Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lofagi


lofagi
addikt

Instant buy lesz, ha megjelenik PC-re! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Jó lenne PC -n is.Kíváncsi lennék rá,de nem annyira hogy ezért konzolt vegyek. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) myckey


myckey
veterán

Lehet, más eszközre érkezik. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) Norb79 válasza myckey (#3) üzenetére


Norb79
őstag

Jön a switch verzió?!

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nagyot néznék,ha a Sony pont Kojimával nyitna a PC felé :) inkább egy (guerilla?) multishooterre tippelnék ami ps-pc crossplay...

Vagy bekeményít a Google? :) Stadia x Playstation
Nem hülyeség több lábon állni a streamingnél, lutri az egész, nem tudhatod a végén (5-10év múlva) ki lesz a befutó

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#6) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Monthly Bundleba pont jó lesz :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) sp8787


sp8787
addikt

Vicces cca 1 hete meg az volt a "hir" ,hogy lehet PS-re se lesz kesz idoben.

(#8) myckey válasza Norb79 (#4) üzenetére


myckey
veterán

Exboxra ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#9) Wesder válasza myckey (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Esélytelen. Biztos PC lesz, mert alapbòl arra készítette volna a Mester.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) myckey válasza Wesder (#9) üzenetére


myckey
veterán

Úgy legyen !
Viccet félretéve .

De sztm ez kamu.
Ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11) rottenbull válasza Sirandrish (#6) üzenetére


rottenbull
senior tag

Esetleg game pass

(#12) Sirandrish válasza rottenbull (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szigorúan 300é :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) rottenbull válasza Sirandrish (#12) üzenetére


rottenbull
senior tag

:D

(#14) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Epic Game Store...

Szerintem.

Utóbbi időben nyitogatták a tárcát PS-exkluzív címek felé, ez meg aztán húzócím, ha 0day elérhető lesz ide is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Az benne van a pakliban, de abbòl nagy balhé lesz megint.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) GodGamer5 válasza TESCO-Zsömle (#14) üzenetére


GodGamer5
addikt

Igen ez elég valószínú, hogy így lesz.
Mondjuk a Last of Us 2, meg a MediEvil remaster miatt nem úszom meg az újabb ps vásárlást... :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#17) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#15) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Miért lenne?

Már megjelent PC-re EGS-en keresztül a Heavy Rain, a Beyond: Two Souls és előrendelhető a Detroit: Become Human.

Nem volt belőle balhé, sőt, sokan örömmel fogadták a hírt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Azért volt a ménincssteamenköcsögepic is.
Értelmes ember ilyenen nem hàborog, hanem jàtszik.
Kivàncsi leszek MS mikor kéri meg a QD-et hogy oda is portoljàk a trio-t. Gondolom soha... Vannak olyan retardok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#18) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

MS nem játékportot vesz, hanem stúdiókat. QD meg a saját helyzetében csaknem lesz olyan hülye, hogy eladja magát...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20) #04430080 válasza Wesder (#18) üzenetére


#04430080
törölt tag

Ők nem fogják megkérni, hanem majd megveszik őket :DDD

(#21) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Az Epic megvette ugye PC-re.
A QD-nél meg mondtàk hogy minnél több platformra elakarjàk készíteni, csak hàt ugye ahoz meg pénz kell mert senki sem dolgozik ingyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#21) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Így van. És ha ezt megteszik a Death Standing-gel, ki ágálhatna az Epic ellen és milyen indokkal? Rohadjanak meg, mert senki más nem szurkolt le egy halom pénzt a PC-portra?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23) VikMorroHun válasza TESCO-Zsömle (#22) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Végül is, ha sok millió dollárért ezt is megveszik, akkor a PC-seknek csak jót tesznek, mert nekik már nem kell érte fizetni...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#24) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Stadia-ra is meg fog jelenni, csak úgy érdekességképp..

(#25) Sirandrish válasza Wesder (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól tette :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Látom nem biznak annyira a sikerben... Mindenki elvan szálva ettől a játéktól, pedig még konkrétan semmitse mutattak. Lesz itt pofára esés szerintem. :D

(#27) Sirandrish válasza BoneDragon (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Olyan mint a Cyberpunk. Arról is mikor csak annyit lehetett tudni hogy egy játék lesz ami valaha megjelenik, meg volt egy promo kép a neonvilágításos kocsiról, már 3M ember előrendelte, és a torkodnak ugrottak ha meg merted kérdezni hogy amúgy ez mi?

Hogyhogymi?? CD Project!!! Jó-jó, azt értem, de ez a játék milyen lesz? CD PROJECT!! VIlágos, de autós, kaland, FPS, TPS, vagy mi lesz? CD PRODZSEKT!!!44!!

Itt feladtam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28) BoneDragon válasza Sirandrish (#27) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ott a Witcher és a témaválasztás miatt hisznek benne, ami érthető is.

Itt viszont mit lehet tudni? Van egy baba amit szállitani kell egy üres játékmezőn és néha használni a létrát...
Múltkor mutatták azt a létrát, a zinternet szétrobbant akkora sikere lett. Brutál lehet az a létra. :C

(#29) Sirandrish válasza BoneDragon (#28) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az rendben, de erről azt sem lehetett tudni hogy eszik majd vagy isszák.
Ennyit erről is tudni azért...Kojima, MGS, Kojima :D

A létra meg..há...legjobb :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) TESCO-Zsömle válasza Sirandrish (#27) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha valaki valamit nagyon jól csinál, és ezt képes huzamosabb időn keresztül újra és újra megismételni, akkor a teljesítménye elkezd összekapcsolódni a nevével. Ezt hívják márkának (Brand). A CDPR vagy Kojima neve is ilyen, de említhetnénk a From Software- t is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31) Sirandrish válasza TESCO-Zsömle (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért nem kezd el a nyálam csorogni, mert a kedvenc fejlesztőm és/vagy kiadóm bejelent valamit. Azért látnom kell hogy miről van szó. Az addig rendben van hogy teszem azt biztosan minőséget tesz le az asztalra, de attól még nem biztos hogy tetszik nekem.

Az nyilván más ha mondjuk egy sorozat következő darabját jelentik be.

Imádom a Blizzardot, a Nintendot, de a Sonyt is...de stratégiai játékot akkor sem vennék ha ők hárman összeállnának, és úgy csinálnának egyet. Még akkor sem ha a világ legjobb játéka lenne...nem az én stilusom...teljesen mindegy ki csinálja.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) Silεncε válasza Sirandrish (#31) üzenetére


Silεncε
őstag

Viszont gondolom (az aláírásodból kiindulva) egy új Zeldánál te is így érzel. Kb az sok embernek most a DS is.

Kojima az MGS-el már alkotott egy maradandót, ezért hisznek benne sokan. Nyilván ez nem jelenti azt automatikusan, hogy a DS jó lesz, de a hype úgy néz ki, mégis működik. Aztán meglátjuk, mi lesz a vége, kíváncsian várom én is a novembert, remélem tényleg jön PC-re, PS-t nem akarok csak emiatt venni.

[ Szerkesztve ]

(#33) Sirandrish válasza Silεncε (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy új Zeldánál igen.
DS-ből hány volt eddig? :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) #04430080 válasza Sirandrish (#33) üzenetére


#04430080
törölt tag

Ne úgy nézd, hogy Death Stranding, hanem úgy, hogy Kojima játék.

(#35) Sirandrish válasza #04430080 (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erről írtam fentebb... Az nem jelent semmit...csinálhatna autós játékot is. Nyilván nem fog, de érted. :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) Sirandrish válasza Silεncε (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

PS nekem ugyan van, de még én is inkább PC-re venném meg, ha egyidőbe jönne a konzolos verzióval. Persze előbb azért megvárok pár értékelést róla :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37) Shepard válasza BoneDragon (#28) üzenetére


Shepard
tag

Azért annál már jóval többet lehet vélni, tudni, összerakni a játékról fejben, mint hogy pampers-ért rohangászol a nyílt terepen.. Lásd az eddigi bemutatókat és Kojima megjegyzéseit.

(#38) #04430080 válasza Sirandrish (#35) üzenetére


#04430080
törölt tag

Értem, de amennyit láttunk belőle, már elég bíztató.

(#39) BoneDragon válasza Shepard (#37) üzenetére


BoneDragon
veterán

Majd ha a saját szememmel látom, addig felőlem azt hazudnak le amit akarnak. Túl sok AAA játékkal játszák el ezt mostanában...

(#40) kwzatz válasza Sirandrish (#27) üzenetére


kwzatz
őstag

"Olyan mint a Cyberpunk. Arról is mikor csak annyit lehetett tudni hogy egy játék lesz ami valaha megjelenik, meg volt egy promo kép a neonvilágításos kocsiról, már 3M ember előrendelte, és a torkodnak ugrottak ha meg merted kérdezni hogy amúgy ez mi?"

Még soha nem rendeltem elő semmit, de ez azért akkora ferdítés, mint a ház. Előrendelni az idei E3 óta lehet, közel 1 órás játékmenet videó (pedig ez mondjuk nem túl gyakori, főleg ennyivel a megjelenés előtt) plusz rengeteg infó a játékról meg már tavaly augusztusban is volt és az összes kérdésedre, sőt még többre is megvolt a válasz.

(#41) Sirandrish válasza kwzatz (#40) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze hogy túloztam, honnan is tudnám hányan rendelték elő. Nekem viszont volt egy ismerősöm, aki konkrétan egy időre negharagudott, mert meg mertem kérdezni hogy miért várja ennyire. Ez még bőven mindenféle infó előtt volt. Még megsértődött hogy miért ne várhatná. Mondtam neki hogy tőlem várhatja, csak mondja már el miért, hátha várhatjuk együtt :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42) Sirandrish válasza #04430080 (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

Reméljük tényleg fasza lesz, és hogy tényleg jön PC-re :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43) #04430080 válasza Sirandrish (#42) üzenetére


#04430080
törölt tag

Bízzunk benne. Mondjuk én nem fogom PC -re megvenni, hanem PS -re.

(#44) kwzatz válasza Sirandrish (#41) üzenetére


kwzatz
őstag

Az azért más, mármint várni valamit vagy előrendelni. Annyi is elég lehet, hogy az egyik kedvenc játékának (Witcher 3) készítője most sci-fi game-et csinál, ha érdekli a műfaj, már kíváncsivá teheti őt anélkül is, hogy mást tudna róla. Gondolom ez azért nem úgy néz ki, hogy egész nap ül otthon és várja. :D Nem tudnám egyébként megmondani, hogy mióta lehet tudni, de az is elég régi infó szerintem, hogy open world rpg/shooter lesz. Én is elég régóta vagyok rá kíváncsi, de úgy igazán várni kb. a tavaly augusztusi gameplay videó óta várom.

(#45) Sirandrish válasza #04430080 (#43) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha már PC-re is jön, akkor csak arra veszem. Nem tudom mennyire hegyezik ki a cuccot, de félő hogy PS-en gond lehet az FPS-el..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46) Sirandrish válasza kwzatz (#44) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Annyi is elég lehet, hogy az egyik kedvenc játékának (Witcher 3) készítője most sci-fi game-et csinál,"

Mondhatta volna ezt is, de ő inkább felháborodott :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47) kwzatz válasza Sirandrish (#46) üzenetére


kwzatz
őstag

Az mondjuk valóban érthetetlen. :D

(#48) TESCO-Zsömle válasza Sirandrish (#35) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De igen, mert aki valamiben jó, aki megteheti, hogy azt csinálja, amiben jó, az nem fogja megtagadni önmagát és elmenni eszkábálni egy számára teljesen idegen zsánert.

CDPR-től például vakon tudtuk, hogy a CP2077 egy történet alapú akció-szerepjáték lesz, mert abban jók. FromSoftware-től pedig vakon tudjuk, hogy SoulsLike/kaszabolás lesz, mert ők meg azt csinálnak. Pont.

Egy olimpiai gátfutótól sem vârod, hogy hirtelen focizni fog, pedig az is sport...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49) Sirandrish válasza TESCO-Zsömle (#48) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezen a vonalon maradva a Blizzardnak sosem kellett volna kiadnia a Hearthstone-t, vagy az Overwatchot.
Nah de mindegy. :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50) Shepard válasza BoneDragon (#39) üzenetére


Shepard
tag

Ezt mondjuk aláírom, sok pofátlanság történt az utóbbi időben és egyik-másik kiadó / fejlesztő a mai napig félkész dolgot ad ki a kezei közül. Kojima csak nem játssza ezt meg egy saját induló címmel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.