Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) k-adi


k-adi
nagyúr

tehát szimpla áremelés.

(#2) Gave


Gave
addikt

Gyakorlatilag nálam most már csak a SW: Andor miatt megy az előfizetés, első 3 hónap volt amikor konkrétam úgy éreztem, hogy én járok jól, azóta viszont mélyzuhanás. Az sem segít, hogy a Disney marketingese egy ********, olyan tartalmak vannak már fent aminek a nézéséért nekik kellene fizetni.

Andor is minden 2. epizódban viszi előre a történetet kb, a többi "csak húzzuk ki", hogy bent maradjon az előfizető.

Éppen gondolkodtam is, hogy ideje lemondani, ha lesz emelés az elég ok lesz szerintem.

(#3) CapriBoy válasza k-adi (#1) üzenetére

nekem is ez jött le...

(#4) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Nálunk is lesz áremelés és mikor?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5) erahurka


erahurka
félisten

Jó kis clickbait cím. Drágul a Disney+ csak nem Magyarországon.

#4 Donki Hóte: Úgy kérdezed mintha arról szólna az újságírás hogy az ember utánajár dolgoknak és nem csak a kattintásvadászatra megy.

[ Szerkesztve ]

(#6) balojazz


balojazz
tag

Remélem, elbukik ez a fajta üzletpolitika. A stream legfőbb, majdnem egyetlen előnye a reklámmemtesség. Mi is lemondtuk a csába a tévéelőfizut pár éve. Ha felbosszantanak, marad a plex meg a torrent megint. Nem fizetek ugyamannyit a szarért, vagy ugyanazért sokkal többet.

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#7) erahurka válasza balojazz (#6) üzenetére


erahurka
félisten

Ez a kép remekül összefoglalja a helyzetet:

(#8) Jakesz válasza erahurka (#7) üzenetére


Jakesz
őstag

Jövőre jön az AMC meg a SkyShowTime is. Darabolódik a piac ezerrel, és aki a maximális kínálatot akarja, az fizethet havonta 20 ezret simán.

(#9) hemaka válasza erahurka (#7) üzenetére


hemaka
nagyúr

Valóban, mert már amikor összeszámoltam és 30k körül voltak ezek összesen, ott lett elegem és maradt csak a spotify.

(#10) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Jaj ha nem fizetünk a sorozatokért, akkor ki fog sorozatokat reklámfilmeket gyártani?
Senki. És akkor mi lesz? :D Nem bámuljuk naponta 5 órát a tévét reklámokat?? Úristen micsoda veszteség!

[ Szerkesztve ]

(#11) joey04 válasza erahurka (#7) üzenetére


joey04
titán

:R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) Rockstone


Rockstone
tag

Miután végig darálod a StarWars és Marvel tartalmakat, nem igazán marad más.

Legutóbb 800Ft-ért fizettem elő Andor miatt, azóta kb 2 hónapja használom.
She Hulk-tól nem voltam elájulva.

Nekem egyértelmű unsubscribe :D

(#13) strogov válasza hemaka (#9) üzenetére


strogov
senior tag

Ez a 30k miből jön ki? Nekem netflix, prime, disney+, hbo max, spotify (családi) nincs 10k/hó.

(#14) hemaka válasza strogov (#13) üzenetére


hemaka
nagyúr

Csak durván kerekítettem, mert nem csak kifejezettek film/sori streaming van benne, az összes szutyokkal együtt van annyi. Tidal, yt, appletv+, xbox, PSonline, meg a jó isten tudja miket fizettem még.

[ Szerkesztve ]

(#15) k-adi válasza hemaka (#14) üzenetére


k-adi
nagyúr

akkor te voltál a tökéletes customer...

...nekik

[ Szerkesztve ]

(#16) szaszyka


szaszyka
senior tag

Ha így folytatódik tovább, marad a YouTube prémium.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#17) gregory91


gregory91
senior tag

Hosszútávon nem lesz kifizetődő.Ezzel az üzletpolitikával hamarabb elbuknak mint a lineáris televíziózás(ahogy ő mondják előszeretettel).

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#18) Necroman_Mk2 válasza erahurka (#5) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Ó, várjál csak! Én nem félek attól, hogy ez az emelés nem fog hozzánk begyűrűzni.
Sőt, esélyes hogy még a következő év elején meglépik, hogy a júniusban lejáró éves előfizetések már magasabb áron legyenek megújíthatóak.

#6 balojazz Egyelőre van lehetőség magasabb áron reklámmentes csomagokra.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#19) Yeffy válasza erahurka (#7) üzenetére


Yeffy
veterán

kb :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#20) erahurka válasza Necroman_Mk2 (#18) üzenetére


erahurka
félisten

Persze hogy itt is lesz emelés, nagyon nyomottak a magyar streaming árak. HBO max 1600-ért mikor Amerikában 10 meg 15 dollárok repkednek. Kíváncsi leszek a mi régiónk hogy reagál majd az áremelésekre.

(#21) Rigormortiis válasza erahurka (#20) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Csak nekünk, régi hbo go-s előfizetőknek ennyi. Az új belépők már 2490-ért kapják.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#22) erahurka válasza Rigormortiis (#21) üzenetére


erahurka
félisten

Meg akik az első hónapban léptek be. Annyit pont megér, 2500-ért lehet én se erőltetném. Meglátjuk az új cucc mennyi lesz, azt hiszem ahol már HBO max van, jövőre át fognak állni a Discoveryvel közös verzióra. Mondjuk én a helyükben nem engedném el a jól csengő nevet csak tennék bele egy Discovery hubot de hát ők tudják.

[ Szerkesztve ]

(#23) Rigormortiis válasza erahurka (#22) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én bőven elvagyok a Hboval és a Diznivel, a Netflixet le is mondtam, amúgy is azt használtam legkevesebbet, és még drágább is, mint a másik kettő együttvéve.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#24) Necroman_Mk2 válasza erahurka (#22) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Kérdés, hogy egy ilyen névváltás után megmarad-e nektek ez az opció, vagy akkor í-jé?

#23 Rigormortiis Az HBO friss mozifilm kínálata nem rossz ugyan, de maga a felület egy katasztrófa. Ráadásul Windows-on nincs is neki külön app, ami nálam szintén negatívum.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#25) erahurka válasza Necroman_Mk2 (#24) üzenetére


erahurka
félisten

Jó kérdés marad-e, majd meglátjuk.

App hiánya csak azért probléma szerintem mert böngészőben nincs HD lejátszás. Edge alatt sem...

Annyira a kínálat se nagy cucc, de ennyiért mindig megtalálom azt a heti két-három filmet ami ahhoz kell hogy megérje. Jöhetnének jóval nagyobb elánnal a Warner filmek például.

(#26) Necroman_Mk2 válasza erahurka (#25) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Na ja, a Disney+ e téren igen magasra tette a lécet, mert a friss cuccok mellett nagyon sok régi filmjet és sorozatot elérhetővé tettek, beleértve a 20th Centrury Fox tartalmakat is.

A SkyShowtime (Universal + Paramount) felé hasonló elvárásaim vannak.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#27) BonFire


BonFire
veterán

A legfőbb probléma az, hogy ahhoz, hogy rendes kínálatot kapj, elő kell fizess minimum 3 ilyen streaming szolgáltatásra. Nekem a Netflix ingyen van, mert a tesóm családi csomagot fizet, és maradt egy üres fiókja nekem. Viszont szinte alig van rajta értékelhető tartalom, így előfizettem a HBO Maxra is, ami szintén csalódás volt, mert csak a Warner filmek vannak rajta, azokból is kevés. Én pedig a Fox-os filmeket is látni akartam, így kénytelen voltam előfizetni a Disney+ra is. A két szolgáltatás önmagában 4480 Ft, és még mindig van egy rakás olyan film, ami nincs rajtuk. Tehát még elő kéne fizetnem az Amazonra, az Apple-ra, meg még vagy hat hasonlóra, hogy a torrenten elérhető teljes kínálat meglegyen, és az már nagyon zsebbe nyúlós.

Nem beszélve a nem amerikai filmekről, amelyeknek esélyük sincs felkerülni ezekre a platformokra, gondolok itt a régi olasz és francia vígjátékokra, krimikre, sorozatokra.

Szerk: A YouTube-prémiumot ki is felejtettem, az nálam alap 1790, hogy ne legyenek reklámok.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#28) Jakesz válasza BonFire (#27) üzenetére


Jakesz
őstag

Mellesleg ami most elérhető rajtuk, nem biztos, hogy hónapok múlva is fent lesznek lejáró szerződések miatt.

(#29) Necroman_Mk2 válasza BonFire (#27) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Akkor nézz kicsit jobban szét az HBO Maxon, mert én több Universal (Jurassic World: Bukott birodalom, Halálos iramban 9), Paramount (Sonic 2, Mancs őrjárat mozifilm) és Sony (Uncharted, Szellemírtók: Az örökség) látok fenn a Warner filmkínálata mellett. Legalább is abban az országban, ahol élek.

#28 Jakesz A Disney e téren mondjuk eléggé stabil, lévén csupán a saját katalógusból tesznek fel filmeket és sorozatokat.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.