Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) TESCO-Zsömle válasza Sirandrish (#49) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A Blizzard pont azért vicces példa, mert a CDPR pont az ő szellemiségüket másolja a "When it's done." fejlesztéssel. A Heartstone még nem is volt akkora kockázat, mert ugyanazon az évtizedes univerzumon alapszik, amit a Warcraft-tal csináltak anno. Akkora rajongóbázissal, hogy a pólóktól kezdve a kulcstartókig akármit el tudnak adni azzal a témával.

OV már más téma, de ott is egy konkrét piaci igényre reagáltak a tőlük megszokott alapossággal.

Ha azt vesszük, a CP2077 még csak nem is egy új IP, hanem egy nagyon réginek a folytatása/feldolgozása egy olyan korban, amikor dúl a Sci-Fi és a 80-as évekbeli retro őrület. (És igen, a cyberpunk téma pont annak a kettőnek a keveréke, megint egy egyértelmű piaci igény.)

De javíts ki, ha szerinted rosszul látom a dolgot.

Egyúttal engedd meg, hogy feltegyek egy kérdést így az előrendelésekkel kapcsolatban: Figyelembevéve mindazt, amit a Blizzard vagy a CDPR letett az asztalra, mit kéne még egy stúdiónak csinálnia, hogy igazolva érezd azt a bizalmat, amit az alapjáték és a szezonbérlet, ne adj isten egy gyűjtői kiadás megelőlegezése jelent? Mit kell még letenn az asztalra a vásárlói bizalomért?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#52) Sirandrish válasza TESCO-Zsömle (#51) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én szoktam előrendelni. Példának okáért a Nintendo pl a Zelda címmel épp tett eleget, hogy azt gond nélkül előrendeljem. De a Super Smash limitáltat is előrendeltem, és itt van a polcomon. Sőt...a nemsoká megjelenő Zelda szintén elő van rendelve most is. A Last of US 2 is elő lesz rendelve amint lehetőség lesz rá.
Egy Diablo 4et egy ezredmásodperc alatt előrendelnék pl, de egy új IP-t nem, mert sose lehet tudni, még akkor sem ha amúgy eleget tett már le a cég az asztalra.

Nekem a CDPR amúgy nem tartozik a nagyok közé(számomra). Mármint maximáisan elismerem a W3 sikereit, és biztos hogy rettentő szuper játék, de engem pl még nem tudott felcsigázni annyira hogy beszerezzem, pedig nem egyszer volt már gombokért a GOTY....nem tudom miért amúgy, mert tényleg csak és kizárólag jókat hallok róla. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53) rottenbull válasza #04430080 (#38) üzenetére


rottenbull
senior tag

Az ugralos harc minden volt csak nem biztato. A letras resz sem tunt biztatonak. Eddig azt tudnam levonni a latottakbol, hogy az atvezetokben adagolt sztori elviheti a hatan, ha nem lesz tul elvont.

(#54) rottenbull válasza TESCO-Zsömle (#51) üzenetére


rottenbull
senior tag

Amit a CDPR letett az asztalra, az legalabb 3-4 honappal a megjelenes utan volt epkezlab. Ez mindharom witcher jatekukra ervenyes.

(#55) #04430080 válasza rottenbull (#53) üzenetére


#04430080
törölt tag

Én így kezdem

- single legyen benne (nem érdekel sem a BR, sem valami multis dühöngő 10 évesek számára)
- ne legyen valaminek a 10. része 10 év alatt (AC, FC és társai)
- ne legyen bughalmaz
- ne legyen 3 kattintással összedobott valami
- legyen érdekes a története, karakterei

- valami értelmesebb stratégia

Ennek évente még 10 játék sem felel meg.

[ Szerkesztve ]

(#56) exedoc


exedoc
senior tag

Én csak aztat szeretném hollegyen tánc. :DDD Meg aztat hogy gyüjjön pétszére mer ez mán oda nagyon köllene. Masmán annyira mind az oltárra a terittő. :DD

(#57) TESCO-Zsömle válasza exedoc (#56) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Zárcsökkentést kihagytad. Azt hiszem abban az ügyben Kensington az illetékes.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.