Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Kár, hogy maga a játék nagyon gyenge lett.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2) Sirandrish válasza Dare2Live (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem nagyon is állat game lett:)
Persze izlések és pofonok..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Dare2Live válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mármint a scriptelt game rendszer vagy az, hogy egy Xéves DOOM3 grafikai etalon ehez képest.

Végülis vagy nem tudtak kodolni és azért kellett a 0textura vagy azt akarták, hogy egy DOOM3as konfigon is szépen fusson..... vagy mindkettő?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4) Sirandrish válasza Dare2Live (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát pedig ez egyáltalán nem csunya és a Doom3nél egész biztosan szebb is
nah de mondom..mindegy..nekem bejött...sokaknak nem...evan:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) edipqe válasza Dare2Live (#3) üzenetére


edipqe
senior tag

legyünk jóhiszeműek. Szerették volna elkerülni a fikázást a gépigány miatt.

ez a játék egy->[link] vagy [link]

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#6) D1Rect válasza edipqe (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Sztem nagyon hangulatos. A Doom3-at majdnem végigaludtam... Itt meg már vagy 2x megijedtem(ami nálam igen ritka :D )

(#7) mindfreak válasza D1Rect (#6) üzenetére


mindfreak
őstag

A Dead Space lehet, hogy nem egy grafikai áttörés, és nem is az év játéka, de a Doom 3-at pont nem kellett volna összehasonlításnak felhozni. Az sem volt egy nagy durranás, max egy pár órás időtöltésnek elment. Ízlések és pofonok.

(#8) csabedly


csabedly
csendes tag

Szerintem is fantasztikus játék, grafikailag semmi kiemelkedö ,de az valahogy nem is hiányzik, akinek bejönn ez a stilus (halálhajó :DD ) azt magával ragadja és teljessen beletudja élni magát. Engem elvarázsolt.

(#9) Dare2Live válasza mindfreak (#7) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

oké a game izlések pofonok. de ettöl a 2004es DOOM3 grafikája láthatóan jobb mint a DSé.... ami azért elég meredek lévén azóta "kicsit" fejlödött pl a vga kártya piac.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#10) mindfreak válasza Dare2Live (#9) üzenetére


mindfreak
őstag

A játékok nagy része még mindig DX 9-et használ. A hardverek fejlődtek, de a szoftverek nem tartják a lépést. A grafika szerintem simán megüti az élvezhető minimumot, így ezzel a résszel volt a legkevesebb baj. Nem tökéletes játék, de mivel hiány van ebből a műfajból, így nagy népszerűségnek örvend.

(#11) sakeee82 válasza Dare2Live (#9) üzenetére


sakeee82
aktív tag

A Doom 3 legfeljebb a bumpmapping eltúlzott alkalmazásában jobb, de abban biztos.
Mondj egy gamet, ami ilyen stílusú és rongyá veri a DS-t grafikában!!!

(#12) Dare2Live válasza mindfreak (#10) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Értem én csak 4éve 6800on játszottam..... és az ott kb ez volt. azóta pedig volt 7800-7900-8800(g80)-8800(g92)-GT280(vagy X800-4870).... és ez nem kevés/kicsi ugrás.....

Egyébként én is azért raktam fel mert imádom a sötétbe este játszok és leesek a székröl ilyedtemben gamekat..... de itt 4pálya alatt ez egyszer se sikerült.....

mindegy a vitábol kiszáltam mindenesetre kb egyetértek evvel az írással: [link]

szerk: közben írjták is, hogy egy 7600GTn is simán elfut! Vmiért ez lehetett a cél. Nekem ez kár akinek meg 7800GT szintü karija van az örülhet. :)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#13) csabedly válasza Dare2Live (#12) üzenetére


csabedly
csendes tag

Én tényleg nem értem, mostanában mindent kiprobáltam ami megjelent , XBOX360-on 82 cm-es lcd-én , de grafikailag egyik se mutatott sokkal többet. kivéve talán a GOW2-t. Far cry 2 szerintem ugyanugy semmilyen(szép nagy tájak, de 0 fizika), Fable 2-nek szép szinei vannak, de hasonloan elavult. Legendery-röl ne is beszéljünk az tényleg iszonyú. Valoszinüleg ezért nem lesz látványosabb javulás mert ez a konzolok képességeinek határa, ugyhogy kár is jobb videokártyát venni, mert a crysis-bol amenyit eladtak pcre azért kár fejlesztenni.

[ Szerkesztve ]

(#14) mindfreak válasza csabedly (#13) üzenetére


mindfreak
őstag

Mostanában én sem vágtam magam hanyatt egy játék grafikájától sem, ezért nem is tűnt fel a dolog. Csak elkezdtem és magával ragadott a hangulat. :)

(#15) heihachi válasza Dare2Live (#9) üzenetére


heihachi
addikt

DOOM3 grafikája láthatóan jobb mint a DSé :DDD lol

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.