Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) hallador válasza Kansas (#38) üzenetére


hallador
addikt

Igen és otthon mennyi pxe szerver van, meg mennyi sccm? :) Semennyi. Ezt írtam én is, ha elolvasod. Szóval ezt nem értem miért írtad le még egyszer.

2 - 3 óra :N , akkor valamit nagyon jól csinálsz, mert a frissítések nem jönnek le annyi idő alatt pléne ha Office is van a Windows-on., nem hogy a többi amit írtam. Csak azzal elmegy 15 - 20 perc, hogy 320-or újraindul.
Szerintem fél óra csak az ameddig a driverek lejönnek, meg másik fél ameddig a programok. (Igen, csak legtöbben nem gondolnak arra, hogy előre letöltse a drivereket, nem hogy másik partíción pihen nincs is másik partíció) És még a telepítést el sem kezdted. Ez ilyen mondjunk nagyot mekkora hamar megvan, de valóban még SSD-vel is minimum 4 - 5 óra ha meg hdd, akkor 6 - 8 inkább az a 2 - 3. :(

Szerintem a Ninite-val meg az a nagy baj, hogy igazából nem annyira tudod szabályozni, hogyan telepíti azt a programot, default oszt annyi.

szerintem nem, hanem kb egyformán jól, csak a Windows-hoz is érteni kell... Pl. itt egy jó leírás, hogyan kell beállítani a Win bootloadert Linux dual-boothoz.

Csak ehhez miért kell külön program? Itt indul. Ha nem akarsz ezzel vacakolni (programmal), akkor vért izzadsz, azzal, amit a Linux alatt telepítéskor egy kattintással megoldasz. Egyrészt, másrészt, ha a Linux-ot újra telepíted, mert neked épp ehhez van kedved, lehet megint heggeszteni a boot loadert.

Otthon, nos, azon dolgozhatna még az MS, a világ végéig települnek a patchek :W , de talán a Win10-zel bejött új patchelési modell segít valamennyit...

Szerintem is így van.

(#39) bambano

Igen szerintem is, meg otthon ki az aki erre fenntart egy eszközt, hogy karbantartott, 1 - 2 havonta beletelepített frissítésekkel, meg frissített szoftverekkel, meg friss driverekkel ott legyen.

Szerintem ez ilyen ákom bákom Microsoftos hozzászólás volt. Hol volt hol nem volt soha nem is volt talán de mi ezt is tudjuk, vagy nem, de mindegy is megvették vigyék... :((

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.