Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maelephant


Maelephant
aktív tag

Bár mostanában nem tervezek cserét, ez a ház nekem nagyon is tetszik. Tömb, téglatest, brutalizmus, juhé!

(#2) Acélfarkas válasza Maelephant (#1) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Szintén zenész. Baromi jó "ki"s ház lett ez. Remélem lesz róla teszt itt a Prohardveren.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3) Skynet258


Skynet258
veterán

Nekem O11 Mini van, ha léghűtésem lenne akkor tuti ezt venném, mert marha jó kis ház. :K

https://geekpulse.hu

(#4) fatpingvin


fatpingvin
őstag

ha nem lenne 5 darab 5.25-ös helyet igénylő eszközöm akkor egy erősen megfontolásra érdemes házikónak mondanám, főleg a vertical GPU hellyel ahova remekül be lehet rakni a PCIe-PCI adapterpanelt az őskövület vezérlőkártyákkal

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#5) HREH


HREH
senior tag

Már venném is, csak pár apróbb problémám van vele: felül van a front I/O, illetve nem zsanéros a TG oldallap... (mostaninál nagyon kényelmes, hogy szerelésnél/takarításnál nem kell levenni)
illetve, ahogy a gyártói oldal írja, alulra max 20mm vastag ventit lehet tenni, a P14 PWM meg 27mm :(
Ezektől eltekintve számomra tökéletes ház lenne (lesz? ;] ), az NH-D15 is belefér, ATX táp is belemegy, a 2 HDD pont elférne felül, stb.

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#6) vaakuum


vaakuum
addikt

Fele térfogatban szívesen látnám a közeljövőben esedékes váltáskor. Ekkorában viszont még mikrónak sem kellene. :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7) Acélfarkas válasza HREH (#5) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

A 20 mm vastagság az opcionális vertikal GPU kit alsó elhelyezésénél igaz csak. Akkor nem fér el neked a 27 mm vastag venti.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8) Yodamest


Yodamest
addikt

Ez hibátlan ház egyébként, tényleg ezen az áron, ebben a méretben, amit nyújt páratlan. Nem vártam volna el a 3 fasza ventilátort, de hogy még ezt is tartalmazza tényleg durva, ráadásul elöl 2db 140mm, szóval még ez is pipa. Már csak meg kellene jelennie egyszer, de a jó termékekre mindig évszázadokat kell várni, ez ilyen.

(#9) blountex


blountex
senior tag

Lian Li PC-O11AIR használok 1 éve, teljesen elégedett vagyok vele.
Kényelmesen elfér benne minden, nem foglal nagy helyet, és takarításkor is egyszerű szétkapni.
Reset gomb nincs rajta, de felesleges is, elvégre laptopokon sincs, nem is hiányzik.
Pont úgy néz ki, mint ami ebben a cikkben van, csak picit nagyobb.

(#10) blountex válasza blountex (#9) üzenetére


blountex
senior tag

Bocsánat ez a pontos típus
O11 AIR MINI

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.