Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tothjozsi96 válasza zolomon17 (#50) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Árban egy PC sokszorosa egy PS4-nek, szerintem ezért is kár hasonlítgatni.
Mindkettőnek van előnye hátránya, de én úgy érzem kaptam valamit a PS-től amit a PC sose tudott “megadni”.

Én is dettó így vagyok, olyan története van a játékoknak hogy megőrülök. ;]

Szerintem nem is az hogy melyik platform a jobb, de nekem sokkal jobban tetszik ez hogy akár a nappaliban akár ágyból bárhogy jó játszani. PC-nél jó esetbe székhez és asztalhoz vagy kötve.
Nekem ezek olyan előnyök hogy már csak ezért is konzol.

Mondjuk imádom a COD WWII-t, arra ott a PC, minden másra... ;]

(#52) Vesa válasza zolomon17 (#50) üzenetére


Vesa
veterán

"a controller nekem továbbra sem megfelelő irányító eszköz ott, ahol lőni kell"

Nem csak ott, sőt, pl. el nem tudom képzelni, hogy egy építős játékot (pl. Cities:Skylines), vagy stratégiát (pl. Stellaris), melyek dedikáltan egérre vannak kitalálva, hogyan lehet játszani konzolon? Mert kiadták ezeket konzolra is tudtommal. Szerintem csak mazohistáknak alkalmas.
Én Xbox-on egyedül a teniszt szerettem játszani, arra sokkal jobb volt a kontroller. Csak az meg nem tudott érdekelni két hétnél tovább...

pláne mikor behozza pl. egy PS3-PS4 váltást követő technikai hátrányát.

A konzolok soha nem hozzák egy PC szintjét, még megjelenéskor sem! Azonban ennek ára van, és teljesen megértem azokat, akik ki vannak akadva azon, hogy egy fullos PC inkább a fél, egymillióhoz van közel és nem ér nekik ennyit az a többlet, amit nyújtani képes.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#53) icemad válasza Vesa (#52) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Anno az xbox 360, megjelenéskor eléggé hozta egy felső kategóriás pc szintjét. Ha az új generáció stabilan tartja a 4k/60fpst, nekem már elég. Meg azt sem kell elfelejteni, hogy egy konzol kezelése sokkal sokkal egyszerűbb. Nem kell driverekkel, beállításokkal szórakozni, letöltöd a játékot és megy. Nyilván day one játékoknál vannak hibák/bugok, de ez minden platformon így van, még a telefonos játékoknál is. Én PC-n már csak a régi klasszikus játékokkal játszok. Kontroller használatát meg szokni kell, nekem kb 1 hónap volt, mire normálisan tudtam célozni. Valakinek meg 2 nap elég erre...

(#54) AlfaDév


AlfaDév
csendes tag

Jó cikk volt , köszi🙂

(#55) .LnB válasza AlfaDév (#54) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#56) sixpak


sixpak
nagyúr

Még 7 nap...

PC-s topik lesz/van?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#57) .LnB válasza sixpak (#56) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs külön topik. Nem hiszem, hogy kell. Az topikja úgy is kihűlt már tavaly november óta, szóval nem lesz fennakadás. A PC-sek úgy is csak arról tudnak beszélni, hogy "Nem indul. Így indul. Úgy indul. Ennyi fps-em van. Annyi fps-em van. Mikro lag van. Bugos. Kifagy." ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#58) sixpak válasza .LnB (#57) üzenetére


sixpak
nagyúr

Akkor vonuljak a PS topikba?
Remélem nem hajtanak el, mint pc-s paraszt. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#59) .LnB válasza sixpak (#58) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kétlem, egy hónapja nem írd oda senki.
De felőlem ide is írhatsz. Én figyelem mindkettő topikot. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#60) sixpak válasza .LnB (#59) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ok. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.