Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kenny123


kenny123
addikt

Valaki még előző cikkhez írta, hogy Left 4 Dead Space. Bejött..:D

yo

(#2) Myers


Myers
senior tag

Nagyon jó lehet!

http://www.muszaj.hu/

(#3) CPU001


CPU001
csendes tag

QVA NAGY LESZ. De valaki mondja már el hogy mi ez a zene alatta. xDD Bejön XD

(#4) aram01


aram01
nagyúr

na,ezt nyomatnám én is :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) keIdor


keIdor
titán

Az a baj, hogy (pl.) a Bioshock 2 meg az Aliens vs. Predator multi is jónak nézett ki aztán mindkettő bukás lett, mert már senki nem nyomja egyiket sem. Nehogy ezzel is az legyen, hogy megveszem azt fél év után senki sem nyomja.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Thome


Thome
addikt

Egy Coopot hamarabb elbírt volna, szerintem.

(#7) HS 2142 válasza Thome (#6) üzenetére


HS 2142
őstag

Úgy szerintem nem lenne kellően ijesztő :)
Amúgy videó alapján nekem is bejön, remélem a pályák nem lesznek annyira egyhangúak, mint az első részben.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8) Sicilian válasza keIdor (#5) üzenetére


Sicilian
addikt

nem hinném, hogy erre a sorsra jutna..

nothing is true everything is permitted..

(#9) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ezt inkább coopnak hívják mint multiplayernek.

Keldor: A legtöbb ilyen játék ami singlere alapoz annak a multija hamar elavul. Szerintem az avp se lehet olyan nagyon rossz inkább unalmas. Bár sok helyen azt írták hogy bioshock2 multija jobb, mint mw2.

[ Szerkesztve ]

(#10) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Nekem kicsit fura,h TPS és multi. Mondjuk amúgy sem vagyok oda az ilyen nézetes játékokért,de itt extrémen zavarna,h egyszerre látom magamat és a társaimat is.
Bár szerintem is ez inkább nevezhető co-op nak...vagy a szörnyeket is lehet irányítani?Akkor lenne ám nagy móka! ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#11) Thome válasza Antibazsi (#10) üzenetére


Thome
addikt

Itt a szörnyeket is emberek irányítják! Ezért sem nevezhető Coop-nak. Pedig mekkora feeling lenne 2-3-4 emberrel, amolyan Alien Swarm stílusban, FPS/TPS nézetben játszani... :K

(#12) BalaNce87 válasza Thome (#11) üzenetére


BalaNce87
addikt

Itt a szörnyeket is emberek irányítják!

Ez nekem a videóból nem tűnt fel.

(#13) Thome válasza BalaNce87 (#12) üzenetére


Thome
addikt

Az bizony már nem az én problémám.

(Amikor megjelennek az emberek neve fölött a "feliratok", azok a neveik... Ahogy a zombiknak is megjelennek ugyanúgy, talán rálehet jönni, hogy bizony azok is emberek által vannak irányítva... Illetve egy-két helyen látszik, hogy TPS nézetben, a játékos irányítja a szörnyet.)

Pláne, mivel multiplayer-nek írják a Gametrailersen is, így nem hinném, hogy ekkora bakit követ el egy olyan szintű oldal... Már ne haragudj.

Izé, most jöhet az, hogy szar a Call of duty, a BC sokkal jobb... ;]

[ Szerkesztve ]

(#14) BalaNce87 válasza Thome (#13) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát aki nagyon figyel az észreveszi ezt, de itt végig az embereket mutatták legalábbis rajtuk volt a hangsúly hogy együtt öljétek halomra a mutánsokat. Tényleg ott vannak a nevek, igazából észre vettem őket, csak így elsőre teljesen coopnak tűnt az egész. Mondjuk remélem ha már versus nem lesz úgy elb...aríntva mint l4d-be, ott szerencse az egész, imádtam eleinte aztán rájöttem hogy nem teljesen van jól kivitelezve a játékmód.

[ Szerkesztve ]

(#15) Thome válasza BalaNce87 (#14) üzenetére


Thome
addikt

Szerintem az elején bemutatták a két oldalt, majd jött a hent, ahol emberek, és szörnyek is meghaltak, a végén pedig az összes humán.

(#16) Polllen válasza keIdor (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerencsére az AvP-nél adtak ki demot, ami az xbox hostoláson alapult és mindenki láthatta, hogy milyen ...talicska... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17) iBlast


iBlast
aktív tag

teccetős :DD várós a game nagyon.

(#18) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

JÓ-JÓ de jönne már ki végre!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.