Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) copass


copass
veterán

ez bitang jól néz ki! :Y

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#2) nrgia válasza copass (#1) üzenetére


nrgia
őstag

Szerintem is....de még rohadt messze van 2011, de a világ vége előtt még végigtolom az tuti... :D

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) Gomez86


Gomez86
őstag

"szkennelt ifó adag" nem infó?

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ha olyan lesz az irányítása mint az első DP-nek, akkor ezzel sem fogok játszani! :(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) wednesday válasza - = Zk = - (#4) üzenetére


wednesday
őstag

Mi volt a baj az irányítással? :U

(#6) aram01


aram01
nagyúr

tetszik

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) tomi79 válasza copass (#1) üzenetére


tomi79
csendes tag

Én nem látok egetverő különbséget az első részhez képest.

(#9) - = Zk = - válasza wednesday (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak hadonásztam jobbra balra.
hiába a 22-es wide monitor, egyszerűen nemláttam semmit. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) Zolás válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


Zolás
addikt

Mondtam már neked.
Töröld a Stalker játékokat a gépedről mert anomáliákat okoznak.
Vagy irány a Zóna :DDD És csapd nyakon Szidorovicsot helyettem is. :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#11) - = Zk = - válasza Zolás (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gyáááh ;]
a zónának azon része már nagyon nem köt le.
már tudok oroszul is társalogni szidoroviccsal. már annyit voltam nála, hogy lassan szuahéliül is megtanítom, a magyar után természetesen:))

visszamennék már ink az "eredeti" Pripyaba ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) copass válasza tomi79 (#8) üzenetére


copass
veterán

elég dúrva a páncélja így kapásból.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#13) Zolás válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


Zolás
addikt

Na mehetsz szinkronizálni akkor.
Válassz karaktert kit akarsz hogy a te hangodon szólaljon meg? :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#14) nsrking


nsrking
senior tag

Sajnos nem tudtam végigjátszani az első részt de nagyon tetszett.Remélem ennél se lesz másképp kivéve h kiakasztom :R

(#15) - = Zk = - válasza Zolás (#13) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jókérdés:C
olyan rég voltam arra, hogy már szinte alig emlékszem pár figurára.
persze csaj nincs benne, ami azért fura sztem. bár csernobiltól sokminden kitelik :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Hát nem tudom..szerintem ezek még csak koncepciós rajzok,grafika.
Biztos hogy nem gameplay-ből van.

[ Szerkesztve ]

(#17) Zayl01


Zayl01
tag

Kötelező darab lesz. Az első része is brutál volt. És az írányitása is kegyetlenül új, szokatlan de nagyon jó volt báris nekem, nem sok idő kellett hogy belejöjjek.
Örülök neki hogy az Electronic Arts horror kategóriába is kezd mozgolódni ami ráadásul nagyon jól áll neki, nem ezekbe az idióta sport, meg autós játékokba. :C

(#18) - = Zk = - válasza Zayl01 (#17) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" És az írányitása is kegyetlenül új, szokatlan de nagyon jó volt báris nekem, nem sok idő kellett hogy belejöjjek "
mennyire irigyellek ezért :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.