Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

49 perc. Gondolom az egyik, és lesz egy másik videó is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52) Wesder válasza .LnB (#51) üzenetére


Wesder
félisten

49 percig vetítik majd a címet? Hozom a popcornt! 🍿

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#53) Scholes9 válasza Wesder (#52) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#54) Sirandrish válasza .LnB (#51) üzenetére


Sirandrish
legenda

Milyen Hypevonat az olyan amit a masinisztának kell tolni? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#55) oriic válasza .LnB (#51) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

49 perc IZLAND!!!44négy \o/

Live-Die-Respawn

(#56) Cifu válasza Sirandrish (#54) üzenetére


Cifu
nagyúr

Kojima nem konvencionális fejlesztő, miért pont a hypevonata lenne az... :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#57) Sirandrish válasza oriic (#55) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha izlandra vagy kíváncsi, nézd meg a Gyűrűk Ura trilógiát... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58) Sirandrish válasza Cifu (#56) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jogos :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59) Shepard válasza Wesder (#36) üzenetére


Shepard
tag

Nyilván komolyan gondoltam azzal a tapsikolós, vigyorgós szmájlival.. Nem kell mindenből fanboy kérdést csinálni.

Szerintem ettől függetlenül érdekes(ebb) koncepció, mint a következő tucat fps, sport és autós játék. Ez csak az én véleményem.

(#60) Cifu válasza Shepard (#59) üzenetére


Cifu
nagyúr

Te átlátod mi a játék koncepciója? :F

Irigykedem. Nagyon. :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#61) Scholes9 válasza Cifu (#60) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Csatlakozom :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#62) Sirandrish válasza Cifu (#60) üzenetére


Sirandrish
legenda

Olyan ember nincsenis...hazudik! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63) mike1334 válasza Cifu (#60) üzenetére


mike1334
veterán

Létráról pisálni szellemekre, mert a gyerek nyomja a hólyagod...

;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#64) macskabenzin


macskabenzin
csendes újonc

Vegre valami eredeti iranyvonal, engem meggyoztek az eddig latottak. Nem tudom mire szamitsak, es pont ez az amiert tetszik a jatek. Mads Mikkelsen csak hab a tortan.

(#65) Wesder


Wesder
félisten

Ha már létra: The Ladder Saga
Ráadàs: Part 4

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kojima twitteréből arra következtetek, hogy a 49perces gameplay szombaton lesz. Aztán lehet, hogy félreértem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67) sp8787 válasza .LnB (#66) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk en amit eddig lattam abbol kovetkeztettem arra ,hogy az egesz jatekban lesz osszesen 49 perc "gameplay".

(#68) .LnB válasza sp8787 (#67) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem pedig egy nagyon tartalmas játék lesz. Rengeteg tennivalóval. Jó lehet, hogy csak csomagokat fogok szállítani egy hónapig, de az is tartalom, még ha nem is változatos. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69) myckey válasza .LnB (#68) üzenetére


myckey
veterán

A csomagokban biztos lesz tartalom. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#70) Shepard válasza Cifu (#60) üzenetére


Shepard
tag

"Sam is just by himself and must survive," Kojima said, speaking of the main character portrayed by Reedus. "The more you play, the more you will notice that he is not the only one in this situation." He went on to state the multiplayer mode of Death Stranding would be analogous to the way Miles Morales at first thought there was only one Spider-Man, but then later on learns he is not alone after all.

"By incorporating with the concept of connection(strand), it's totally brand new genre called action game/strand game(social strand system), where Sam must unite America." :R

Aztán a végén lehet, hogy felébredünk a Viharszigeten, mint Di Caprio.. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.