Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szilchi


szilchi
őstag

Hmmm...ott a videó végén,hogy "Get the demo now".Mivel ma kellene megjelennie.De PSN Store-ban nem láttam még a demot.A ruha meg...hát..legalább nem piros vízvezeték-szerelő rucit kapott.....Nem tudom,miért kell keverni a két játékot.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#2) ng0ofy válasza szilchi (#1) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ráadásul inkább hajaz ez a ruci meg a sisak végképp vmi fantasy design-ra, azt meg a dragon age-ből lopták, de így megy ez manapság...

(#3) szilchi válasza ng0ofy (#2) üzenetére


szilchi
őstag

Hát igen :( ..ez már nem az a Dead Space lesz,mint az 1. rész.Bár az a gondolat is megfordult a fejemben,hogy azért Mass Effect ruha,mert a főhős szempontjából a DS3 is úgy érhet véget min a ME3.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#4) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Gondolom az Ea reklámozás céljából teszi tele a játékati más játékok logojával meghatározó elemémével.

De azért sokszor nem élrtem a dolgot elvégre a Mass effect RPG , míg a Dead Space (eddig) horror-túlélú TPS . Vagy BF3-ban az NFS dögcédula meg stb...
Szóval nem biztos hogy mindig célbatalál az adott hírdetés.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5) ldave


ldave
félisten

EA-nál ez már bevett szokás, ME3-ban Kingdoms of Alamur péncélt lehetett szerezni, ME2-ben pedig Dragon Age 2-es ruci volt, vagy fordítva.

A Slime draws near! Command?

(#6) Rebell válasza ldave (#5) üzenetére


Rebell
senior tag

Ez már a legalja számomra, :W . Én DS-el szeretnék játszani, és megy egy ME ruhába bujtatott Isaac-el.

.de még a játék végén Shephard is képbe jöhet? :)) OMG

[ Szerkesztve ]

(#7) kenny123


kenny123
addikt

Magyar live-on elérhető mar a demo?

yo

(#8) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Legújabb Dead Space 3 hír: Mikrotranzakciókkal fejleszthetjük majd fegyvereinket, vagyis ha jobb pisztolyt akarsz, vegyél valódi pénzért alapanyagot vagy DLC-t.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) Edem05


Edem05
őstag

Hát nem tudom miért fikázzátok ennyien ezt a N7-es festésű ruhát. Nekem nagyon tetszik. Meg ez csak amúgy is egy plusz dolog, ha akarod használod, ha nem akkor nem. Szerintem megcsinálhatnák ezt fordítva is, ME3-ba Issac egyik DS armorját belerakhatnák. :P

(#10) Gergosz2 válasza Vistaboy (#8) üzenetére


Gergosz2
veterán

Még jó hogy a mikrotranzakció a legnagyobb lehúzás :W

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11) banhammer válasza Vistaboy (#8) üzenetére


banhammer
veterán

Ha meg nem adsz ki rá pénzt vért pisálsz mire végigviszed a játékot.

Nem értem, hogy miért kell ennyire elkurvulni a játékiparnak.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Nem mindegy most hogy piros vagy szürkésbarna a ruhája?
Teljesen DS öltözék csak pirosban, hogy kik min tudnak nyavajogni, ne is játszatok ez végett vele biztos kiábrándító.

"a játékban megszerezhető bónuszról van szó,"

Ennyi, max nem szerzed meg ha nem akarod.

Az hogy meg nem lesz olyan mint az 1 ki tudja, kipróbálta már valaki?
Ha nem akkor meg minek előre leírni?

banhammer: Talán pont az a jó benne hogy vért pisálok mire végigviszem.A második részt is végigvittem minden fokozatban, pont ez volt benne a pláne hogy marha nehéz volt.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#13) oriic válasza Vistaboy (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:Y Fantasztikus.... :U

Live-Die-Respawn

(#14) vg válasza banhammer (#11) üzenetére


vg
addikt

Nem úgy gondoltad, hogy "ha nem fizetsz a játékért, nem tudod végigvinni"?

(#15) Gl4diator


Gl4diator
tag

Napi színes : eszembe jutott a Mass Effectről egy nem régi cikk a -1 betű = új játékcímről :)

Ass Effect :DDD

Vagy Dead Space - Dad Space :D

Szóval :

Dad Space 3 - Ass Effect N7 Armor :))

[ Szerkesztve ]

(#16) ldave válasza Rebell (#6) üzenetére


ldave
félisten

Azzal játszol, amivel akarsz, gondolom nem lesz kötelező ME ruhában mászkálni.

Szerintem mg jópofa dolog ez, főleg, hogy eddig ezek úgymond "ingyen" cuccok voltak, ha megvolt a másik játék, akkor kaptál egy ilyet, sőt az ME3 és a Alamurnál elég volt csak a másik játék demójával játszani és máris járt az extra páncél. Első végigjátszásnál én se használtam ezeket, de másodikra már poén.

A Slime draws near! Command?

(#17) PR0JECTNR56 válasza Vistaboy (#8) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Amit a DLC csomagokkal művelnek mostanság az sem túl kellemes, de ez a lépés ha ténylegesen megvalósul már elég undorító üzletpolitikát mutat.

(#18) schloszi válasza Vistaboy (#8) üzenetére


schloszi
csendes tag

Itt dőlt el számomra hogy nem fogom megvenni. Az első két részt élveztem, kicsit félve vártam a harmadikat, de én ehhez már biztos nem fogok asszisztálni. Remélem ezzel a politikával bukni fognak előbb utóbb.

(#19) #57919488


#57919488
törölt tag

Az EA nevet nem lehet valahogy egybegyúrni a DLC rövidítéssel?
Csak azért, hogy legalább 2in1 legyen már tisztán és világosan :DDD

(#20) Gergosz2 válasza #57919488 (#19) üzenetére


Gergosz2
veterán

gondolom nem győzik darabolni a dead space 3-at :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#21) #57919488 válasza Gergosz2 (#20) üzenetére


#57919488
törölt tag

Vicces mert pont a Dead Space-ben van a darabolós fegyó :DDD :C

(#22) Ryder62


Ryder62
őstag

Mekkora poén már :DDD

Bár értelmét nem látom, ahogy anno a Dragon Age páncélnak se a ME2-ben.

(#23) wolfman


wolfman
veterán

Jó ez a ruha!

...arra hogy kuncogjunk rajta 3 percet, majd rájöjjünk, hogy mekkora baromság.
Játékélmény szempontjából meg tuti annyi a klausztrofóbiás, "Én végig nem sétálok ezen a sötét folyosón" hangulatnak! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#24) szilchi


szilchi
őstag

Hmm...A beígért demo még mindig nem jött meg,legalábbis PSN Store-ban még nem látom.Oly messzinek tűnik a demo mint Makó Aegis VII-től...

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#25) kenny123 válasza szilchi (#24) üzenetére


kenny123
addikt

Live-on mar van, ki is toltam. Dead space fankent szerintem gyenge demo lett, illetve ez a fegyverepitos dolog nem kellett volna bele, nagyon elrontja..

yo

(#26) szilchi válasza kenny123 (#25) üzenetére


szilchi
őstag

Kösz.Akkor lehet fel kellene hívnom a Sony-t,hogy "Srácok!!!Lehet még nem hallottátok,de van ám Dead Space 3 demo!!!"De mivel én is DS rajongó vagyok,nem jó olvasni a véleményed :( .Azért ki fogom próbálni,de akkor még az eddiginél is kevesebbet várok tőle.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27) Gaboman válasza szilchi (#26) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Bár hozná az első két rész hangulatát, játékélményét, a valaha legfélelmetesebb játékok amivel játszottam, jó még az AvP ami ilyen volt.
Bár a harmadik rész is folytatná azt a borzongást.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#28) szilchi válasza Gaboman (#27) üzenetére


szilchi
őstag

Az első részt 5x toltam ki Xbox-on,a másodikat 3x.Most Ps3 van,de erre is be akarom szerezni mindkét részt,mert nagyon jó mind a kettő.Meg csak az 1.-t vittem végig hard-on,a második még hátravan.És igen,pont a jó hangulat az,ami miatt jó lett a játék.De én személy szerint egyre kevesebb esélyt látok arra,hogy a 3. is ilyen jó legyen.

Amúgy ahogy nézem a kommenteket a neten, kapott a Microsoft egy nagy puszit a se###re az EA-től és csak ők kapták meg a demot 22-én.A Ps tábor meg majd valamikor.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#29) Gaboman válasza szilchi (#28) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Én a második rész 7szer vittem végig, hard coron kétszer. :D
Megunhatatlan számomra. :)
Ez olyan mint anno az AvP1, azt is minden fajjal többször, mai napig emlékszem a borzongásra, izzadó tenyérre, félszemmel nézésre, monitortól való ellökésre :DDD
Bemerek e menni a szobába vagy nem, a futkosó petézők hangja és a hirtelen arcra ugrások, hát attól párszor szó szerint besz@rtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#30) Schimanski


Schimanski
csendes tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.