Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

húú, ez miatt fogok venni egy PS4-et... tuti :))
kérdés, PC-re mikor jön a PS4-es megjelenés után...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) #80123904 válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


#80123904
törölt tag

A last of us 2-vel és a GoW-al fogják trióban adni humble monthlyként. ;]

ui: Megnézném, hogy mit hoznának ki grafika terén PC-n.

[ Szerkesztve ]

(#3) - = Zk = - válasza #80123904 (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nembaaaj, engem csak ez az 1 gém érdekel :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) ribizly válasza - = Zk = - (#3) üzenetére


ribizly
veterán

Egy ideje már igaz a mondás, hogy jobban megéri PS4 pro-t venni, mint VGA-t.
Story based single cuccok simán rendben vannak rajta, az exkluzívok meg odab@sznak.
Az FPS multi kontrollerrel sz@r, de legalább nincsenek cheater-ek.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Troy Baker is szerepet kapott? Errōl nem is tudtam. Nagyon komoly neveket sorakoztat fel Kojima. Most aztán kiéli a rendezōi hajlamait

Jól láttam,hogy az egy "summon" volt az entitások energiájából? :Y

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#6) Gebriel


Gebriel
veterán

Már vártam egy ilyen jellegű tartalmat a játéktól.
Tipikus Kojima :D

(#7) - = Zk = - válasza ribizly (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én maradok örök PC-és, és Xbox-os számomra az egér+bill örök, persze van Xim4-em, de csak a Destiny 1-et játszottam ki vele, a sztori vonalat.. ennyi... én multizni nem, járok már lassan 1 éve.. jó nekem a sandbox :C

a PS4 exklúzívokból sem mind érdekel, így... egyelőre felesleges.. a Forza sorozatot szeretem, a régebbiek nincsenek PC-re, az újabbak igen... le van a gond...

Egy ideje már igaz a mondás, hogy jobban megéri PS4 pro-t venni, mint VGA-t.
a PS4Pro helyett ink a "konzol" szót használnám... de nekem pl megfelel, hogy 1-1,5 évente veszek új hardvert a gépbe.. akinek meg nem, konzolra vált... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) Fitzgerald válasza hombre[EU] (#5) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Troy Baker kb. minden második játékban kap valami melót manapság.

[ Szerkesztve ]

(#9) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

2023 korul mire lesz belole vmi, hol lesz mar a PS4.

/s

(#10) Silεncε


Silεncε
őstag

Ez a játék (számomra) egy olyan katyvasznak tűnik, amiből én nem látom, hogy tudna Kojima egy értékelhető játékot csinálni. Nem tudom, hogy az MGS trailerek mennyivel voltak jobbak, akkor még nem követtem a sorozatot, de ez a bazi titkolózás már kezd fura lenni. Vagy az fog történni, hogy ez lesz az évezred játéka vagy Kojima túltolja és ez lesz az évezred bukása. Kíváncsi vagyok mindenesetre.

(#11) wjbhbdux válasza Silεncε (#10) üzenetére


wjbhbdux
veterán

En ugy kepzelem el hogy egy teljes jatek lesz hasonlo stilusban, mint a MGS V kezdo resze a korhazban. LSD, The Game.

/s

(#12) hombre[EU] válasza Silεncε (#10) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:) Tételezzük fel,hogy el szeretnéd mesélni a MGS 2 (ami szerintem A Kojima game) történetét valakinek. Nem elég egy 5 perc trailer semmire(még egy karakterre se úgy,hogy ismerjūk az univerzumot,ahol játszódik). Arról nem beszélve,hogy utána órákat lehetne vitatkozni a témájáról,mint pl. az internet cenzúrázása... Jéé 17 után pont aktuális
Biztos lehetsz benne,hogy a trailerekbōl nem fog összeállni a kép,de lehet,hogy 10óra gameplay után se

Life, Uh, Finds A Way

(#13) Persie12


Persie12
aktív tag

El nem tudom képzelni ebből mi lesz. Nem tudom magát a stílusát se behatárolni a játéknak. Kíváncsi leszek mikor fogunk többet megtudni róla. Egyelőre ott van a kívánság listán. :D

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#14) Scholes9 válasza Persie12 (#13) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Megint egy semmilyen videó, okosabbak nem lettünk. Nehogy nagyobb legyen a füstje, mint a lángja :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ebből lehet hogy lesz PC port? A videó hangulatos, kár hogy a játékról semmi érdemit nem tudni.

(#16) - = Zk = - válasza Hunpriest (#15) üzenetére


- = Zk = -
félisten

"elméletileg" igen, lesz PC port...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) Persie12 válasza Scholes9 (#14) üzenetére


Persie12
aktív tag

Bennem is van egy ilyen füstös dolog, remélem hamarosan kiderül.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#18) hombre[EU] válasza Hunpriest (#15) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ebből lehet hogy lesz PC port?
Elképzelhetetlennek tartok bármilyen portot ezután,hogy a Decima motort választotta. Maximum a PS Now-on keresztül

Life, Uh, Finds A Way

(#19) .LnB válasza Scholes9 (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem lesz.
De akinek nem tetszik (és most nem kizárólag rád gondolok), azoknak még mindig ott az éves COD, AC, FC, és a hasonló sz*rok. :) Én már annak örülök, hogy Kojima mer mást csinálni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) antikomcsi válasza - = Zk = - (#16) üzenetére


antikomcsi
veterán

Már ha egyszer megjelenik valójában, nem csak elméletileg! ;] :DDD

Nem is tudom, hogy mióta látom feltűnni ennek a játéknak egy-egy videóját, de legalább jól fog futni PS6-on. :DDD

(#21) Snike


Snike
aktív tag

Nem tartom kizártnak, hogy ez lesz a PS5 nyitójátéka

PS5, mert az jó! :)

(#22) #78687232 válasza Scholes9 (#14) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ez az elvakult fanoknak készült, úgysem értheted. :C

(#23) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nyáron bejelentettek 4 darab AAA exkluzív címet PS4-re : TLoU 2, Ghost of Tsushima, Death Stranding és a Spiderman-t. Az utóbbi most jelent meg, a többi 2020/21-ig megjelenik.
Nem értem miért kell értetlenkedni? Ahogy a CDPR szokta mondani: It's Ready when its Ready

Life, Uh, Finds A Way

(#24) Carlos Padre válasza #80123904 (#2) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ugyanezt nagyságrendekkel nagyobb gépigénnyel ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#25) #78687232 válasza Carlos Padre (#24) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ez mekkora hülyeség, normális fejlesztés mellett sokkal többet ki lehet hozni és még mellette optimalizált is maradhat.

(#26) - = Zk = - válasza antikomcsi (#20) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nembaaaj, PC-m lesz hozzá :C
garantálom :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27) wjbhbdux válasza - = Zk = - (#26) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem fog jonni PC-re, ez csak akkor merult fel amikor meg nem karolta fel a Sony a csapatot es adtak nekik a Horizon motorjat a jatekhoz. Persze elobb-utobb jonnek a konzolok melle a stream szolgaltatasok is, akkor majd lehet minden PC-n csapatni a Sony ujabb jatekait. Talan a 5G elterjedesevel par even belul megvalosulhatnak.

/s

(#28) Scholes9 válasza .LnB (#19) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is örülök, csak nehogy káosz legyen a vége, drukkolok neki, hogy sikerüljön egy jó játékot összehozni :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#29) - = Zk = - válasza wjbhbdux (#27) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor veszek majd egy PS-t... elfér majd az XBox mellett.. de addig felesleges nekem

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30) .LnB válasza Scholes9 (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A MGS is káosz, mégis imádjuk. Pár hét-hónap míg majd fejben összetesszük, hogy miről szól. De nem baj az! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31) Gebriel válasza Silεncε (#10) üzenetére


Gebriel
veterán

Volt olyan amit túltolt?🤔

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.