégnél.Ez kivételesen egy jól belőtt ár ahhoz hogy online legyen ez cég.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#3) anulu válasza hallador (#1) üzenetére


anulu
félisten

hátizé. $8-ért E1-ben ennek a sokszoros feature setjét kaphatja a user. szerintem ez nettó lehúzás.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) Fecogame válasza anulu (#3) üzenetére


Fecogame
veterán

Akinek nincs szüksége a többi összetevőre, teljesen jó ajánlat lehet :K

Egyébként akinek csak chatelésre/videóhívásra kell, a Discord nem lehet alternatíva? Az ingyenes, talán a céges számára is.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5) hallador válasza Fecogame (#4) üzenetére


hallador
addikt

Igen én is a Discord-ra gondoltam elsősorban.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#6) azbest válasza hallador (#1) üzenetére


azbest
félisten

az a cég nem életképes, ahol egy dolgozóra 4 dollár kiadás "látható". Normális helyen a licenszek fejenként ennek 10x-ese is lehetnek vagy még több, mert nincs ingyen a munkeszköz.

Amúgy a normál csomagok 10 dolcsi körül vannak a googlenél is. Az ms office365 is 10 dolcsi körül van. A 7 dolláros fapados slack előfizetés, na az a lehúzás.

Saját szervert üzemeltetni sincsen ingyen és a megbízhatósága sem feltétlen közelíti a külsős szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

(#7) FattyDove válasza hallador (#1) üzenetére


FattyDove
őstag

Amelyik 20 fős cégnek fáj évi 960 dollár, az inkább menjen csődbe.

(#8) lugosi válasza anulu (#3) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez jutott eszembe, hogy ez kinek éri meg? Olyan értelemben, hogy 0.80 euróval drágábban a vállalati alapverzió szerintem sokkal jobban megéri. Az mai árfolyamon 291 Ft/fő/hó.

(#9) anulu válasza lugosi (#8) üzenetére


anulu
félisten

jaja. így van SPS, EXO, Onedrive, web access, minden lófütty. a Teams _mellett_.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) DopeBob válasza anulu (#9) üzenetére


DopeBob
addikt

Valószínűleg senkinek, hacsak nincs valami extrém scenario, amikor csak Teams kell rövid időre.

Valószínűleg azért készült ez a csomag, mert lázadoznak az ellen (Discord rémlik), hogy az MS kvázi mindenkinek odanyomta ingyen a Teams-t. Így akkor be lett ez is árazva, nem igyen van

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#11) azbest válasza lugosi (#8) üzenetére


azbest
félisten

egyébként, ms szokás szerint ahány oldaluk, annyivéleképpek ferdítik, hogy mi tartozik bele a vállalati alapverzióba. Hint: desktop office progik nem.
[link] [link] [link]
De amúgy ja, az exchange, ondrive 1TB és sharepoint megérheti a 80 centet.

[ Szerkesztve ]

(#12) pzstm válasza anulu (#9) üzenetére


pzstm
titán

Business Basic 5 dollár.....pont ezen agyaltam hogy ezerszer többet ad,

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13) moma


moma
őstag

Hátha valaki még olvassa ezt. Munkahelyen eléggé szeretem a teams főleg azt a részét, hogy lehet meetingekhez filokat feltölteni, vagy teamsekhez is. szóval akár tudást is lehet így tárolni.

Azt jól értem, hogy ha magánemberként szeretném ezt használni barátaimmal akkor ezek nincsenek? Van valami olyan kedvezményes mód, ahogy tudja azt amit a céges szabadidős célre? hogy kell ezt csinálni?

we all deserve a bit of luck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.