Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) quailstorm


quailstorm
nagyúr

megláttam a lényeget a képen

LOGITECH DELUXE 250

Amúgy mennyire lehet ezzel pontosan dolgozni? Értem ezalatt 4,5 colos telefonon a szövegbevitelt.

[ Szerkesztve ]

(#2) greenity válasza quailstorm (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

:D a párom gépe, de én is szeretem :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Honkydoo


Honkydoo
őstag

jóó :)

Egyébként ha nagyon hidegre fordul az idő, ajánlom figyelmedbe: [link]

Nekem is van, itthon lehet kapni, igaz még nem lett kipróbálva, de majd télen... :)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#4) ricinus13


ricinus13
senior tag

Télen néztem én is síeléshez, de akkor pont szezonja volt és az én lapát kezeimre nem volt megfelelő. Egyébként mi is pontosan ez amiért fáznak a kezeid? Mert nekem is nagyon hamar kihűlnek 20 fok felett is akár. Én nem érzem hogy fáznak csak nagyon hidegek. Érdekelne a dolog mert eddig azt hittem amiatt van hogy egyszer sikerült -32 fokban síelni és akkor bizony nagyon megfáztak.

(#5) greenity válasza ricinus13 (#4) üzenetére


greenity
aktív tag

Most csak ebből a két színből volt kis méretben, nagyban persze volt értelmes színben is, pl feketében, barnában.....

A miért egy nehéz dolog, de úgy hívják, hogy Raynaud-szindróma [link], ami azt jelenti hogy elkezdenek fázni a kezeid, nem csak hidegek és kipirosodnak kikékülnek és egyébként meg nagyon fájnak. Az erek nem működnek ilyenkor jól az ember ujjaiban. Kapillármikroszkópiával szokták vizsgálni.

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) greenity válasza quailstorm (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

A második kérdésre (most vettem észre) teljesen jól működik a 4 colos, a 4.5 colos teledfonokon és a 8 colos tableten sem volt vele bajom. Annyi,. hogy én középső ujjal is szoktam gépelni... amin itt most nincs réz.. de meg lehet szokni. Jobb mintha lefagyna a kezem, ami ebben az időben az irodában erősen nagy veszély.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) Eastman válasza greenity (#6) üzenetére


Eastman
őstag

Erre a problémára szerintem egy minden ujjon rezezett kapacitív középső kesztyűt kellene az alsókesztyűre húznod, melynek a mutatóujját levágod, így a már megszokott módon gépelhetsz.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) quailstorm válasza greenity (#6) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nem gondoltam volna
én az apró ujjaimmal nagyjából 2-3 évig tanultam az érintéses bevitelt
most már nagyjából megy
gondolom kesztyűben kezdhetném elölről :DDD

(#9) greenity válasza quailstorm (#8) üzenetére


greenity
aktív tag

Szerintem nincs nagy különbség :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#10) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag

Köszi a cikket sorstárs. 5 éve szenvedek vele, de nem találtam még megfelelő megoldást. Eddig. :R

(#11) greenity válasza Evil Snowman (#10) üzenetére


greenity
aktív tag

Háát nem rossz, de lehet keresek egy melegebb megoldást... Néha ebben is fázik a kezem.

Nrked mitől jött ki?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#12) Eastman válasza greenity (#11) üzenetére


Eastman
őstag

Szégyellem magam, elnézést kérek. :(((

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) greenity válasza Eastman (#12) üzenetére


greenity
aktív tag

Miért is?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#14) Evil Snowman válasza greenity (#11) üzenetére


Evil Snowman
őstag

Sajnos ez egy összetett folyamat volt. 9-10 éve kezdődött akkor még nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Aztán 2008 elején lett egy tüdőembóliám, amit akkor nem tudtak az orvosok, hogy miért. Nos ez addig fajult, hogy lett egy frankó lobotómiám (kivették a jobb alsó tüdőlebenyemet kompletten). Rá 2 évre lett egy mélyvénás trombózisom a jobb vádlimban. Akkor derült ki egyrészt a Raynaud, másrészt, hogy trombofíliám van.

Megoldás az lett, hogy amíg fel nem dobom a pacskert, addig szednem kell napi szinten a vérhigítót. Azóta alábbhagyott a Raynaud is, de nagyobb hidegekben sajnos még mindíg tiszteletét teszi. :((

(#15) greenity válasza Evil Snowman (#14) üzenetére


greenity
aktív tag

Kitartás!

A Raynaud nálam már 20 fok körül beköszönt, úgyhogy azért a kesztyű. Ma megyek horgászboltba, nézünk neoprén kesztyűt, hogy tudjak horgászni is, mert az is most kínszenvedés. Én még a móka elején járok, remélem nem romlik rohamosan, így is elég ami van.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#16) Evil Snowman válasza greenity (#15) üzenetére


Evil Snowman
őstag

Annyit azért érdemes megnézetned orvossal, hogy nem vagy-e trombofíliára hajlamos. Neked is kitartás.

Hála Istennek én teljesen kijöttem a tüdőműtét okozta sokkból. Sportolásnál kicsit érezni a kapacitás csökkenést, de nem vészes.

(#17) greenity válasza Evil Snowman (#16) üzenetére


greenity
aktív tag

Szerintem az immunológián mindent megnéznek szerencsére, novemberben megyek befeküdni, majd kiderül.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#18) Eastman válasza greenity (#13) üzenetére


Eastman
őstag

Pm ment...

Sry.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.