Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dvix


Dvix
senior tag

Köszönjük a cikket! Nos... alig várom, hogy ez a komment szekció felrobbanjon! :DD Én nem szívlelem a játékot, se a stílust, amerre elvitték az egészet. De végig még nem olvastam a ciked csak az 1/4-ét, és élveztem eddig, szóval nem kérek vissza 20 percet az életemből végén sem szerintem! :U

[ Szerkesztve ]

(#2) Mokó


Mokó
aktív tag

Szerintem ezt beszúrom ide és itt hagyom,vigyázat,igen időigényes.

Whitelight-Death Stranding Critique

(#3) Big_Boss


Big_Boss
aktív tag

Nagyon jó írás lett!
A story fantasztikus, a "multiplayer" része korszakalkotó.

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hopp, ezt én írtam. ^^ Már majdnem el is felejtettem.
Nem is írtak az illetékesek, hogy most fog kikerülni. "Épp időben", mert még novemberben írtam. És a saját logout-omra ki is tettem, akkor írtak rám, hogy jó írás, kikerülhet címlaposnak? (közben már be volt küldve címlaposnak) ~3 hónapja...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) .LnB válasza Big_Boss (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) d@vee


d@vee
őstag

Van már méh, medve, kecske, sebész, kenyér, stb...szimulátor és végre megkaptuk a csomagszállító szimulátort is :C

Jó írás, az elfogultságot meg már a címből borítékolni lehetett, de szerencsére te nem is próbálod leplezni.
Néztem már sok tesztet, videót a játékról de még mindig felemás az érzésem vele kapcsolatban. PS fórumban el mertem ejteni, hogy nem tetszett az MGS5 (én vagyok a szar, mert nem értem Kojimát, nyilván csak ez a lehetséges magyarázat van), emiatt nem hiszem hogy most beruháznék rá. 1-2 év múlva, akcióban már megérhet nekem pár ezret, mert ahogy elnézem a játékidőt, az van benne bőven. Felfedezgetni szeretek, a világa pedig érdekesnek néz ki.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#7) erahurka


erahurka
félisten

Ezt nem tavaly novemberben írtad? Jó hamar kikerült :DDD

(#8) .LnB válasza erahurka (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

4.-es kommentem? :U :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az írásba már nem módosítok bele. De hozzáfűzném, hogy a Death Stranding után játszottam végig a The Legend of Zelda: Breath of the Wild-et. És open world játékmechanikában, és komplexitásban kifújja a DS orrát is a Zelda. Nem tartom jobb játéknak a DS-nél, de ebből a szempontból sokkal fejlettebb, és előremutatóbb. Pedig az a játék lassan 3 éves.
Csak a miheztartás végett írtam ezt ide le.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) atike


atike
nagyúr

Jól összeszedted! Sok ilyen írás kellene még (és persze sok ilyen játék.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) erahurka válasza .LnB (#8) üzenetére


erahurka
félisten

Nem néztem a kommenteket :DDD

(#12) sixpak


sixpak
nagyúr

Világlegjobbjátéka!!!!...remélem, egyelőre csak a trailerekre alapozva, pc-s paraszt vagyok, nekem csak nyáron jön el a kánaán. :D
Amúgy az összes trailert, werkfilmet 20x megnéztem már, nem emlékszem mikor vártam ennyire játékot.

Az írás biztos kiváló, de a spoiler figyelmeztetésnél abba kellett hagynom, majd nyáron elolvasom... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13) tothjozsi96 válasza sixpak (#12) üzenetére


tothjozsi96
addikt

+1

(#14) .LnB válasza sixpak (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd készíthetsz ebben a játékban is szép screenshot-okat. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) sixpak válasza .LnB (#14) üzenetére


sixpak
nagyúr

Tervben van :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16) nexplo


nexplo
őstag

Jó írás. Simán van olyan jó hogy megvenném a játékot miatta :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#17) .LnB válasza nexplo (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) Raysen623


Raysen623
addikt

Csak azért nem olvasom még el a cikked mert nem játszottam még eleget a játékkal :DDD De eddig nekem is nagyon tetszik, meglátjuk hova fut majd ki a végére. Persze nem garantálom hogy kiplatinázom.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#19) b.


b.
félisten

Jó írás lett :R
Nagyon tetszik a hangulata a videók alapján a játéknak. Szerintem ez egy olyan OW. játék lesz ami még nekem is tetszik. Eddig ilyen a Witcher 3 és a Zelda volt.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) .LnB válasza b. (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi van a PS4-eddel? Már nincs meg? Játszd végig azon.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) nexplo válasza .LnB (#17) üzenetére


nexplo
őstag

Mi köszönjük az idődet - energiádat :K

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#22) b.


b.
félisten

De megvan csak időm nincs sajnos. :( Azon fogom majd kiprobalni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#23) sp8787


sp8787
addikt

"Befejeztem a játékot."
En meg az olvasast ezen a ponton.

Milyen ujmodi hobort ez mar ,hogy vegjatszanak jatekokat vagy pl. solo-ban nyomnak vegig jatekokat ,hogy valos kepet kaphassanak roluk, majd meg ezek utan ismertetot/tesztet vagy mit tudom en mit irnak rola??!!

Hova jutott/halad mar ez a vilag!

(#24) Jackie_Chan válasza .LnB (#4) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Nagyszerű lett a cikk.Minden egyes mondatával egyetértek és én is ugyanígy érzek a játék iránt.
Köszönöm. :R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#25) .LnB válasza sp8787 (#23) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

;] uhhh...
De azért olvasd már végig na. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) b. válasza sp8787 (#23) üzenetére


b.
félisten

:DDD gonosz

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#27) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

El szabad-e olvasni a beszámolódat, annak aki még nem játszott vele, de tervezi, hogy kijátsza majd? Úgy láttam a steamen, hogy PC-re is várható a portolás valamikor idén. Vagy ne várjak vele, vegyek egy PS4-et, plusz a játékot aztán adjam el, ha kijátszottam? :DDD (Nem kívánok ugyanis konzolt is tartani a PC mellett, mert az online esport játékokat szeretem.)

Jevons paradox

(#28) hombre[EU] válasza Aprósólyom (#27) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Oh, Death Stranding :) jó kis hónap volt. Hiányolom a tükrös-majmolós screenshotot :D

Life, Uh, Finds A Way

(#30) Komplikato


Komplikato
veterán

"A PT-k elleni harc más tészta. Egyrészt nem érdemes belemenni. Ha ügyetlen vagy, akkor rendszerint mini boss fight-ba torkollik egy ilyen találkozás. Ijesztő jelenségek, jobb távol maradni tőlük. Nem szeretném részletezni, hogy pontosan mik is ők."

Belelesve némelyik gaming videóba, nyilván játékosoktól függően, én azt véltem látni, hogy aki belemegy a mini-boss harcokba, az több XP-t szerez, rengeteg nyersanyagot, goyrsabban fejlődik, hamarab jut el valahova, mint lopakodva és még az eső nagyobbik részét is megússza. Persze mire rájön valaki hogyan tudja ezeket gyorsan, kis vesztességgel letudni, lehet megőszűl pár hajszála. ;]

Azért örvendetes, hogy megkapta Kojima a Decima Engine-t és még bele is piszkálhatott, mert a Konamis szakítás közben oda lett az általa fejlesztett Foxengine is. Az írás annyira meghozta a kedvemet a játékhoz, hogy nem kizárt beszerzem majd a PC verziót.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#31) .LnB válasza Komplikato (#30) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, nem. Ezek a mini-boss fightok 100 like-ot adnak (ami ugye itt az XP). Az pedig szinte semmi. Amit sokat lehet velük nyerni az a kristály, de az is könnyen beszerezhető, szóval azért se éri meg inkább harcolni. Ezek a bossfight-ok egyediek, de kicsit uncsik. Leszámítva mikor 4db "lion" lespawnol, az azért már odafigyelést igényel. Bár én ilyennel nem találkoztam, nekem 2 volt a max.
Az eső részét pedig csak egy rövid ideig úszod meg vele. Egy idő után ugyan úgy PV-s terület lesz ahol harcoltál, ahogy előtte is volt.

Én nagyon keveset harcoltam a kötelezőeken kívül a végigjátszás során. Utána, amikor a platinát csináltam, akkor azért többet, és ugye hard-on, de az se volt annyira vészes. De összességében kifizetődőbb a lopakodás.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) RudY válasza .LnB (#31) üzenetére


RudY
addikt

Nekem is 4 lion-t dobott. :DDD Nem tudni mi alapján szórja a rohadványokat, talán a harcosabb stílusúakat jutalmazza így? Mondjuk én sokszor fosztogattam az öszvéreket és a terroristákat is. 100+ óra után félre tettem év végén, kicsit már sok volt egyhuzamban, de most befejezem lassan. :K

(#33) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Ez a játék nekem abba a kategóriába tartozik, amit majd bezsákolok, ha esetleg PS Plus-ban ingyenes lesz. Persze letölteni soha nem fogom. :D

(#34) tothjozsi96 válasza <Lacy85> (#33) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Ha nem töltöd le, akkor tök mindegy hogy lesz PS Plus-ban! :))

(#35) <Lacy85> válasza tothjozsi96 (#34) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Valakit hátha érdekel majd a családban. :D

(#36) .LnB válasza <Lacy85> (#33) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arra a kategóriára gondolsz, ami az érett, felnőtteknek szóló játékoknak a halmaza? ;] :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#37) <Lacy85> válasza .LnB (#36) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Miért? Minden érett, felnőtt ember postás akar lenni?

(#38) icemad válasza .LnB (#36) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez előtt melyik Kojima játékokkal játszottál, hogy rajongó lettél?

(#39) hombre[EU] válasza icemad (#38) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerinted? :D egyértelmūen a Policenauts

Life, Uh, Finds A Way

(#40) icemad válasza hombre[EU] (#39) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Erről még nem is hallottam. Pótolom majd.
Csak azért kérdezem, mert nekem pl Peter Molyneux az egyik kedvenc játék készítőm. De ő teljesen más stílusú játékokat készít. Ő a Dungeon Keeper és Black and White széria miatt lett a kedvencem.

(#41) hombre[EU] válasza icemad (#40) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Poén volt. Kojima a MetalGear sorozaton dolgozott szinte az egész életében

Life, Uh, Finds A Way

(#42) <Lacy85> válasza hombre[EU] (#41) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Azok legalább jó játékok voltak. :K

(#43) _drk


_drk
őstag

Én ezt a cikket nem értem!
El van spoilerezve a játék fele, tehát aki nem játszott vele az már nagy ívben kerülje el, a legjobb ha el se olvassa!
Aki játszott vele, annak semmi újdonság nincs leírva. Ahol már pont reméltem, hogy belemész a részletekbe, ott meg behúztad a Spoiler fékett, holott az egész az!
Aki nem is akart vele játszani maximum annak jó de az se tud meg eleget szerintem.

De a bevezető jó volt! Nekem is kurvára tetszett a game, de nálam semmi hype nem volt.

(#44) zolomon17


zolomon17
senior tag

Nagyon várom, hogy kitolják ezt a cuccot PC-re, annyira ellentmondó vélemények vannak, hogy most már muszáj kipróbálnom :Y De azért csak ennek a kedvéért nem ruháznék be egy PS-re :DDD

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#45) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Köszi a cikket! Nagyon jó. :R

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#46) tothjozsi96 válasza zolomon17 (#44) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Miért?
Én is így gondolkodtam régebben, de jó hogy most már máshogy látom a dolgot.
Használtan be kell ruházni egy PS4-re, 40-ért simán kapsz már jót.
Nekem a Spiderman, God of War, Uncharted, Days Gone mind olyan játékélményt nyújtottak amit PC-n előtte semmi!
Igaz én a PC-t főleg multi-ra használom, de komolyan. 40 ezer forintért lehet venni használt jó konzolt amit ennyiért biztosan el is tudsz adni. Használtan megveszed a játékot és tovább adod, nem nagy tételekről beszélünk.

(#47) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Na végre!Elolvastam.A hét elején platináztam.147 óra tömör élvezet után már elolvashattam.
Remek bemutató írás lett. :C
A történet befejezése után kb két napig gondolkodtam, mire helyére raktam a dolgokat.Ilyent nem sok játék váltott ki belőlem.Talán a Witcher 3 és a Beyond Two Souls volt ehhez közel illetve a Detroit ami (majdnem) ennyire megfogta a lelkemet.Elolvastam benne minden levelet, bejegyzéseket.Elengedhetetlen, mert így kerek az egész.A sétáló szimulátor csúfólás egy büdös nagy bullshit.Egyszerű a képlet.Ezek az emberek nem játszottak vagy nem akarnak játszani a játékkal, így a legegyszerűbb mantrázni ezt a faszságot.Nem is tudják mit hagynak ki.
Nem vagyok a szavak embere, így abba is hagyom, az írásban minden benne van ami fontos.
Itt is megköszönöm ennek a japán kis fickónak ezt a csodálatos élményt, amit a játéka adott.A magyar Sonynak meg a fordításért ezer köszönet.
PCsek!!!Várjátok ezt a kitűnő játékot, mert megéri.Megy is nektek egy kezdő like. :)

(#48) .LnB válasza ProEvoFan (#47) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi. Már vártalak. :)
Nekem is megvan a véleményem, azokról akik fikázzák ezt a játékot, de egyszerűen nem tudok elfogadható hangnemben megszólalni ez ügyben, ezért inkább nem is kommentálom ezeket a hozzászólásokat..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49) Vesa


Vesa
veterán

Az Ethan Carter óta nem tudom minek problémázik bárki a Walking Simulator műfaj miatt (most itt kiegészülve egy csomagszállítással)? Ez ma már egy elfogadott műfaj, amit persze lehet szeretni, vagy nem szeretni, mint bármi mást. Inkább arról lehet szó, hogy Kojimától sokan mást vártak.

Én PC only, tehát nem volt még alkalmam játszani vele. Láttam viszont elég sok GP videót, azok alapján nekem bejön. Jó a sztori és a megvalósítás meglehetősen artisztikus. Az egyetlen ami kicsit idegenül hat nekem, az a főszereplő (és néhány másik emberi karakter) bőrének megjelenítése. Rettenetesen kilóg ez a csilliogó, fényes, már-már műanyagba hajló bőr, abból az alapvetően dark környezetből. Ráadásul szinte nincs az arcokon kosz vagy sérülés. Az elején a barlangban a csaj pl. olyan mint egy porcelán baba, miközben a környezet tiszta dzsuva, plusz később az a kátrányos izé is ott folyik mindenhol, az arcokon mégsincs semmi ránc, vagy sérülés, vagy semmi. Ez számomra kicsit illúzióromboló, de lehet, hogy ez csak így videón zavaró. Várom a PC verziót...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#50) zolomon17 válasza tothjozsi96 (#46) üzenetére


zolomon17
senior tag

Van otthon egy Xbox 360 (vagy 8 éve kaptam egy Kinect-et, előbb, mint hogy konzol lett volna, szóval kicsit "gombhoz a kabátot" helyzet volt), tökre örültem, hogy tudtam játszani pl. a Gears of War 2-3. részével, a Red Dead Redemption-nel, az Enslaved: Odyssey to the West-tel, vagy éppen a generációváltáskor az Assassin's Creed Rouge-gal (mert a PC-m nem bírt el az abban az évben kiadott AC: Unity-val).

Ugyanakkor semmi olyat nem tudott adni játékélményben, ami meggyőzött volna arról, hogy konzolra váltsak: a controller nekem továbbra sem megfelelő irányító eszköz ott, ahol lőni kell (hányszor anyáztam a GoW-ban!) és azt tapasztaltam, hogy látványban egy PC még mindig sokszor rálép a konzolok fejére (lásd pl. az emlegetett AC címek), pláne mikor behozza pl. egy PS3-PS4 váltást követő technikai hátrányát.

Nekem az élményt a sztori adja, egy gördülékeny játékmenet, egy szép megvalósítás. Abban mélységesen egyet értek, hogy van egy sor olyan cím, ami nincs PC-re (Red Dead 1, pl. vagy a Horizon Zero Dawn, amit nagyon játszanék), de közben ott volt egy Senua, amit gépen toltam végig és életem egyik legnagyobb játékélménye - szóval arra akarok kilyukadni, hogy szerintem nem a platform a meghatározó.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#51) tothjozsi96 válasza zolomon17 (#50) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Árban egy PC sokszorosa egy PS4-nek, szerintem ezért is kár hasonlítgatni.
Mindkettőnek van előnye hátránya, de én úgy érzem kaptam valamit a PS-től amit a PC sose tudott “megadni”.

Én is dettó így vagyok, olyan története van a játékoknak hogy megőrülök. ;]

Szerintem nem is az hogy melyik platform a jobb, de nekem sokkal jobban tetszik ez hogy akár a nappaliban akár ágyból bárhogy jó játszani. PC-nél jó esetbe székhez és asztalhoz vagy kötve.
Nekem ezek olyan előnyök hogy már csak ezért is konzol.

Mondjuk imádom a COD WWII-t, arra ott a PC, minden másra... ;]

(#52) Vesa válasza zolomon17 (#50) üzenetére


Vesa
veterán

"a controller nekem továbbra sem megfelelő irányító eszköz ott, ahol lőni kell"

Nem csak ott, sőt, pl. el nem tudom képzelni, hogy egy építős játékot (pl. Cities:Skylines), vagy stratégiát (pl. Stellaris), melyek dedikáltan egérre vannak kitalálva, hogyan lehet játszani konzolon? Mert kiadták ezeket konzolra is tudtommal. Szerintem csak mazohistáknak alkalmas.
Én Xbox-on egyedül a teniszt szerettem játszani, arra sokkal jobb volt a kontroller. Csak az meg nem tudott érdekelni két hétnél tovább...

pláne mikor behozza pl. egy PS3-PS4 váltást követő technikai hátrányát.

A konzolok soha nem hozzák egy PC szintjét, még megjelenéskor sem! Azonban ennek ára van, és teljesen megértem azokat, akik ki vannak akadva azon, hogy egy fullos PC inkább a fél, egymillióhoz van közel és nem ér nekik ennyit az a többlet, amit nyújtani képes.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#53) icemad válasza Vesa (#52) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Anno az xbox 360, megjelenéskor eléggé hozta egy felső kategóriás pc szintjét. Ha az új generáció stabilan tartja a 4k/60fpst, nekem már elég. Meg azt sem kell elfelejteni, hogy egy konzol kezelése sokkal sokkal egyszerűbb. Nem kell driverekkel, beállításokkal szórakozni, letöltöd a játékot és megy. Nyilván day one játékoknál vannak hibák/bugok, de ez minden platformon így van, még a telefonos játékoknál is. Én PC-n már csak a régi klasszikus játékokkal játszok. Kontroller használatát meg szokni kell, nekem kb 1 hónap volt, mire normálisan tudtam célozni. Valakinek meg 2 nap elég erre...

(#54) AlfaDév


AlfaDév
csendes tag

Jó cikk volt , köszi🙂

(#55) .LnB válasza AlfaDév (#54) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#56) sixpak


sixpak
nagyúr

Még 7 nap...

PC-s topik lesz/van?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#57) .LnB válasza sixpak (#56) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs külön topik. Nem hiszem, hogy kell. Az topikja úgy is kihűlt már tavaly november óta, szóval nem lesz fennakadás. A PC-sek úgy is csak arról tudnak beszélni, hogy "Nem indul. Így indul. Úgy indul. Ennyi fps-em van. Annyi fps-em van. Mikro lag van. Bugos. Kifagy." ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#58) sixpak válasza .LnB (#57) üzenetére


sixpak
nagyúr

Akkor vonuljak a PS topikba?
Remélem nem hajtanak el, mint pc-s paraszt. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#59) .LnB válasza sixpak (#58) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kétlem, egy hónapja nem írd oda senki.
De felőlem ide is írhatsz. Én figyelem mindkettő topikot. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#60) sixpak válasza .LnB (#59) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ok. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.