Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Már alig várom hogy újra láthassam az inkubált babát, és a szuperlétrát ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Deck válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Deck
titán

Az lenne durva ha csak ennyi lenne meg cinematic és sétálás abba a 80 percbe. :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten


:DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) Cifu válasza Deck (#2) üzenetére


Cifu
nagyúr

Simán benne van. :DDD

Egyfelől értem én, hogy Kojima, meg minden, de egy picit talán túltolták már ezt a dolgot. De legalábbis remélem, hogy nem ennyi lesz csak a játék...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5) Sirandrish válasza Deck (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet megmutatják ahogy upgradeli a létrát, és utána már 300 méteres sziklákra is felmászik majd :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Sirandrish válasza Plazmacucci (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez fájt :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) myckey válasza Sirandrish (#1) üzenetére


myckey
veterán

Azért 80 perc alatt, jó sok szintet meg lehet mászni...létrán !

Külön kiemelendő, a multifunkcionális napernyő/ventilátor/szélerőmű/ a feje tetején. Szerintem még a DOOM is elfut rajta.... :F :C

A könnyű alatt mit érthetett?
Lehet nem kell annyit sétálgatni egy egy méretesebb hegy körül.... biztos lesz benne teleportáció.
:D :K

Beszarás ez a játék.
Már ha játék lesz...várjuk ki a végét !
#RealTimeTrailStepSimulator

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Elkezdtem újra nézegetni a trailereket...gyerekek az a performance capture munka azért nagyon komoly. Nem láttam még videójátékot ami közelébe szagolt volna és a Detroitra már akkor uncanny valleyt kiáltottam.
Lehet itt viccelōdni a gameplayrōl(amirōl még semmit sem tudunk) vagy a settingrōl, de nekem már az is megéri a játék árát,hogy sok órán keresztül ezeket a karaktereket láthassam...a többi csak hab a tortán

Life, Uh, Finds A Way

(#9) myckey válasza hombre[EU] (#8) üzenetére


myckey
veterán

Nem is degradáljuk, csak ökörködünk.
Ami jó, az meg jó. Mint amit te is írtál.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) Sirandrish válasza hombre[EU] (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahhoz elég Youtube vidiket nézned, nem kell megvenni a játékot. Amit megspóroltál, azt meg elihatod velem ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Sirandrish válasza myckey (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha egy Excelbe elfut...ez a minimum :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) myckey válasza Sirandrish (#11) üzenetére


myckey
veterán

Játék a játékban !

Olyan lesz ez nekik, mint a Witcherben a kártyajáték.
Megyünk Doomozni... a DS ben.

:DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13) Sirandrish válasza myckey (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Beröffentjük a PS4 prot, meg a 85colos 8K ultraHDR++ szuper TV-t, 2milliós hangcuccal, és játszunk valamivel, ami egy kenyérpirítón is elfut....alig várom :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) Shepard válasza Sirandrish (#13) üzenetére


Shepard
tag

Közben pedig visíthat a hűtés a pro-n is a terheléstől. :D

Viccet félretéve: kíváncsian várom, hogy az egész végén mi sül ki a dologból. Sejtéseim vannak az összképet illetően.

(#15) hombre[EU] válasza Sirandrish (#10) üzenetére


hombre[EU]
veterán

1 death stranding árából nem csapunk nagy ivászatot... jobb lesz,ha te is hozol magaddal egy deluxe edition-nyi casht :)

Life, Uh, Finds A Way

(#16) Sirandrish válasza Shepard (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nem baj, mert menni fog a Doom, és azalényeg :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Sirandrish válasza hombre[EU] (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én majd valami mást NEM VESZEK meg, és annak az árát viszem :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Deck válasza Sirandrish (#5) üzenetére


Deck
titán

Ilyenre nem is gondoltam. De ha nem lesz már benne ez amit írtál csalódott leszek ;]

PS5

(#19) pilóta


pilóta
nagyúr

Szerintem simán megoldják, hogy 80 perc játékmenet után se legyen fogalma senkinek arról, hogy ezmiez... ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#20) b. válasza Sirandrish (#16) üzenetére


b.
félisten

Mingyá' jön LnB. aztán végetek lesz, addig örüljetek... :P

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) hombre[EU] válasza pilóta (#19) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem lesz nehéz dolguk, hisz maga az alkotó sem tudja mit készített :DDD "Death Stranding… even now, I don’t understand the game..."

Life, Uh, Finds A Way

(#22) myckey válasza b. (#20) üzenetére


myckey
veterán

Nem jön!

Kojimaval készül a 80 perces hegymászásra....

Aztán megyen a John Wick 4. részének forgatására, és lesz egy grouppen vacsora Kájánó Rívsz közreműködésével.

Tudom !

Ő mondta .
:P ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#23) Sirandrish válasza Deck (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Felültél a Hype vonatra mi? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) Sirandrish válasza b. (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem talál ő ide...soha!

És ez most úgy csalogatja majd mint kampókezet ha a nevét szajkózom :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) Deck válasza Sirandrish (#23) üzenetére


Deck
titán

Sose fogom megvenni. Szerintem nagy csalódás lesz ez a "játék". Azt se tudni milyen műfajú kesz vagy mit kell csinálni benne.

PS5

(#26) Sirandrish válasza Deck (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt még senki se tudja, szóval ne szomorkodj :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) Deck válasza Sirandrish (#26) üzenetére


Deck
titán

Én nem szomorkodom :D
Mindjárt itt a B3 :P

PS5

(#28) Sirandrish válasza Deck (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah én azon vagyok hogy azt nem szabad most megvenni...
Majd valami GOTYt akciósan :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) Deck válasza Sirandrish (#28) üzenetére


Deck
titán

Én megvettem azért, alig várom és azt legalább tudom, hogy kell játszani :P

PS5

(#30) b.


b.
félisten

Na most már elég gyáva kutyák, szólok a főnöknek, nem tűröm tovább a pocskondiázást :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#31) Wesder


Wesder
félisten

Ha nem a Mester csinàlnà, a kutyàt sem érdekelné ez a jàték. Ja és mivel PS Ex ezért természetesen màr most mindenek felett àll 20 létrafokkal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) Deck válasza Wesder (#31) üzenetére


Deck
titán

Az első mondatoddal egyetértek de a másodikkal nem. Nekem pl nem lesz attól jó.

PS5

(#33) Wesder válasza Deck (#32) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn csak poén volt a vége, de sokan vannak, akiknél ez igen is szempont.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hülyék. De jót röhögtem. :DDD

Amúgy én is be vagyok fsva, hogy mi lesz ez. Megvettem a Deluxe-ot, de elvárom, hogy most már mutassanak valami igazán faszát. Mert mostanra herótom van Izland-tól, és h*gyozni se szeretek már. :D

#4 Cifu: Ettől vagyok ki én is, hogy eddig kb csak a csomagküldő gameplay-t mutatták. De Kojima azt mondta a Gamescom-on, hogy nyugi, ez a játékmenet csak egy nagyon kicsi része. Na hát oké. Bár én akkor is szkeptikus vagyok. Most a TGS-en mutassanak olyat, hogy az állam leessen!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35) Shepard válasza Wesder (#31) üzenetére


Shepard
tag

Hátezaz. A többi létrával sem éri fel ennek a sarkát. :C

(#36) Wesder válasza Deck (#32) üzenetére


Wesder
félisten

Làtod, #35-ben meg is jött az élő példa.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) myckey válasza Shepard (#35) üzenetére


myckey
veterán

Na azért én odapattintanám a háromágú, cseresznyebszó létránkat.

Nem ilyen multifunkcionális robotgépet, mint amit ebben húzogat.

Felérné, hidd el nekem, én mondom...Buga Józsi!

:P :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#38) Deck válasza Wesder (#36) üzenetére


Deck
titán

Igazad volt, az értékelésekre kíváncsi leszek. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#39) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A hivatalos schedule szerint a Kojima előadások, magyar idő szerint reggel 9-kor lesznek.
Youtube-on és Twitch-en lesz élő stream.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#40) Sirandrish válasza Deck (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát mondjuk az nincs túlbonyolítva :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41) Deck válasza Sirandrish (#40) üzenetére


Deck
titán

Amibe tudni mit kell csinálni azok közül egyik sincs túlbonyolítva.

PS5

(#42) Sirandrish válasza Deck (#41) üzenetére


Sirandrish
legenda

Létra nélkül tök egyszerű az élet :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43) Deck válasza Sirandrish (#42) üzenetére


Deck
titán

Ahogy mondod ;]

PS5

(#44) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól van létra betyárok, adok én nektek.

Mit tudunk a létráról?
-10m távolságra lehet vele felmászni, és 50kg a súlya. [link]
-elvileg használható meele fegyverként is
-és, hogy party kellék is egyben: [link]

Ugyanakkor a játékkal kapcsolatban nagyon sokszor előjön a Hold. És, hogy valószínűleg az is egy játékbeli helyszín lesz. Sőt, ugye az egyik trailerben Cliff azt mondja "you can be able to go wherever you want, even the moon"

És akkor ha ezt a két dolgot kombináljuk, akkor már is pofon egyszerű a megoldás: [link] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45) Deck válasza .LnB (#44) üzenetére


Deck
titán

Gondolom sokat kell majd farmolni, hogy ekkora létra lehessen.. :D

PS5

(#46) Sirandrish válasza .LnB (#44) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor viszont egyértelmü hogy lehet upgradelni a létrát, vagy nagyon durva gravitációja van a DS-es földnek :DDD

Amúgy 50 kiló egy 10 méteres létra...miből van az? Betonból? És ha igen, akkor hogy lesz teleszkópos? :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47) .LnB válasza Sirandrish (#46) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valószínűleg sok pisigombát kell majd farmolnom, hogy ekkora létrám lehessen. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48) Sirandrish válasza .LnB (#47) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azis lehet hogy egy élő organizmus a létra maga, és inkubált gyermek farmot kell majd csinálni, és azokból kell kivönni a növekedési hormonokat, hogy aztán jól beleinjektáld a létrádba :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49) myckey válasza Deck (#38) üzenetére


myckey
veterán

Mármint a fizetett hirdetésekre?

:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50) Deck válasza myckey (#49) üzenetére


Deck
titán

Igen :D

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.