Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 용 Bob


용 Bob
senior tag

OMG :Y Nagyon remélem, hogy PC-re is kijön, nem sz@roznak vele.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#2) Jofi81 válasza 용 Bob (#1) üzenetére


Jofi81
őstag

Nagyon ne reménykedj, nem valószínű. Persze én is örülnék neki.

(#3) Boxi88


Boxi88
őstag

A pc-s verzióról nem esett szó? Pedig lenne rá kereslet...

Amúgy nem kellett sokáig várni erre a DLC-re...

(#4) tálusz


tálusz
tag

Nagyon nem tud meghatni, ha nem jön ki pc-re! Kijön a magyarítás végigtolom az alapot még 1x aztán megy vissza a polcra.

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#5) 용 Bob válasza tálusz (#4) üzenetére


용 Bob
senior tag

Nekem iszonyat bejövős ez a játék és nem bánnám, ha még több DLC-vel
meglepnének minket, számszerűsítve mondjuk legalább annyival, mint pl. egy Fallot3.
Ha nem jön ki PC-re, akkor úgyis csak magukkal tolnak ki...

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6) tálusz válasza 용 Bob (#5) üzenetére


tálusz
tag

Persze jó a játék, de engem az első része jobban megfogott! A Fallout 3 azért más kategória. :D

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#7) wolfman


wolfman
veterán

Végre egy játék amihez a single játékhoz jön DLC. Jobb az ilyen mint multihoz. Legalább ad a töténethez. Csak sajnos PC-n nem! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8) GAbre


GAbre
veterán

Biztos kiadják pcre is!Jól ment az eladás ott...

Avatar

(#9) Seikai


Seikai
aktív tag

Nyilván anyagi oka lehet miért nem dobják ki pc-re ott ugyanis a legtöbben lewarezelnék, én speciel hajlandó lennék rá áldozni boltban mint a fallout 3-nál :)

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#10) robotjatek


robotjatek
tag

A Half-Life 1 mintájára jelenhetnének meg ehhez is DLC-k. Ott volt a Blue Shift ahol egy biztonságiőrt alakítottunk, meg az Opposing force, ahol egy katonával jártuk be a Black Mesa addig fel nem fedezett területeit.
Biztonsági őrt már kaptunk, jöhetnek a többiek a bázisról. :)) Persze PC-s megjelenés kötelező! :((

[ Szerkesztve ]

(#11) Góliát


Góliát
senior tag

A hangok nagyon tetszenek, pláne az egész egybe. :C

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#12) afterburner_ válasza Boxi88 (#3) üzenetére


afterburner_
őstag

dlc-re en is kivi lennék, de valahogy xbox kontrollerrel nem tudnam iranyítani.( mellesleg egy jatekert még egyszer nem fogok konzolt venni mint anno a gta 4-ért aminek iszonyat rossz volt az iranyítása boxon nekem:)) pc-n is időnként sok a gomb egyszerre..... :))) szóval ha jön pc-re megkuksizom , ha meg nem, vegignezem a vegigjatszast youtube-on XD

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#13) Mr.Csizmás válasza 용 Bob (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

konzolos lobbi....tudod pénz beszél, kutya.... :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Boxi88 válasza afterburner_ (#12) üzenetére


Boxi88
őstag

Na igen, vannak páran akik azért nem vesznek ps3-at vagy xbox-ot, mert nem szeretik az irányítást... meg mert jobban kedvelik a pc-s "környezetet", kár hogy ez a játékkészítőket nem érdekli vagy hogy meg lehet őket vásárolni... mint pl: Gran Turismo! Sajnos pc-re nincs... :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.